W CRS Ukiel w sierpniu turniej za znakiem jakości - Wyższy poziom, więcej adrenaliny!

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na kolejny turniej siatkówki plażowej, a ranga imprezy rośnie! W naszym kompleksie w CRS Ukiel 24 i 25 sierpnia odbędzie się II Otwarty Turniej , który zostanie rozegrany w formule 1-gwiazdkowego turnieju rankingowego Polskiego Związku Siatkówki Plażowej.

To będzie już drugi turniej siatkówki plażowej tego lata – pierwszą imprezę zorganizowaliśmy na otwarcie wakacji, w ostatni weekend czerwca. Wówczas w rywalizacji kobiet triumfowała para Monika Kobylińska i Marta Krakos, rywalizację mężczyzn wygrali Paweł Pietkiewicz i Rafał Maluchnik. Teraz jednak skala trudności rośnie – sierpniowy turniej to zawody pod auspicjami Polskiego Związku Piłki Siatkowej i turniej 1-gwiazdkowy PZPS. A to oznacza, że w trakcie olsztyńskiej imprezy będzie można „zarobić” punkty do całego wakacyjnego cyklu Grand Prix i tzw. rankingu 365 PZPS, co jednocześnie oznacza że w pięknym kompleksie CRS Ukiel możemy się spodziewać obecności mocniejszych par z całego kraju.

Wszystko to jednak niesie ze sobą zmiany – zgłoszeń do sierpniowego turnieju w CRS Ukiel można dokonać wyłącznie w systemie rejestracji zawodników na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej: beach.pzps.pl Turniej będzie rozgrywany w formule OPEN, bez podziału na kategorie wiekowe; zorganizujemy turniej dla maksymalnie 24 par żeńskich i 24 par męskich, rywalizacja odbędzie się systemem brazylijskim. Także i tym razem najlepsze pary mogą liczyć na nagrody finansowe – w puli nagród znajdzie się 3 tys. złotych.

image001

Regulamin

1. Cel imprezy:

 popularyzacja plażowej piłki siatkowej,

 promocja aktywnego, zdrowego stylu życia.

2. Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

3. Termin i miejsce:

Turniej będzie rozgrywany w dniach 24-25 sierpnia 2019 r. na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23. Początek zawodów w sobotę 24 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00. Do godz. 8.20 obowiązkowe potwierdzenie udziału w turnieju, a o godz. 8.40 obowiązkowa odprawa kapitanów zespołów. Ciąg dalszy zawodów w niedzielę 25 sierpnia 2019 r. Początek pierwszych spotkań o godz. 9.00.

4. Uczestnictwo:

 turniej będzie rozgrywany w formule OPEN, bez podziału na kategorie wiekowe,

 minimalny wiek uczestnika ustala się na 16 lat (osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców),

 w turnieju głównym mogą uczestniczyć maksymalnie 24 pary żeńskie i 24 pary męskie,

 o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń,

 zawodnik może występować tylko w jednej parze,

 drużyna występuje w dwuosobowym składzie,

 obowiązuje wpisowe w wysokości 30 złotych od pary.

5. System rozgrywek:

 turniej będzie przeprowadzony systemem brazylijskim,

 osobno będzie prowadzona klasyfikacja kobiet i mężczyzn,

 wszystkie mecze turniejowe będą rozgrywane do dwóch wygranych setów do 21 punktów z zachowaniem dwupunktowej przewagi, tie-break do 15 pkt.,

 po każdych 7 zdobytych punktach (punkty zdobyte przez jeden zespół lub suma punktów zdobytych przez dwa zespoły) następuje zmiana stron boiska (w tie-breaku zmiana stron, co 5 punktów),

 przerwa miedzy setami trwa 1 minutę,

 każdy zespół ma prawo do jednej przerwy na odpoczynek (30 sek.) w każdym secie,

W sprawach nieobjętych przepisami niniejszego regulaminu zastosowanie znajdują przepisy gry w Plażową Piłkę Siatkową zaakceptowane przez PZPS. Nad prawidłowym przebiegiem meczów oraz całego turnieju będą czuwać sędziowie WMZPS.

6. Warunki dopuszczenia do rozgrywek:

 zgłoszenia wyłącznie w systemie rejestracji zawodników na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej: beach.pzps.pl

 złożenie badania lekarskiego lub oświadczenia o udziale w zawodach na własne ryzyko i odpowiedzialność,

 uiszczenie opłaty startowej w kwocie 30 zł od pary w kasie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, ul. Żołnierska 13 A od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 do dnia 21.08.2019 r. lub przelewem na konto nr 61 1020 3541 0000 5202 0291 0925, PKO Bank Polski SA. W przypadku wpłaty na konto prosimy o okazanie dowodu wpłaty przy potwierdzeniu udziału w turnieju w dniu 24.08.2019 r.

7. Nagrody:

Nagrody pieniężne dla trzech najlepszych par w turnieju kobiet i mężczyzn:

I miejsce - 700 zł

II miejsce - 500 zł

III miejsce - 300 zł

8. Postanowienia końcowe:

 organizator nie udostępnia piłek do przeprowadzenia rozgrzewki,

 pary muszą posiadać jednakowe ponumerowane stroje (1, 2),

 organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zaginione podczas trwania turnieju,

 wszelkie zastrzeżenia i protesty będą rozpatrywane przez organizatora i sędziego głównego,

 protesty będą rozpatrywane pod warunkiem, że zostaną złożone w czasie lub bezpośrednio po zakończeniu spotkania, w którym zaistniała sytuacja konfliktowa,

 decyzje podjęte przez organizatora i sędziego głównego nie mają trybu odwoławczego, są ostateczne i obowiązują z chwilą ich ogłoszenia,

 uczestnicy turnieju (zawodnicy oraz opiekunowie zawodników niepełnoletnich) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w mediach i internecie przez organizatora,

 zawodnicy zgłaszający się do turnieju zgadzają się na postanowienia niniejszego regulaminu oraz zobowiązują się do przestrzegania przepisów w nim zawartych.

Kontakt z organizatorem imprezy:

Dział Sportu OSiR, ul. Żołnierska 13 A, tel. 527 02 27, 519 567 158 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn