O Puchar Burmistrza Rucianego-Nidy 2019 – Igor Janik potwierdził klasę

Fot.ilustracja

W minioną niedzielę (28 lipca) odbył się IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Rucianego-Nida. Imprezę zaliczano do Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich. Do rywalizacji przystąpiło ponad stu uczestników w bardzo dużej rozpiętości wiekowej. Wygrał faworyt Igor Janik (UKS Hetman Elbląg) przed Mirosławem Grabarczykiem (Ksz. Hetman Pionier Kętrzyn) i Bartoszem Kotarskim (UKS Kopernik Olsztyn).

Prowadzono inne klasyfikacje. Oto ich zwycięzcy: Kobiety: Katarzyna Palikowska (LZS CKTiS Biskupiec), Weterani (55+): Krzysztof Chęciak (Płock).U10: Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka) i Wiktoria Dziodko (Hetman Nowe Miasto Lubawskie), U11/12: Wojciech Grabowski (UKS Trzydziestka Olsztyn) i Klara Szczotka (MUKS Stoczek 45 Białystok), U13/14: Iwo Karolczuk (MUKS Stoczek 45 Białystok) i Zuzanna Arciszewska (MUKS Stoczek 45 Białystok), U14/15: Michał Kozłowski (UKS Trzydziestka Olsztyn) i Weronika Kaznowska (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn). Klasyfikacja leśników: Piotr Dziadoń (KSz. Hetman Pionier Kętrzyn)

Klasyfikacja open

1 JANIK, Igor UKS HETMAN Elblag 8.5

2 GRABARCZYK, Mirosław KSz Hetman Płock 7.5

3 KOTARSKI, Bartosz UKS Kopernik Olsztyn 7.0

4 FLAK, Paweł Stowarzyszenie AS Płock 7.0

5 CHĘCIAK, Krzysztof Płock 7.0

6 SARYCHEV, Sergey Mińsk 7.0

7 MALCZYK, Radosław UKS Kopernik Olsztyn 6.5

8 RAK, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 6.5

9 KAROLCZUK, Iwo MUKS Stoczek 45 Białystok 6.5

10 GNIADO, Radosław UKS Hetman Elbląg 6.5

11 NOROV, Artem Mińsk 6.5

12 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

13 KHAMITSKIY, Sergei Mińsk 6.0

14 GOSIEWSKI, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 6.0

15 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

16 KRAJEWICZ, Paweł MCK Aleksandrów Kujawski 6.0

17 PALIKOWSKA, Katarzyna LZS CKTiS Biskupiec 6.0

18 KOZŁOWSKI, Paweł MUKS Stoczek 45 Białystok 6.0

19 HARASIM, Wiesław Olsztyn 6.0

20 SULKOWSKI, Tomasz Morąg 6.0

21 JEDA, Maciej UKS Rodło Opole 6.0

22 DUDKIEWICZ, Wiktor Stowarzyszenie AS Płock 6.0

23 PORĘBIAK, Mateusz UKS Kopernik Olsztyn 6.0

24 CZUPRYŃSKI, Janusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

25 ZIANOWICZ, Dominik KSz. Hańcza Suwałki 5.5

26 KRZEWSKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

27 KUPRYJANIUK, Tomasz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

28 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 5.5

29 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

30 SZYMAŃSKI, Jan Sierpc 5.5

31 KARWOWSKI, Michał KS Elbrus Łomża 5.5

32 KOZŁOWSKI, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok 5.5

33 GÓRSKI, Wawrzyniec LZS CKTiS Biskupiec 5.5

34 SKINDZIER, Saturnin SKS SMOL - BUD Giżycko 5.0

35 BIELSKI, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

36 DZIADOŃ, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

37 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

38 CISZEWSKI, Krzysztof MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

39 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

40 JASZCZUK, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

41 GULA, Andrzej LZS CKTiS Biskupiec 5.0

42 LACHMIROWICZ, Maciej Olsztyn 5.0

43 BIEGAJSKI, Roman KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

44 SZCZOTKA, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

45 TUSZYŃSKI, Eugeniusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

46 BARTNIK, Michał UMKSz Jaćwież Suwałki 5.0

47 WAWER, Marek Srokowo 5.0

48 MRÓZ, Tadeusz CWKS Vęgoria Węgorzewo 5.0

49 ZAWADZKI, Krzysztof KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

50 ARCISZEWSKA, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5

Kobiety

1 PALIKOWSKA, Katarzyna LZS CKTiS Biskupiec 6.0

2 SZCZOTKA, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

3 ARCISZEWSKA, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5

Weteran 55+

1 CHĘCIAK, Krzysztof Płock 7.0

2 RAK, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 6.5

3 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

Junior U10

1 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

2 OWIERCZUK, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

3 BUSIŃSKI, Jan MUKS Stoczek 45 Białystok 4.0

Juniorka U10

1 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 2.0

Junior 11/12 lat

1 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

2 BARTNIK, Michał UMKSz Jaćwież Suwałki 5.0

3 CHEŁSTOWSKI, Bartosz KS Elbrus Łomża 4.5

Juniorka 11/12

1 SZCZOTKA, Klara MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

2 GŁADYSZEWSKA, Kinga UMKSz Jaćwież Suwałki 4.0

3 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0

Junior 13/14 lat

1 KAROLCZUK, Iwo MUKS Stoczek 45 Białystok 6.5

2 JEDA, Maciej UKS Rodło Opole 6.0

3 KARWOWSKI, Michał KS Elbrus Łomża 5.5

Juniorka 13/14 lat

1 ARCISZEWSKA, Zuzanna MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5

2 GARBOWSKA, Maja MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5

3 KAZNOWSKA, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

Junior 15/16 lat

1 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

2 KOZŁOWSKI, Paweł MUKS Stoczek 45 Białystok 6.0

3 JASZCZUK, Hubert MUKS Stoczek 45 Białystok 5.0

Juniorka 15/16 lat

1 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn