I Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej w CSR Ukiel - Zabawa i adrenalina!

Fot. OSiR Olsztyn (ilustracja)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na I Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej! Impreza odbędzie się w ostatni weekend czerwca (29/30), w znakomitej scenerii kompleksu nad jeziorem Ukiel! Jest skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Piękne piaszczyste boiska, świetne krajobrazy i fantastyczna dyscyplina sportu jaką jest siatkówka plażowa – to niemalże gwarancja znakomitej zabawy. W sobotę i niedzielę, 29 i 30 czerwca, świetne boiska w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel zapełnią się amatorami siatkówki plażowej, czyli dyscypliny sportowej która latem kradnie serca wielu młodym ludziom. W Olsztynie doświadczamy tego widoku na co dzień – tu siatkarze plażowi mają wymarzone warunki do gry i regularnie z tego korzystają.

Teraz będzie okazja by zagrać o stawkę, by dołożyć do świetnej zabawy na piasku trochę więcej adrenaliny. I powalczyć o nagrody finansowe – w puli nagród turnieju znajdzie się 3 tys. złotych. Co jeszcze? Turniej będzie rozgrywany w formule OPEN, bez podziału na kategorie wiekowe; na maksymalnie 24 par żeńskich, 24 par męskich oraz 24 par mikstowych (kobieta i mężczyzna). Turniej będzie przeprowadzony systemem brazylijskim lub Word Tour’owym (w zależności od liczby zgłoszonych par).

image001

Zgłoszenia do turnieju przyjmujemy w Dziale Sportu OSiR - ul. Żołnierska 13 A, tel. 527 02 27, 519 567 158 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26.06.2019 r. (do godz. 15.00).

der1

Pełny regulamin turnieju znajdziecie na stronie osir.olsztyn.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn