Mistrzostwa Nestorów Warmii i Mazur „Niepodległa” 2018 – Królewska gra nie zna granic

Fot. uks kopernik olsztyn facebook

W Olsztynie odbyły się w niedzielę (18 listopada) Mistrzostwa Nestorów Warmii i Mazur w Szachach Szybkich "Niepodległa". Rywalizowało aż 33 uczestników (mężczyźni powyżej 55 lat, panie powyżej 50 lat). Zwyciężył Mirosław Sławński (UKS Trzydziestka Olsztyn) , drugie miejsce zajął Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn), a trzecie Dariusz Krzywicki (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn).

Najlepsza z pań Barbara Krysztopa-Czupryńska (UKS Debiut Dziesiątka) była w open 24. Zwycięzcy reprezentować nas będą w Mistrzostwach Polski Nestorów. Niedawno informowaliśmy o wynikach przedszkolaków, dziś nestorów. Królewska gra nie zna granic.

Wyniki

1 SŁAWIŃSKI, Mirosław UKS Trzydziestka Olsztyn 7.0

2 RAK, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 7.0

3 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.5

4 GULA, Andrzej LZS CKTiS Biskupiec 6.5

5 SZYMCZAK, Zbigniew LZS CKTiS Biskupiec 6.0

6 BIELSKI, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

7 PNIEWSKI, Wiesław Olsztyn 5.5

8 KUBAN, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

9 OPALIŃSKI, Krzysztof Samborowo 5.5

10 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 5.5

11 HARASIM, Wiesław Olsztyn 5.0

12 GRABOWSKI, Czesław MPZSzach Kraków 5.0

13 JĘDRA, Waldemar MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

14 RĘKAWEK, Lech LZS CKTiS Biskupiec 5.0

15 DANISZKOWICZ, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

16 PRZYSTAWKO, Roman Olsztyn 4.5

17 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5

18 PLICHTA, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 4.5

19 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

20 SAMSEL, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4.5

21 GRALA, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4.5

22 LACHMIROWICZ, Maciej Olsztyn 4.0

23 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 4.0

24 KRYSZTOPA-CZUPRYŃSKA, Barbara UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

25 WOJTKIEWICZ, Jan Olsztyn 4.0

26 ŁUKASZEWICZ, Jerzy KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.0

27 KAZIMIERCZAK, Roman Morąg 3.5

28 BIEGAJSKI, Roman KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.5

29 OLENDER, Roman LZS CKTiS Biskupiec 3.0

30 MATUSZEWICZ, Ryszard MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

31 SŁAWIŃSKA, Ewa Różnowo 3.0

32 TALAŚKA, Alicja Maliniak 2.0

33 MOŃSKI, Edward Pasłęk 2.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn