OTK Młodziczek (U14) Gdańsk 2017 – W singlu kiepsko, za to w deblu super!

Fot. nadesłane

Gdańska Akademia Tenisowa było gospodarzem ostatniego w starym roku (2017) Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek (U14). W rywalizacji uczestniczyły zawodniczki sekcji: olsztyńskich i elbląskich. W singlu wszystkie nasze reprezentantki odpadły po pierwszych grach, za to w deblu Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn) wygrała rywalizację, a Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) była w półfinale.

Gra pojedyncza

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 1:6 2:6

Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

II runda

- Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 5:7 6:2 3:6

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

- Zuzanna Szmyd (KT Break Warszawa) 2:6 4:6

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Katarzyna Frątczak (BAT Bydgoszcz) 1:6 2:6

Gra podwójna

Aleksandra Wegrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)/Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

I runda

Katarzyna Frątczak (BAT Bydgoszcz)/ Viyaleta Trufanava (GAT Gdańsk) 6:0 6:2

Pófinał

- Maria Szymańska (Promasters Szczecin)/Natalia Zakrzewska (PRO AM Warszawa) 6:3 6:1

Finał

- Daria Górska (Olimpia Poznań)/Jagoda Wróblewska (Eurotenis Łódź) 7:6(3) 6:4

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg) /Martyna Mackiewicz (GAT Gdańsk)

I runda

- Marika Caruk/Agnieszka Olszewska (KT Break Warszawa) 7:5 6:3

Półfinał

- Daria Górska (Olimpia Poznań)/Jagoda Wróblewska (Eurotenis Łódź) 2:6 3:6

OTK kadetów (U16) – Sobota

W turnieju kadetów w Sobocie reprezentował nas młodzik Filip Tatera (Budowlani Olsztyn), który odpadł w I rundzie w obu konkurencjach.

Gra pojedyncza

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

I runda

- Jasza Szajrych (Grunwald Poznań) 3:6 3:6

Gra podwójna

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)/Mikołaj Kończal (AT Angelique Kerber Puszczykowo)

I runda

- Kacper Górecki (PKT Pobiedziska)/Filip Mruk (Grunwald Poznan) 1:6 3:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn