O Puchar Wójta Gminy Rozogi – Faworyci równym krokiem, ale nagroda dla Budrewicza

Fot. uks kopernik olsztyn facebook

W Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbył się 17 czerwca IV Ogólnopolski Turniej szachowy o Puchar Wójta. Zjawiła się ścisła czołówka Warmii i Mazur. Ton rywalizacji nadawali faworyci. Ostatecznie zwyciężył Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn), który wyprzedził w klasyfikacji przy równej liczbie punktów Igora Janika (UKS Hetman Elbląg).

W rywalizacji uczestników do lat 14 i wśród pań triumfowała Lidia Czarnecka (UKS Skoczek Elbląg), najlepszym nestorem został Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn), a leśnikiem w gronie szachistów Artur Szostek (LZS CKTiS Biskupiec)

Klasyfikacja open

1 Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 8,0

2 Janik, Igor UKS HETMAN Elbląg 8,0

3 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

4 Malczyk, Radosław UKS KOPERNIK Olsztyn 6,5

5 Gosiewski, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

6 Rak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

7 Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 6,0

8 Plichta, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

9 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

10 Grabarczyk, Sylwester LZS CKTiS Biskupiec 6,0

..............................

11 Kotarski, Bartosz Łomża 5,5

12 Krzywicki, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,5

13 Gniado, Radosław UKS HETMAN Elbląg 5,5

14 Lesiński, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

15 Rydzewski, Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

16 Kudrzycki, Zbigniew LZS CKTiS Biskupiec 5,0

17 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

18 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

19 Plesiuk, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

20 Karabela, Dariusz KS Odrodzenie Szczytno 5,0

21 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

22 Szostek, Artur LZS CKTiS Biskupiec 5,0

23 Daniszkowicz, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

24 Rękawek, Lech SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

25 Samsel, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 5,0

26 Bielski, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,5

27 Dziodko, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

28 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

29 Droś, Tomasz LZS CKTiS Biskupiec 4,0

30 Dietrich, Grzegorz UKS KOPERNIK Olsztyn 4,0

31 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

32 Sapierzyński, Tadeusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

33 Rosiński, Dariusz MKS Mrągowia Mrągowo 4,0

34 Olender, Roman LZS CKTiS Biskupiec 4,0

35 Krzywicki, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

36 Bohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

37 Sawicki, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 4,0

38 Łuszczyk, Krzysztof KS Odrodzenie Szczytno 3,5

39 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

40 Grala, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 3,5

41 Goździewski, Piotr Olsztyn 3,5

42 Kawa, Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 3,5

43 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

44 Bardziński, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 3,0

45 Grądzki, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

46 Kawa, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 3,0

47 Rydzewski, Pawel Olsztyn 3,0

48 Żarczyński, Dariusz LZS CKTiS Biskupiec 3,0

49 Rydzewska, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

50 Rocławski, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2,0

51 Kotarska, Janina Łomża 1,5

35477106 1644492155619050 5621202426196393984 n

Do lat 14

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

2 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

3 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

4 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

5 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

6 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

35548119 1644490355619230 744509503902318592 n

Nestor +60

1 Rak, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

2 Plichta, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

3 Plesiuk, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

4 Daniszkowicz, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

5 Rękawek, Lech SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

6 Samsel, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 5,0

Kobiety

1 Czarnecka, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,0

2 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

3 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

4 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

5 Bohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

6 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

35652788 1644493945618871 2660167421607804928 n

Leśnicy

1 Szostek, Artur LZS CKTiS Biskupiec 5,0

2 Olender, Roman LZS CKTiS Biskupiec 4,0

3 Żarczyński, Dariusz LZS CKTiS Biskupiec 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn