Finał Kinder+Sport Zabrze 2019 – Dwójki: MOSiR Giżycko i IKS Atak Elbląg w dziesiątce, reszta daleko

Fot. iks atak elblag facebook

W Zabrzu w dniach 24/26 czerwca odbywał się Finał Krajowy Turnieju Mini Siatkówki Kinder+Sport. Rywalizowały 192 zespoły w kategoriach: „2”, „3” i „4” dziewcząt i chłopców. Startowało 12 (komplet) drużyn z okręgu warmińsko-mazurskiego. I to jest na pewno godne podkreślenia. Natomiast z czysto sportowego punktu widzenia nie wyglądało to najlepiej. Najwyższe 6 miejsce zajęły w "2": dziewczęta MOSiR Giżycko, 7 miejsce  wywalczyła "2" chłopców IKS Atak Elbląg. Reszta daleko.

Dwójki dziewcząt

Wilkowo - 25 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- Victoria Lubowicz 0:2 (-4,-9)

- ECO UNI Opole 0:2 (-10,-15)

- UKŻPS Kościan 1:2 (-12,14,-9)

Strefa 17/32 – 3 miejsce

– KPS Nowa Dęba 2:0 (9,10)

– Lider Konstantynów Łódzki 1:2 (11,-6,-9)

– Jantar Kalisz 0:2 (-7,-9)

Strefa 25/32 – 2 miejsce

– Fun Sport Kielce 2:0 (15,5)

- Lider Chojna 0:2 (-14,-8)

- KPS B Nowa Dęba II 2:0 (14,10)

Strefa 25/28

– SPS Zbąszynek 2:0 (13,8)

o miejsce 25

- KPS Nowa Dęba I 2:0 (6,6)

65098045 931730867174273 3237063318522822656 n

MOSiR Giżycko - 6 miejsce w turnieju

I etap – 2 miejsce

- Polonez Wyszków 0:2 (-10,-7)

- UKS Sukces Komprachcice 2:0 (6,11)

- MUKS Jocker Kalisz 2:0 (20,14)

Strefa 1/16 – 2 miejsce

– STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (12,12)

- Prądniczanka Kraków 1:2 (9,-7,-10)

– ECO UNI Opole 0:2 (-12,-16)

Strefa 1/8 – 4 miejsce

– UKS Ares Nowa Sól 0:2 (-14,-13)

– Lider Chojna 0:2 (-14,-8)

– Polonez Wyszkow 0:2 (-6,-5)

Strefa 5/8

– ECO UNI Opole 2:1 (-9,19,5)

o miejsce 5

-  UKS Adres Nowa Sól 0:2 (-11,-10)

Dwójki chłopców

APS Truso Elbląg - 31 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- MKS Siatka Annopol 0:2 (-7,-10)

- Bzura Ozorków 0:2 (-5,-3)

- UKS SMS Joker Piła 0:2 (-7,-8)

Strefa 17/32 – 4 miejsce

- GKPS Gorlice 0:2 (-8,-12)

- Akademia UKPS Lublin 0:2 (-10,-4)

UKS Tempo Chełm 0:2 (-4,-10)

Strefa 25/32 – 4 miejsce

- Akademia Młodego Siatkarza Opole 1:2 (-10,15,-6)

- Gryf Szczecinek I 0:2 (-10,-6)

- Kinder Volleyball Wałbrzych 0:2 (-4,-13)

Strefa 29/32

- AZS OŚ Toruń 1:2 (-9,13,-8)

o miejsce 31

- Akademia Młodego Siatkarza Opole 2:1 (-6,12,6)

64999109 931730537174306 4040596041123233792 n

IKS Atak Elbląg - 7 miejsce w turnieju

I etap – 2 miejsce

- UKS Tempo Chełm 2:0 (6,7)

- SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:1 (-12,11,8)

- PKS Piast Poniec 1:2 (11,-10,-9)

Strefa 1/16- 2 miejsce

- SKPS Dunajec Nowy Sącz 2:0 (11,13)

- SUKSS Suwałki I 0:2 (-12,-8)

- Joker Piła 2:0 (6,12)

Strefa 1/8- 4 miejsce

- UKS Jedynka Międzrzecz I 1:2 (-12,11,-10)

- PSP Domecko/SP11 Kędzierzyn 0:2 (-12,-12)

- DMKS Plas Kielce 0:2 (-6,-9)

Strefa 5/8

- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (-14,-11)

o miejsce 7

- WRC Fitline Koenika Starogard Gdański 2:1 (12,-13,15)

Trójki dziewcząt

MOSiR Gizycko - 24 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- Sparta Warszawa 0:2 (-10,-6)

- ECO UNI Opole 0:2 (-11,-5)

- SPS Volley Piła 0:2 (-13,-3)

Strefa 17/32 – 1 miejsce

- Szóstka TPS Biała Podlaska 2:0 (9,14)

- Jagiellończyk Biała Podlaska 2:0 (6,10)

- UMKS Mikro Elk 2:1 (-13,12,6)

Strefa 17/24 - 4 miejsce

- UKS Pogodno/SP 48 Szczecin I 0:2 (-7,-11)

- ULKS w Chobrzanach 0:2 (-11,-7)

- ECO UNI Opole 0:2 (-6,-17)

Strefa 21/24

- Zahir Volley Wschowa 0:2 (-1,-11)

o miejsce 23

- ULKS W Kobrzanach 0:2 (-11,-9)

UMKS Mikro Ełk - 29 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- Beta Błonie 0:2 (-8,-12)

- Sukces Komprachcice 0:2 (-8,-7)

- TKS Siatkarz Jarocin 0:2 (-9,-11)

Strefa 17/32 – 4 miejsce

- Jagiellończyk Biała Podlaska 0:2 (-10,-12)

- Szóstka TPS Biała Podlaska 1:2 (-11,12,-8)

- MOSiR Gizycko 1:2 (13,-12,-6)

Strefa 25/32 – 3 miejsce

- SAS Sejny I 0:2 (-11,-11)

- Koset Grudziadz 0:2 (-13,-12)

- SP Piwota 2:1 (-9,13,6)

Strefa 29/32

- KPS Nowa Dęba I 2:0 (3,9)

o miejsce 29

- SKS Szóstka TPS Biała Podlaska 2:1 (-9,13,7)

Fot. Kinder+Sport

Trójki chłopców

Koszałek Opałek Węgorzewo - 18 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- Skałka Annopol 1:2 (13,-13,-6)

- Bzura ozorków 0:2 (-9,-3)

- Enea Energetyk Poznań 0:2 (-7,-12)

Strefa 17/32 – 1 miejsce

- Dunajec Nowy Sącz 2:0 )9,5)

- Arena Busko 2:0 (11,11)

- Skałka Annopol II 2:0 (4,7)

Strefa 17/24 – 2 miejsce

- Górnik Radlin 2:0 (9,12)

- Glinka Academy Volley Wałcz 2:0 (10,6)

- Warmia Dywity 1:2 (9,-9,-3)

Strefa 17/21

- UKS Suchanik Gdańsk 2:0 (13,9)

o miejsce 17

- Warmia Dywity 0:2 (-6,-11)

Warmia Dywity - 17 miejsce w turnieju

I etap - 3 miejsce

- Skałka Annopol II 2:0 (6,9)

- Wifama Łódź 1:2 (10,-11,-7)

- Jedynka Poznań 0:2 (-12,-11)

Strefa 17/32 – 1 miejsce

- SUKSS Suwalki I 2:1 (-12,11,4)

- Plas Kielce 2:0 (6,4)

- Skałka Annopol I 2:0 (8,10)

Strefa 17/24 – 1 miejsce

- Glinka Academy Volley Wałcz 2:0 (8,6)

- Górniki Radlin 2:0 (10,6)

- Koszałek Opałek Węgorzewo 2:1 (-9,9,3)

Strefa 17/21

- Dunajec Nowy Sącz 2:0 (10,7)

o miejsce 17

- Koszałek Opałek Węgorzewo 2:0 (6,11)

Czwórki dziewczat

UKS Salos Ełk - 24 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- GLKS Nadarzyn 0:2 (-5,-2)

- ECO UNI Opole 0:2 (-11,-12)

- Glinka Academy UKS Śmiegiel 1:2 (-14,13,-5)

Strefa 17/32 – 1 miejsce

- Prądniczanka Kraków 0:2 (-6,-12)

- Salos Kalina Lublin 2:1 (-10,8,11)

- Kurianvolley Olsztyn 2:0 (9,5)

Strefa 17/24 – 3 miejsce

- SP 18 Koszalin 0:2 (-8,-12)

- SAS Sejny I 1:2 (-11,14,-5)

- Sukces Komprachcice 2:1 (-10,13,5)

Strefa 21/24

- UKS Olimpik Mońki 1:2 (14,-16,-12)

o miejsce 23

- Sukces Komprachcice 0:2 (-0,-0)

Kurianvolley Olsztyn - 32 miejsce w turnieju

I etap – 4 miejsce

- Victoria Lubowicz 0:2 (-8,-3)

- Sukces Komprachcice 0:2 (-7,-11)

- Lider Rokietnica 0:2 (-7,-12)

Strefa 17/32 – 4 miejsce

- Salos Kalina Lublin 0:2 (-9,-13)

- Prądniczanka Kraków 0:2 (-5,-12)

- UKS Salos Ełk 0:2 (-9,-5)

Strefa 25/32 – 4 miejsce

- Gala Skarżycko Kamienna 0:2 (-13,-0)

- Zahir Volley Wschowa 1:2 (5,-13,-6)

- Sparta Rzeszów 1:2 (5,-13,-9)

Strefa 29/32

- SMS SP 3 Plas Gryfice 1:2 (15,-9,-9)

o miejsce 31

- SpartaRrzeszów 1:2 (-12,9,-10)

Czwórki chłopców

IKS Atak Elbląg - 29 miejsce w turnieju

I etap – 3 miejsce

- UKS Serbinów Biała Podlaska 0:2 (-12,-12)

- Bzura Ozorków 0:2 (-8,-5)

- UKS 9 Leszno 2:0 (8,9)

Strefa 17/32 – 3 miejsce

- Start Dobromierz 2:1 (-8,13,6)

- Ikar Legnica 0:2 (-7,-10)

- UKS SP3 Trójka Gołdap 1:2 (17,-11,-10)

Strefa 25/32

- SP 3 Darłowo 1:2 (-12,9,-6)

- SP 3 Nysa 1:2 (12,-13,-7)

- STS Skarżysko-Kamienna 0:2 (-11,-13)

Strefa 29/32

- UKS 9 Leszno 2:0 (11,3)

o miejsce 29

- Start Dobromietz 2:0 (5,10)

UKS SP3 Trójka Gołdap - 23 miejsce w turnieju

I etap – 3 miejsce

- SP 21 Lublin 2:0 (5,12)

- Wifama Łódź 0:2 (-7,-12)

- UKS Piast Krotoszyn 1:2 (-14,11,-7)

Strefa 17/32m – 1 miejsce

- Ikar Legnica 2:1 (-8,15,7)

- Start Dobromierz 2:0 (13,11)

- IKS Atak Elbląg 2:1 (-17,11,10)

Strefa 17/24 – 3 miejsce

- SP Łochowo 1:2 (15,-8,-9)

- SP 11 Kędzierzyn 1:2 (15,-11,-11)

- SP 21 Lublin 2:0 (12,8)

Strefa 21/24

- SSP 1 UKS Bronek Koszalin 0:2 (-10,-11)

o miejsce 23

- SP 21 Lublin 2:1 (9,-14,6)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn