MP Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych Rzeszów 2019 - Srebro Lidii Czarneckiej, brąz Adama Zielonki

Fot. Lidia Czarnecka archiwum

W Rzeszowie odbyły się w miniony weekend (31 sierpnia/1 września) Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach Szybkich i Błyskawicznych. W niektórych kategoriach wekowych startowało grubo ponad 100 zawodników i ciężko było przebić się do czołówki. Tym większe brawa należą się Lidii Czarneckiej (UKS Skoczek Elbląg), która z blitzu U16 zdobyła srebro, w szachach szybkich brąz w U10 wywalczył Adam Zielonka (Ostródzianka).

Wyniki

Szachy szybkie

Chłopcy 8 lat (115 zawodników)

23.Zawal Krzysztof UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.0

79.Zapałowski Jarosław Ostróda 5.0

90. Bugalski Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

106 Bugalski, Antoni UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

fot P Zielonka 1 225x300

Chłopcy 10 lat (175 zawodników)

3.Zielonka Adam MLKS "Ostródzianka" Ostróda 8.5

12.Woźniak Mateusz MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 8.0

16.Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 7.5

22.Stobiecki Krzysztof UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.5

31.Dietrich PawełUKS KOPERNIK Olsztyn 7.0

45.Fil Grzegorz SSz "Debiut"GCK Giżycko 6.5

59.Hartliński Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6.0

72.Owierczuk Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

116.Morysiński Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

122.Goździewski Bolesław UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.0

151.Rocławski Jakub MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0

162.Dunalski Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 3.0

Chłopcy 12 lat (178 zawodników)

62.Grądzki Artur MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

67.Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 6.0

84.Rodziewicz-Bielewicz K UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

93.Pałasz Jakub UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.5

101.Obidziński CezaryUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

107.Pacho Maciej MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

142.Suchocki Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

157.Zawal Tomasz UKS "Trzydziestka" Olsztyn 3.5

Chłopcy 14 lat (126 zawodników)

32.Taranowicz, Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.5

38.Kietrys Maciej MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.5

45.KraśniewskiSzymon UKS UZDOWO 6.0

122.Kawa Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 2.5

Chłopcy 16 lat (91 zawodników)

45.Kozłowski, Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.5

83.Dziodko, Mateusz KSz "Hetman" Nowe Miasto Lub. 4.0

Chłopcy 18 lat (69 zawodników)

54.Jordan Adam UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.5

64.Rydzewski Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

Dziewczęta 8 lat (50 zawodniczek)

29.Lewandowska Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

32.Gawerska Karolina MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

36.Woytitzki Maja LZS CKTiS Biskupiec 5.0

44.Szubstarska Barbara MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0

45.Petrusewicz Antonina UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

Dziewczęta 10 lat (82 zawodniczki)

35.Kieszek Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

36.Dziodko Wiktoria KSz "Hetman" Nowe Miasto Lub.6.0

55.Rydzewska Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

62.Kraśniewska Zofia UKS UZDOWO 4.5

70.Filipiak Monika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.0

80.Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 3.0

Dziewczęta 12 lat (84 zawodniczki)

21.Kawa Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 6.5

23.Zapałowska Wiktoria MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.5

82.Kozioł Joanna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

Dziewczęta 14 lat (74 zawodzniczki)

52.Pacho Maria MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.5

53.Kaznowska Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

Dziewczęta 16 lat (51 zawodniczek)

19.Czarnecka Lidia UKS Skoczek Elbląg 6.0

21.I Kaznowska Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

40.I Taranowicz Zofia UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.5

Dziewczęta 18 lat (41 zawodniczek)

39.I Bohdanowicz Nikola UKS "Trzydziestka" Olsztyn4.0

Szachy błyskawiczne

Chłopcy 8 lat (82 zawodników)

12.Zawal, Krzysztof UKS "Trzydziestka" Olsztyn 8.5

61.Zapałowski Jarosław Ostróda 5.0

Chłopcy 10 lat (153 zawodników)

9.Zielonka Adam MLKS "Ostródzianka" Ostróda 9.0

12.Przybylski Jan UKS Skoczek Elbląg 9.0

13.ietrich Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 9.0

19.Hartliński Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 8.5

26.Stobiecki Krzysztof UKS "Trzydziestka" Olsztyn 8.5

35.Woźniak Mateusz MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 8.0

49.Fil Grzegorz SSz "Debiut" GCK Giżycko7.5

56.Owierczuk Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 7.0

126.Goździewski Bolesław UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.0

138.Morysiński FranciszekUKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

147.Rocławski Jakub MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 3.0

153.Dunalski Szymon MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 1.0

Chłopcy 12 lat (157 zawodników)

57.Kraśniewski Maciej UKS UZDOWO 7.0

70.Pałasz Jakub UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.0

94.Pacho Maciej MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

100.Grądzki Artur MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

106.Zawal Tomasz UKS "Trzydziestka" Olsztyn 6.0

Chłopcy 14 lat (122 zawodników)

29.Taranowicz Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 8.0

42.Kietrys Maciej MLKS "Ostródzianka" Ostróda 7.0

53.Kraśniewski Szymon UKS UZDOWO 7.0

119.Kawa Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 3.5

Chłopcy 16 lat (87 zawodników)

21.Kozłowski Michał UKS "Trzydziestka" Olsztyn 7.5

46.Dziodko Mateusz KSz "Hetman" Nowe Miasto Lub. 6.5

Chłopcy 18 lat (67)

57.Jordan Adam UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.0

Dziewczęta 8 lat (44 zawodniczki)

20.Woytitzki MajaLZS CKTiS Biskupiec 7.0

31.Petrusewicz Antonina UKS KOPERNIK Olsztyn 6.0

37.Lewandowska Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

38.Szubstarska Barbara MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

39.Gawerska Karolina MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 5.0

Dziewczęta 10 lat (81 zawodniczek)

34.Dziodko Wiktoria KSz "Hetman" Nowe Miasto Lub. 6.5

41.Kieszek Weronika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

49.Kraśniewska Zofia UKS UZDOWO 6.0

50.Filipiak Monika MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

68.Woytitzki Sophie LZS CKTiS Biskupiec 3.5

Dziewczęta 12 lat (74 zawodniczki)

42.Zapałowska Wiktoria MLKS "Ostródzianka" Ostróda 6.5

57.Kawa, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 5.5

Dziewczęta 14 lat (71 zawodniczek)

45.Pacho Maria MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 6.0

Dziewczęta 16 lat (41 zawodniczek)

2.Czarnecka Lidia UKS Skoczek Elbląg 9.5

46.Taranowicz Zofia UKS "Trzydziestka" Olsztyn 4.5

Dziewczęta 18 lat (41 zawodniczek)

37.Bohdanowicz Nikola UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn