Młodziczki MOSiR Giżycko po raz czwarty – O tytule zadecydują turnieje

Fot. ilustracja

Szóstą eliminacje Mistrzostw Województwa Młodziczek wygrały po raz czwarty z rzędu siatkarki MOSiR Giżycko, które stają się głównymi pretendentkami do tytułu. Ale o podziale medali zadecydują dwa turnieje finałowe, do których coraz bliżej. Przed nami ostatnia eliminacja, bardzo istotna, bowiem w dużym stopniu ukształtuje finałowa stawkę.

Udział zapewnią sobie dwie pierwsze drużyny grupy 1 (będą gospodarzami dwóch imprez finałowych) oraz dwie najlepsze ekipy z barażu, w którym zagrają: ostatni zespól grupy 1 oraz mistrz i wicemistrz grupy 2.

Grupa 1

KS MOSiR Giżycko - UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2:1 (25:18, 10:25, 15:12)

UKS Absolwent Sport Club Olsztyn - MKS Dobre Miasto 2:0 (28:26, 25:17)

MKS Dobre Miasto - KS MOSiR Giżycko 0:2 (16:25, 17:25)

Tabela

1 KS MOSiR Giżycko 2 4 4:1

2 UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 3 3:2

3 MKS Dobre Miasto 2 2 0:4

Grupa 2

MKS Truso Elbląg - SMS Ostróda 2:0 (25:22, 25:18)

SMS Ostróda - MKS Truso Elbląg II 1:2 (25:10, 23:25, 13:15)

MKS Truso Elbląg II - MKS Truso Elbląg 0:2 (20:25, 17:25)

Tabela

1 MKS Truso Elbląg 2 4 4:0

2 MKS Truso Elbląg II 2 3 2:3

3 SMS Ostróda 2 2 1:4

Grupa 3

UKS Salos Ełk - UKS Bociek Górowo Iławeckie 2:0 (25:17, 25:18)

UKS Bociek Górowo Iławeckie - UMKS FPP Mikro Ełk 0:2 (21:25, 17:25)

UMKS FPP Mikro Ełk - UKS Salos Ełk 0:2 (22:25, 19:25)

Tabela

1 UKS Salos Ełk 2 4 4:0

2 UMKS FPP Mikro Ełk 2 3 2:2

3 UKS Bociek Górowo Iławeckie 2 2 0:4

Grupa 4

UKS Olimp Bartoszyce - LKS WEL Lidzbark 1:2 (25:20, 19:25, 11:15)

LUKS Wilczek Wilkowo - UKS Olimp Bartoszyce 2:0 (25:12, 27:25)

LKS WEL Lidzbark - LUKS Wilczek Wilkowo 1:2 (25:19, 15:25, 9:15)

Tabela

1 LUKS Wilczek Wilkowo 2 4 4:1

2 LKS WEL Lidzbark 2 3 3:3

3 UKS Olimp Bartoszyce 2 2 1:4

Grupa 5

UKS Green Volley Ełk - UKS Salos Ełk II 2:0 (25:22, 25:21)

UKS Salos Ełk II - SOS Salos Ostróda 2:0 (25:21, 25:12)

SOS Salos Ostróda - UKS Green Volley Ełk 2:1 (7:25, 26:24, 15:9)

Tabela

1 UKS Green Volley Ełk 2 3 3:2

2 UKS Salos Ełk II 2 3 2:2

3 SOS Salos Ostróda 2 3 2:3

Grupa 6

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Olimp Bartoszyce II 2:0 (25:10, 25:21)

UKS Warmiss Volley Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn 2:0 (27:25, 25:18)

UKS Olimp Bartoszyce II - UKS Warmiss Volley Olsztyn 1:2 (25:20, 11:25 17:19)

Tabela

1 UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 4 4:1

2 MKS MOSiR Kętrzyn 2 3 2:2

3 UKS Olimp Bartoszyce II 2 2 1:4

Grupa 7

IKS Atak Elbląg - KS MOSiR Giżycko II 2:0 (25:10, 25:12)

KS MOSiR Giżycko II - IKS Atak Elbląg 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)

Tabela

1 IKS Atak Elbląg 2 4 4:1

2 KS MOSiR Giżycko II 2 2 1:4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn