Vilnius Tennis Academy Cup 2017 – Weronika Ejsmont w zwycięskim deblu, Olaf Pieczkowski w dwóch finałach

Fot. nadesłane

Czołowe postaci olsztyńskiego tenisa młodzieżowego: młodzik Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport) i kadetka Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) uczestniczyli w Wilnie w międzynarodowym turnieju z cyklu Europe Tennis - Vilnius Tennis Academy Cup 2017. Spisali się znakomicie, bowiem oboje awansowali do finałów turniejów singlowych i deblowych: Olaf w U14 i Weronika U16.  Weronika została triumfatorką rywalizacji deblowej.

Kadetki (U16)

Gra pojedyncza

Weronika Ejsmont (Polska KT Jakubowo)

I runda

- Veranika Pryts (Białoruś) 6:2 6:3

II runda

- Fausta Zykute (Litwa) 6:2 6:2

Ćwierćfinał

- Anastasiya Kosarzheuskava (Bialoruś) 6:3 6:2

Półfinał

- Sara Rasskazova (Izrael) 6:2 6:1

Finał

Iveta Daujotaite (Litwa) 4:6 3:6

Gra podwójna

Weronika Ejsmont (Polska)/Anastasiya Kosarzheuskava (Białoruś)

I runda

- Yana Maria Khadarovich/Lizavetta Krasouskava (Białoruś) 6;1 6:0

Ćwierćfinał

- Evelina Vitkeviviciute/Fausta Zykute (Litwa) 7:5 6:2

Półfinał

- Lizavetta Artsiomenka (Białoruś)/Otilija Norkute (Litwa) 6:3 6:4

Finał

- Anna Lebedeva/Maria Tolmacheva (Rosja) 6:3 6:3

pie5

Młodzicy (U14)

Gra pojedyncza

Olaf Pieczkowski (Polska UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

- Osvaldas Borkertas (Litwa) 6:1 6:2

II runda

- Nikolajs Galkins (Łotwa) 6:3 6:0

Ćwierćfinał

- Alexander Krylov (Rosja) 6:1 6:1

Półfinał

- Vilius Gaubas (Litwa) zwycięstwo 6:1 6:0

Finał

- Pijus Vaitkietunas (Litwa) 4:6 6:7(3)

Gra podwójna

Olaf Pieczkowski (Polska)/Dan Vasile Duta (Rumunia)

I runda

- wolny los

Cwierćfinał

- Tauras Mickus/Dominykas Stankus (Litwa) 6:3 6:2

Półfinał

- Vilius Gaubas (Litwa)/Tiago Pererira (Portugalia) 7:5 6:1

Finał

- Alexander Krylov/Illya Lebedev (Rosja) 3:6 2:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn