×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kamie88 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W III lidze już meta – O awans zagra tylko CSiR Pałac Kamieniec

W miniony weekend rozegrano ostatni mecz o mistrzostwo III ligi siatkarzy, w którym Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński pokonał w Barczewie Galę 3:0. Wynik nie miał większego znaczenia. Już wcześniej wiadomo było, że tytuł zdobył MOSiR Giżycko, a wicemistrzostwo CSiR Pałac Kamieniec. Oba zespoły uzyskały prawo gry o II ligę. Nie wszyscy z tego skorzystają.

Wprawdzie do rozpoczęcia batalii o II ligę pozostało jeszcze dużo czasu, ale siatkarze z Giżycka podjęli decyzje o rezygnacji z rywalizacji. Powodem są oczywiście finananse.

- Z klucza wynika, że to my jesteśmy organizatorami turnieju półfinałowego, a to przekracza nasze możliwości, tak samo zresztą jak ewentualny udział w rozgrywkach II ligi powiedział trener Arkadiusz Gij. Raczej więc nie zagramy, chyba, że w ciągu najbliższych dni coś się zmieni, ale nie sądzę.

Natomiast na pewno spróbuje swych sił CSiR Pałac Kamieniec. To już postanowione. Jest więc trochę czasu na przygotowania i...do boju.

 

Tabela końcowa III ligi

1 KS MOSiR Giżycko 8 15 22:7

2 CSIR PAŁAC KAMIENIEC   8 13 17:11

3 Wenglorz-Volley Lidzbark Warmiński 8 12 16:15

5 UKS Gala Barczewo 8 10 8:19  

5 LUKS Wilczek Wilkowo 8 10 9:20

{AdmirorGallery}kamie88{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn