XXI TSz o Puchar Przewodniczącego MSG Mrągowo 2019 – Igor Janik perfekcyjny

Fot.ilustracja

W niedzielę (4 sierpnia) odbył się XXI Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Impreza zaliczana była do punktacji Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Szachach Szybkich. Znów klasę pokazała Igor Janik ( UKS Hetman Elbląg) , który odniósł zwycięstwo, zdobywając komplet punktów. Drugi był Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn), a trzeci Karol Kasprzak (Chemik Bydgoszcz).

Zwycięzcy kategorii: nestor 55+ Dariusz Krzywicki ( UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn), kobiety: Weronika Kaznowska ( UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn), U10: Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka) i Wiktoria Chiszko (UKS Stoczek 45 Białystok), U 11/12: Jan Suchocki ( UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn) i Anna Kawa (UKS Kopernik Olsztyn), U 13/14: Karol Kasprzak (Chemik Bydgoszcz) i Maria Pacho (MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn ), U15/16: Michał Kozłowski (UKS Trzydziestka Olsztyn) i Weronika Kaznowska ( UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn)

Klasyfikacja open

1 JANIK, Igor UKS Hetman Elbląg 9,0

2 BUDREWICZ, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 8,0

3 KACPRZAK, Karol BKS Chemik Bydgoszcz 7,0

4 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

5 KACPRZAK, Kacper BKS Chemik Bydgoszcz 6,5

6 KUKUŁA, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz 6,5

7 PIECHOCKI, Franciszek Gdynia 6,0

8 LENDZION, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6,0

9 KOZŁOWSKI, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

10 RAK, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

11 KRZEWSKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

12 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

13 GOSIEWSKI, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

14 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

15 PORĘBIAK, Mateusz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

16 DOGIEL, Leszek MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

17 KOTARSKI, Bartosz UKS KOPERNIK Olsztyn 5,5

18 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

19 PAWLUK, Józef MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

20 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

21 ZAWADZKI, Krzysztof KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,5

22 BIELSKI, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,5

23 PLICHTA, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

24 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

25 LASKOWSKI, Filip UKS Rotmistrz Grudziądz 5,0

26 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

27 PACHO, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

28 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

29 KOTARSKI, Grzegorz Łomża 5,0

30 PLESIUK, Jan LZS CKTiS Biskupiec 5,0

31 KRZYWICKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

32 KLIMIUK, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

33 SAMSEL, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 5,0

34 GRABOWSKI, Czesław MPZSzach Kraków 5,0

35 GREŚ, Rafał MUKS Stoczek 45 Białystok 5,0

36 ŁUKASZEWICZ, Jerzy KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,0

37 WOŹNIAK, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

38 SUCHOCKI, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

39 ROSIŃSKI, Dariusz MKS Mrągowia Mrągowo 5,0

40 SAWICKI, Dorian KSz. Hańcza Suwałki 5,0

41 BUSIŃSKI, Karol MUKS Stoczek 45 Białystok 4,5

42 OWIERCZUK, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

43 CHISZKO, Oskar MUKS Stoczek 45 Białystok 4,5

44 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

45 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

46 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

47 DROŚ, Tomasz LZS CKTiS Biskupiec 4,5

48 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

49 GRALA, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4,0

50 HARTLIŃSKI, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 4,0

Kategorie

Nestor 55+

1 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

2 PIECHOCKI, Franciszek Gdynia 6,0

3 RAK, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

Kobiety

1 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

2 PACHO, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

3 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

Junior U10

1 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

2 WOŹNIAK, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

3 SAWICKI, Dorian KSz. Hańcza Suwałki 5,0

Juniorka U10

1 CHISZKO, Wiktoria MUKS Stoczek 45 Białystok 4,0

2 MARCZYK, Kinga K. Sz. Dwie Wieże Rzgów 4,0

3 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,0

Junior 11/12

1 SUCHOCKI, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

2 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

3 PACHO, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

Juniorka 11/12

1 KAWA, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 3,5

Junior 13/14

1 KACPRZAK, Karol BKS Chemik Bydgoszcz 7,0

2 KACPRZAK, Kacper BKS Chemik Bydgoszcz 6,5

3 KAWA, Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 4,0

Juniorka 13/14

1 PACHO, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

2 KAZNOWSKA, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

Junior 15/16

1 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

2 KRZYWICKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

3 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

Juniorka 15/16

1 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn