III Olecko Hidori Cup 2019 - Piękny sportowy akcent jubileuszu

Fot. Zbigniew Malinowski

W miniony weekend (6/7 kwietnia) odbył się turniej w taekwondo olimpijskim III Olecko Hidori Cup 2019. W imprezie rangi Pucharu Polski P1 rywalizowało 650 zawodników z 65 klubów w kat. młodzik, kadet i junior. Zawody pod honorowym patronatem burmistrza Olecka zbiegły się z 15-leciem LUKS Hidori Olecko oraz 25-leciem pracy trenerskiej i prekursora taekwondo w Olecku Tomasza Miszczaka.

Warmię i Mazury reprezentowali oprócz gospodarzy (UKS Hidori Olecko) zawodnicy z Taekwondo Olsztyn (Start i AZS UWM), AZS OŚ Olsztyn Tygrysa Kętrzyn, Wikingów Pisz, Victorii Morąg i Teakwondo Giżycko .Najwięcej medali zdobyli olsztynianie. (młodzicy i kadeci – Start) juniorzy (AZS UWM). Na najwyższym stopniu podium stanęli: młodzik Hubert Lendzion (Olsztyn), kadeci: Igor Drążkiewicz, Michalina Skrajny (Olsztyn), Magda Kolbus (Tygrys Kętrzyn), juniorzy: Michał Żyżniewski, Piotr Dolat, Łukasz Cudnoch (Olsztyn)

Wyniki

Młodzicy

Waga 27 kg

2 Maksym Yaresko KS Start Olsztyn

3 Filip Skrajny KS Start Olsztyn

Waga 30 kg

3 Pawel Chrzanowski KS Start Olsztyn

Waga 33 kg

1 Hubert Lendzion KS Start Olsztyn

Waga 36 kg

3 Cezary Lesniewski, KS Start Olsztyn

Waga 48 kg

2 Gabriel Krauze, KS Start Olsztyn

3 Sebastian Miastkowski, Start Olsztyn

Waga 52 kg

2 Samuel Piekarski, Wikingowie Pisz

Waga + 57 kg

2 Wojtek Lewoń, AZS OŚ Olsztyn

Młodziczki

Waga 30 kg

3 Kornelia Krajewska, KS Start Olsztyn

Waga 33 kg

2 Marta Kowalska, KS Start Olsztyn

Waga 36 kg

2 Hanna Gears KS Start Olsztyn

3 Wiktoria Sowa AZS OŚ Olsztyn

Waga 40 kg

3 Maja Danelczyk KS Start Olsztyn

Waga 44 kg

3 Natasza Pavlovic KS Start Olsztyn

Waga 48 kg

3 Maja Skowronek, KS Start Olsztyn

57024166 1588110041292069 827923459622305792 n

Kadeci

Waga 41 kg

1 Igor Drazkiewicz, KS Start Olsztyn

2 Mateusz Chrzanowski,Start Olsztyn)

Waga 45 kg

2 Adam Zawadzki, UKS Victoria Morąg

3 Kacper Wardyn, KS Start Olsztyn

Waga 49 kg

3 Mikolaj Sokolowski, KS Start Olsztyn

Waga +65 kg

3 Aleks Andrasiak, UKS Wikingowie Pisz

Kadetki

Waga 29 kg

1 Michalina Skrajny, KS Start Olsztyn

3 Julia Jedrychowska, KS Start Olsztyn

Waga 33 kg

3 Aleksandra Przygocka, KS Start Olsztyn

Waga 37 kg

3 Agnieszka Krajewska, KS Start Olsztyn

Waga 41 kg

1 Magda Kolbus, Tygrys Kętrzyn

Waga 51 kg

3 Julia Samatowicz, Start Olsztyn

Waga +59 kg

3 Rozalia Mikielska, UKS Hidori Olecko

53577927 2084025255009093 1623637439073484800 n

Juniorzy

Waga 51 kg

3 Salaam Diallo, AZS UWM Olsztyn

Waga 55 kg

1 Mikolaj Zyzniewski, AZS UWM Olsztyn

2 Tymoteusz Kowalczyk,)AZS UWM Olsztyn

Waga 59 kg

1 Piotr Dolat, AZS UWM Olsztyn

Waga 63 kg

2 Jakub Zyskowski, AZS UWM Olsztyn

Waga 68 kg

1 Lukasz Cudnoch, POL (19) AZS UWM Olsztyn

Waga 73 kg

3 Filip Rubin UKS Hidori Olecko

Waga +78 kg

2 Filip Skrzeszewski, Start Olsztyn

Juniorki

Waga 44 kg

2 Natalia Skorupska, AZS UWM Olsztyn

3 Karolina Barszczewska, UKS Hidori Olecko

Waga 49 kg

3 Laura Chrapkowska, AZS UWM Olsztyn

Waga 52 kg

2 Kinga Brzostek, AZS UWM Olsztyn

3 Izabella Krajewska, AZS UWM Olsztyn

Waga 55 kg

3 Oliwia Kowalczuk, AZS UWM Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn