Tie-Breakowy Turniej Seniorów Dabro Cup Olsztyn – Tym razem Krzysztof Kapiszka, sensacja w ćwierćfinale

Fot. nadesłane

Na kortach Jodłowa Olsztyn odbyła się w sobotę (10 marca) piąta impreza z cyklu; TIE-BREAKOWY TURNIEJ SENIORÓW DABRO CUP. Tym razem najlepszy okazał się Krzysztof Kapiszka. W ćwierćfinale przegrał zdecydowany lider rankingu Marcin Rapacki z Marcinem Podlińskim.

13-tu tenisistów zostało rozlosowanych do dwóch grup i grali "każdy z każdym" do wygrania Hiper Tiebreaka (do 14 punktów) i po czterech najlepszych awansowało do ćwierćfinału, dalej pucharowo do wygrania dwóch tiebreaków.

Kolejność w grupach

Grupa A

1 Paweł Dąbrowski

2 Krzysztof Kapiszka

3 Andrzej Cegiełka

4 Marcin Podliński

5 Krzysztof Stypułkowski

6 Piotr Kowalski

7 Szymon Borowski

Grupa B

1 Marcin Rapacki

2 Marcin Poroszewski

3 Przemysław Zieliński

4 Bartosz Stempień

5 Mariusz Wróbel

6 Dariusz Turek

Ćwierćfinały

Bartosz Stempień – Paweł Dąbrowski 7:4 5:7 10:7

Marcin Poroszewski – Andrzej Cegiełka 7:5 7:4

Krzysztof Kapiszka – Przemysław Zieliński 2:7 7:5 10:7

Marcin Podliński – Marcin Rapacki 11:9 7:4

Półfinały

Bartosz Stempień – Marcin Poroszewski 10:4 10:7

Krzysztof Kapiszka – Marcin Podliński 10:4 10:7

Finał

Krzysztof Kapiszka – Bartosz Stempień 10:8 7:10 11:9

o 3 miejsce

Marcin Poroszewski – Marcin Podliński 10:6 10:6

re2

Klasyfikacja 5 turnieju (10 marca)

1 Krzysztof Kapiszka

2 Bartosz Stempień

3 Marcin Poroszewski

4 Marcin Podliński

5 Paweł Dąbrowski

6 Marcin Rapacki

7 Andrzej Cegiełka

8 Przemysław Zieliński

9 Krzysztof Stypułkowski

9 Mariusz Wróbel

11 Piotr Kowalski

11 Dariusz Turek

13 Szymon Borowski

Klasyfikacja po 5 turniejach

1 Rapacki Marcin 24 24 24 24 12 108

2 Stempień Bartosz 12 21 19 12 21 85

3 Dąbrowski Paweł 14 14 19 21 14 82

4 Borowski Szymon 19 19 14 10 2 64

5 Podliński Marcin 10 - 14 19 16 59

6 Zieliński Przemysław - 8 21 16 8 53

7 Poroszewski Marcin - - 10 14 19 43

8 Kapiszka Krzysztof 16 - - - 24 40

9 Stypułkowski Krzysztof - 16 10 6 6 38

10 Cegiełka Andrzej – 12 - 8 10 30

11 Daszczuk Igor 21 – 6 - - 27

12 Kowalski Piotr 6 6 6 4 4 26

13 Stefanowicz Mariusz - 10 4 5 - 19

14 Turek Dariusz 4 4 - 3 4 15

15 Kawczyński Krzysztof 5 5 4 - - 14

16 Wróbel Mariusz 8 - - - 6 14

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn