MP Młodziczek i Młodzików Konstancin-Jeziorna 2019 – Dziewczęta Absolwenta ze srebrem

Fot.ilustracja

W Konstancinie-Jeziorna koło Warszawy odbyły się w dniach 12/13 lipca Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Siatkówce Plażowej. Startowały cztery pary z okręgu warmińsko-mazurskiego. W rywalizacji dziewcząt mieliśmy tylko duet z UKS Absolwent Sport Club Urszula Łunio/Jagoda Czochara. Olsztynianki spisały się doskonale, zdobywając srebrne medale.

- Jesteśmy oczywiście szczęśliwi – mówi trener Adam Kurian, choć po cichu liczyliśmy na tytuł mistrzowski. Cały czas trzymaliśmy się lewej strony drabinki. W pierwszym dniu olsztynianki wygrały trzy mecze i to bardzo pewnie. Nazajutrz w półfinale też nie miały większych problemów. W spotkaniu o złoto słabiej zagrały w pierwszej partii. W drugiej rozgorzała walka, ale tym razem lepsze okazały się siatkarki z Wieliczki. Mimo wszystko to piękny sukces, gratuluję dziewczętom, to efekt ich ciężkiej pracy na treningach.

66872064 2890967624251843 7228596397740654592 n

Z trzech par chłopców najlepiej wypadli młodzicy SMS Ostróda: Remigiusz Chrobak i Mateusz Antczak. Zajęli ostatecznie miejsce w strefie 9/12 (zwycięstwo i dwie porażki), ale poziom turnieju chłopców był bardzo wysoki, czołowa czwórka była poza zasięgiem. Pozostałe dwa duety: Aleksander Rybak/Szymon Ławrynowicz (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) i Michał Rożankowski/Michał Muraszko (IKS Atak Elbląg) znaleźli się w strefie 13/16.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn