Noworoczne Spotkanie Rodziny Olimpijskiej Warszawa 2018 – Zdzisław Ziółkowski przepytał wszystkich

Fot. Zdzisław Ziółkowski

W poniedziałek (8 stycznia) w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie w którym wzięli udział mistrzowie i medaliści olimpijscy kilku pokoleń, ich trenerzy, działacze, przedstawiciele świata polityki, kultury, nauki i biznesu. Honorowymi gośćmi byli prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda. Był również Zdzisław Ziółkowski propagator idei olimpijskie z Działdowa. Oto jego relacja

- Na zaproszenie PKOl-u na spotkaniu oczywiście też byłem i mogłem przekazać pozdrowienia z Działdowa, upominki od firm Dekorglass i Heinz Glas, zaprosić na V Mini Piknik Olimpijski i 60 -cie Szkoły Podstawowej Nr 2. Była także okazja! porozmawiać z Parą Prezydencką o XVIII Turnieju Baseballu Działdowo CUP 2018 no i oczywiście z medalistami olimpijskimi, gośćmi m.in. prezesem Andrzejem Kraśnickim, Robertem Korzeniowskim, Apoloniuszem Tajnerem, Czesławem Langiem,Ryszardem Szurkowskim, Tomaszem Majewskim, Andrzejem Personem, Andrzejem Supronem, Andrzejem Rosiewiczem, Teresą Sukniewicz i wielu, wielu innymi.

Na spotkaniu w PKOl-u w Warszawie zebrałem w albumie Działdowo na starej fotografii autografy i wpisy znanych z pierwszych stron gazet najważniejszych osób w kraju. Pozdrowienia wpisali prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką / uff ominąłem BOR!/, minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, prezes PKOl-u Andrzej Kraśnicki, sekretarz generalny PKOl Adam Krzesiński, 4 krotny złoty medalista Robert Korzeniowski, 2 krotny złoty Tomasz Majewski, złoty piłkarz Lesław Ćmikiewicz, złoty pięcioboista Dariusz Goździak, srebrni kolarze Czesław Lang, Ryszard Szurkowski, Mieczysław Nowicki, srebrny lekkoatleta Zenon Licznerski, brązowy floret Marian Sypniewski, płotkarki Grażyna Rabsztyn i Teresa Sukniewicz, prezesi związków Apoloniusz Tajner i Andrzej Person, profesor Michał Kleiber, dziennikarz Henryk Urbaś a zakończył listę śpiewająco i stepująco Andrzej Rosiewicz.

Album przekazuję na licytację WOŚP w Działdowie 14 stycznia 2018.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn