Drużynowe MP (II liga) Poronin 2019 – UKS Kopernik Olsztyn w miarę bezpiecznie w środku stawki

Fot Arek Kawa (ilustracja)

W Poroninie od 6 września trwa w Poroninie turniej II ligi seniorów w szachach. Warmię i Mazury reprezentuje mistrz województwa UKS Kopernik Olsztyn, który po sześciu rundach zajmuje 24 miejsce na 45 startujących zespołów. Awansują tylko trzy najlepsze, degradacją objętych będzie ostatnich dziesięć drużyn. Na razie więc „Kopernikom” nic nie grozi, ale do końca pozostały jeszcze trzy rundy.

Klasyfikacja po 6 rundach

1 UKS Rodło Opole 11.0 24.0

2 LKSz GCKiP Czarna 11.0 23.0

3 UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój 9.0 21.5

4 LKS Parnas Stara Wieś 9.0 21.0

5 UKS SP3 Bogatynia 9.0 21.0

6 OTSz Ostrów Wielkopolski 9.0 20.5

7 Strzelec Strzelce Opolskie 8.0 24.5

8 VOTUM SA Polonia Wrocław 8.0 22.5

9 Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza 8.0 21.5

10 LKS Chrobry Gniezno 8.0 20.5

11 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 8.0 20.0

12 KSz Miedź II Legnica 8.0 19.0

13 UKS TSz Zieloni Zielonka 7.0 22.0

14 UKS Smecz Konin 7.0 21.0

15 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 7.0 20.0

16 MKS GRYF Dębica 7.0 20.0

17 Klub Szachowy Silesia II Racibórz 7.0 19.0

18 GLKS Goniec Żarów 7.0 18.0

19 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 6.0 19.5

20 GKSz Hetman Pilzno 6.0 19.5

21 MLKSz Myślenice 6.0 19.0

22 UKS Rotmistrz Grudziądz 6.0 18.0

23 LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin 6.0 17.0

24 UKS Kopernik Olsztyn 6.0 16.5

25 UKS "Korona" Gdańsk 6.0 16.5

26 KS Korona Zakrzewo 6.0 16.5

27 TMS „Roszada” Gliwice 6.0 15.0

28 MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów 5.0 18.0

29 MCKIS Jaworzno 5.0 17.5

30 LZS Victoria Chróścice 5.0 17.0

31 KSz "Skoczek" Siedlce 5.0 17.0

32 TS-R HETMAN 1984 KONIN 5.0 16.5

33 ASSz LIPNO STĘSZEW 5.0 15.5

34 MTSz Mińsk Mazowiecki 5.0 15.5

35 YMCA Warszawa 4.0 17.5

36 LKS Zarzewie w Prudniku 4.0 15.5

37 KS Mogalo Warszawa 4.0 14.5

38 UKS GONIEC Staniątki 4.0 13.5

39 UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ 3.0 16.5

40 Skoczek Trojański 3.0 16.0

41 KTS Kalisz 3.0 14.5

42 UKS 21 Podlesie II 3.0 13.0

43 Akademia Szachowa Płock 3.0 11.0

44 UKS "Wda" Lipusz 1.0 12.5

45 Rzeszowski Klub Szachowy 1.0 12.0

Wyniki

I runda

UKS Kopernik Olsztyn - TMS „Roszada” Gliwice 5.0:1.0 (Krzysztof Budrewicz-1, Arkadiusz Kaczmarek-1, Radosław Malczyk-1, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-0)

II runda

Klub Szachowy Silesia II Racibórz - UKS Kopernik Olsztyn 5.0:1.0 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-1/2)

III runda

UKS Kopernik Olsztyn - UKS Smecz Konin 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-1/2, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-0, Artur Hrymowicz-1/2, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-0)

IV runda

UKS "Korona" Gdańsk - UKS Kopernik Olsztyn 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-1, Arkadiusz Kaczmarek-1/2, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-1)

V runda

YMCA Warszawa - UKS Kopernik Olsztyn 2.5:3.5 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-1, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-1)

VI runda

UKS Kopernik Olsztyn - LKS Chrobry Gniezno 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-0, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-1)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn