Mistrzostwa Województwa SZS Olecko 2019 – Najbardziej zadowoleni uczniowie ZSO Iława i dziewczęta SP 2 Olsztyn

Fot. mosir olecko facebook

W piątek (13 grudnia) na obiekcie „Lega” w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców – Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady. Startowali uczniowie ze szkół w: Olsztynie, Olecku, Giżycka, Wilkas, Pisza, Dobrego Miasta, Gołdapi, Ełku. Wśród nich nie brakowało zawodników ze znanych sekci regionu.

Rywalizowano w czterech stylach : najmłodsi na dystansie 25 metrów, pozostali na 50 m. Rozgrywano również sztafety. Oddzielnie prowadzono klasyfikacje dziewcząt i chłopców. W Igrzyskach Dzieci zwyciężyli: SP 10 Olsztyn (dziewczęta) i SP 2 Olsztyn (chłopcy), w Igrzyskach Młodzieży najlepsi byli: wśród dziewcząt SP 3 Dobre Miasto, a wśród chłopców SP 2 Olsztyn. Licealiadę w obu kategoriach wygrali uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Iławy.

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Igrzyska Dzieci

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m klasyczny

1. Alicja Wasilewska (SP10 Olsztyn) - 16,95s

2. Antonina Żuchowska (SP2 Olsztyn) - 18,51s

3. Łucja Gorzoch (SP3 Ełk) - 18,97s

4. Klaudia Synowiec (SP1 Pisz) - 19,23s

5. Joanna Przybyszewska (SP2 Olsztyn) - 19,51s

6. Maria Cyglicka (SP10 Olsztyn) - 19,69s

7. Amelia Węgrecka (SP3 Stare Miasto) - 21,40s

8. Pola Cholewicka (SP4 Ełk) - 21,94s

9. Julia Żynda (SP3 Gołdap) - 21,95s

10. Maja Juchniewicz (SP Wilkasy) - 22,28s

11. Roksana Puchalska (SP3 Gołdap) - 22,37s

12. Martyna Kaszkiel (SP1 Olecko) - 23,73s

13. Karolina Maczyszyn (SP4 Giżycko) - 24,14s

14. Julia Żyndul (SP4 Giżycko) - 24,90s

15. Maja Pietnoczka ( SP7 Giżycko) - 27,05s

16. Maja Kaziak (SP4 Giżycko) - 28,54s

17. Maja Brzezińska (SP3 Gołdap) - 29,19s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m klasyczny

1. Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (SP2 Olsztyn) - 17,67s

2. Jan Suchocki (SP10 Olsztyn) - 18,19s

3. Krystian Kluziak (SP2 Olsztyn) - 19,88s

4. Antoni Kisielewski (SP3 Gołdap) - 21,25s

5. Filip Leszczyński(SP3 Dobre Miasto) - 21,44s

6. Olaf Truszkowski (SP3 Ełk) - 21,56s

7. Mateusz Sylwestrzak (SP4 Giżycko) - 21,59s

8. Tobiasz Sierotko (SP4 Ełk) - 22,50s

9. Kacper Stambłowski (SP3 Ełk) - 23,44s

10. Paweł Jurewicz (SP5 Ełk) - 23,48s

11. Piotr Cenacewicz (SP3 Dobre Miasto) - 23,59s

12. Seweryn Gawecki (SP5 Ełk) - 25,40s

13. Igor Bełbot (SP Wilkasy) - 27,16s

14. Dawid Orłowski (SP7 Giżycko) - 27,26s

15. Daniel Rusiecki (SP7 Giżycko) - 28,63s

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m grzbietowy

1. Kinga Paszkowska (SP3 Ełk) - 17,50s

2. Agata Roczeń (SP3 Gołdap) - 17,76s

3. Maja Gregorczyk (SP2 Olsztyn) - 17,97s

4. Zuzanna Urbańska (SP2 Olsztyn) - 17,99s

5. Wiktoria Adamczyk (SP10 Olsztyn) - 18,03s

6. Zuzanna Babińska (SP3 Ełk) - 19,81s

7. Wiktoria Kamińska (SP7 Giżycko) - 22,40s

8. Natalia Gałązka (SP Wilkasy) - 23,00s

9. Zofia Ignaszak (SP4 Ełk) - 23,08s

10. Maja Kucharska (SP4 Ełk) - 24,02s

11. Malwina Muszyńska (SP1 Olecko) - 24,92s

12. Maja Kozłowska (SP Wilkasy) - 26,54s

13. Oliwia Stomska (SP7 Giżycko) - 26,81s

14. Julia Turlińska (SP4 Giżycko) - 28,94s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m grzbietowy

1. Wolfgang Gebauer (SP10 Olsztyn) - 18,40s

2. Kryspin Gołąb (SP2 Olsztyn) - 18,58s

3. Oskar Kozłowski (SP3 Gołdap) - 18,92s

4. Bartosz Walasiewicz (SP4 Giżycko) - 19,76s

5. Tomasz Kislowski (SP5 Ełk) - 20,17s

6. Patryk Sikorski (SP3 Ełk) - 21,38s

7. Szymon Warecha (SP4 Ełk) - 21,93s

8. Alan Pińczak (SP3 Ełk) - 22,98s

9. Tymon Śnieżyński (SP1 Olecko) - 23,69s

10. Jacek Szydłowski (SP Wilkasy) - 27,12s

11. Michał Ostrzyński (SP7 Giżycko) - 27,63s

12. Bartosz Gierak (SP1 Olecko) - 27,72s

13. Jan Zera (SP10 Olsztyn) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m dowolny

1. Amelia Szymańska (SP3 Ełk) - 13,68s

2. Monika Dziuba (SP10 Olsztyn) - 14,52s

3. Dominika Kraszewska (SP10 Olsztyn) - 14,80s

4. Michalina Musiał (SP2 Olsztyn) - 15,33s

5. Nina Szyłkiewicz (SP1 Olecko) - 15,60s

6. Amelia Gajewska (SP1 Olecko) - 15,77s

7. Aniela Gzik (SP3 Dobre Miasto) - 16,07s

8. Inga Naszkiewicz (SP3 Gołdap) - 16,29s

9. Milena Sierota (SP3 Dobre Miasto) - 16,72s

10. Maja Piwońska (SP4 Ełk) - 16,84s

11. Amelia Jaszczur (SP1 Pisz) - 17,04s

12. Kinga Dmochowska (SP3 Gołdap) - 17,06s

13. Aleksandra Skrodzka (SP1 Pisz) - 17,15s

14. Maja Szwejk (SP4 Giżycko) - 17,45s

15. Oliwia Czarnecka (SP3 Dobre Miasto) - 17,69s

16. Oliwia Gąska (SP3 Dobre Miasto) - 17,97s

17. Gabriela Mikoś (SP3 Ełk) - 18,15s

18. Lena Bełbot (SP7 Giżycko) - 18,22s

19. Oliwia Łatacz (SP7 Giżycko) - 19,41s

20. Maria Fejfer (SP Wilkasy) - 20,92s

21. Weronika Kowalewska (SP1 Pisz)- 21,75s

22. Aleksandra Szmigiel (SP1 Pisz) - 22,04s

23. Natalia Szymańczyk (SP4 Ełk) - 22,46s

24. Ewa Fabisiak (SP Wilkasy) - 23,61s

25. Aleksandra Lewkowicz (SP4 Giżycko) - 25,91s

26. Julia Urbanowicz (SP Wilkasy) - 27,19s

27. Kaja Kisielewska (SP7 Giżycko) - 28,29s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m dowolny

1. Adrian Malinowski (SP1 Pisz) - 13,43s

2. Filip Wojnowski (SP2 Olsztyn) - 14,25s

3. Oskar Tomala (SP5 Ełk) - 15,66s

4. Cyprian Adamowicz (SP2 Olsztyn) - 16,10s

5. Mikołaj Czałbowski (SP4 Giżycko) - 16,17s

6. Jakub Najmowicz (SP3 Dobre Miasto) - 16,35s

7. Zoran Sroka (SP4 Giżycko) - 16,43s

8. Karol Nowak (SP3 Gołdap) - 16,47s

9. Jeremi Wojtas (SP3 Gołdap) - 16,58s

10. Błażej Powierża (SP10 Olsztyn) - 16,61s

11. Piotr Saliński (SP1 Olecko) - 16,66s

11. Miłosz Kosakowski (SP1 Pisz) - 16,66s

13. Dominik Rózio (SP5 Ełk) - 17,19s

14. Patryk Biszewski (SP4 Ełk) - 17,35s

15. Maksymilian Myśliwiec (SP3 Dobre Miasto) - 17,60s

16. Oliwier Kobus (SP3 Dobre Miasto) - 17,75s

17. Jacek Hapon (SP3 Ełk) - 17,95s

18. Adrian Wielgosz (SP3 Dobre Miasto) - 18,02s

19. Bartek Jusiel (SP5 Ełk) - 18,45s

20. Szymon Bida (SP3 Gołdap) - 19,03

21. Aleksander Maciejczyk (SP1 Pisz) - 19,13s

22. Franciszek Biega (SP4 Giżycko) - 19,34s

23. Hubert Jurewicz (SP1 Olecko) - 19,35s

24. Michał Włodarczyk (SP4 Ełk) - 19,39s

25. Bartosz Mielnik (SP3 Gołdap) - 19,74s

25. Rafał Szypczyński (SP1 Pisz) - 19,74s

27. Maciej Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,48s

28. Jakub Szymanowski (SP3 Ełk) - 20,51s

29. Dominik Tylman (SP1 Olecko) - 21,48s

30. Maciej Kozub (SP Wilkasy) - 21,96s

31. Kacper Góralczyk (SP Wilkasy) - 22,51s

32. Dominik Samul (SP1 Pisz) - 22,75s

33. Mateusz Stefanowski (SP7 Giżycko) - 24,12s

34. Adrian Białaszonek (SP Wilkasy) - 24,73s

35. Kacper Chomański (SP Wilkasy) - 27,08s

36. Wiktor Krakowski (SP1 Pisz) - DQ

Rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 25m motylkowy

1. Maja Brodacka (SP2 Olsztyn) - 16,08s

2. Zuzanna Chrzanowska (SP10 Olsztyn) - 16,66s

3. Julia Truszkowska (SP3 Ełk) - 18,02s

4. Kornelia Świeczko (SP4 Ełk) - 19,17s

5. Nikola Drobiszewska (SP1 Olecko) - 19,40s

6. Magdalena Wyszyńska (SP1 Olecko) - 21,90s

7. Maja Werkowska (SP3 Dobre Miasto) - 22,69s

Rocznik 2007 i młodsi chłopcy 25m motylkowy

1. Andrzej Szczepaniak (SP2 Olsztyn) - 15,59s

2. Adam Łojewski (SP10 Olsztyn) - 16,47s

3. Bartosz Grzesiuk (SP4 Ełk) - 16,87s

4. Konrad Odolecki (SP4 Ełk) - 17,77s

5. Tomasz Sadowski (SP10 Olsztyn) - 18,08s

6. Mikołaj Strupiński (SP4 Giżycko) - 19,57s

7. Dawid Wawrzos (SP7 Giżycko) - 20,39s

8. Piotr Witkowski (SP1 Olecko) - 23,28s

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi dziewczęta 6x25m

1. SP10 Olsztyn - 1:35,10

2. SP3 Ełk - 1:37,79

3. SP2 Olsztyn - 1:40,70

4. SP3 Dobre Miasto - 1:46,88

5. SP1 Olecko - 1:49,41

6. SP3 Gołdap - 1:51,90

7. SP1 Pisz - 1:55,71

8. SP4 Ełk - 2:03,31

9. SP4 Giżycko - 2:18,77

10. SP Wilkasy - 2:22,35

11. SP7 Giżycko - 2:23,48

Sztafeta rocznik 2007 i młodsi chłopcy 6x25m

1. SP2 Olsztyn - 1:36,05

2. SP10 Olsztyn - 1:43,77

3. SP1 Pisz - 1:44,61

4. SP3 Gołdap - 1:48,00

5. SP4 Ełk - 1:48,77

6. SP3 Dobre Miasto - 1:50,56

7. SP4 Giżycko - 1:52,48

8. SP5 Ełk - 1:56,10

9. SP3 Ełk - 1:58,48

10. SP1 Olecko - 2:02,76

11. SP7 Giżycko - 2:11,11

12. SP Wilkasy - 2:19,41

Klasyfikacja szkół (2007 i młodsi)

Dziewczęta

1. SP 10 Olsztyn (Alicja Wasilewska, Maria Cyglicka, Wiktoria Adamczyk, Dominika Kraszewska, Monika Dziuba, Zuzanna Chrzanowska) - 118 pkt.

2. SP2 Olsztyn (Joanna Przybyszewska, Antonina Żuchowska, Zuzanna Urbańska, Maja Gregorczyk, Michalina Musiał, Maja Brodacka) - 112 pkt.

3. SP3 Ełk Julia Truszkowska, Amelia Szymańska, Gabriela Mikoś, Kinga Paszkowska, Zuzanna Babińska, Łucja Gorzoch) 103 pkt.

4. SP1 Olecko - 81 pkt.

5. SP3 Gołdap - 65 pkt.

6. SP4 Ełk - 62 pkt.

7. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.

8. SP1 Pisz - 43 pkt

9. SP Wilkasy - 35 pkt.

10. SP4 Giżycko - 30 pkt.

11. SP7 Giżycko - 28 pkt.

Chłopcy

1. SP2 Olsztyn (Tobiasz Mateusiak vel Matuszewski, Krystian Kluziak, Kryspin Gołąb, Filip Wojnowski, Cyprian Adamowicz, Andrzej Szczepaniak) - 125 pkt.

2. SP 10 Olsztyn (Adam Łojewski, Tomasz Sadowski, Błażej Powierża, Jan Zera, Wolfgang Gebauer, Jan Suchocki) - 96 pkt.

3. SP3 Gołdap (Antoni Kisielewski, Oskar Kozłowski, Jeremi Wojtas, Karol Nowak, Bartosz Mielnik, Szymon Bida) - 70 pkt.

4. SP3 Ełk - 69 pkt.

5. SP4 Giżycko - 65 pkt.

6. SP5 Ełk - 60 pkt.

7. SP4 Ełk - 59 pkt.

8. SP3 Dobre Miasto - 54 pkt.

9. SP1 Pisz - 51 pkt.

10. SP7 Giżycko - 44 pkt.

11. SP1 Olecko - 42 pkt.

12. SP Wilkasy - 21 pkt.

Igrzyska Młodzieży

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m klasyczny

1. Wiktoria Kowalska (SP10 Olsztyn) - 38,18s

2. Natalia Klemarewska (SP4 Ełk) - 41,35s

3. Magdalena Sychocka (SP2 Olsztyn) - 45,36s

4. Maja Woszczak (SP4 Giżycko) - 45,94s

5. Roksana Angowska (SP2 Olsztyn) - 46,30s

6. Emilia Stefaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 46,47s

7. Ada Adamska (SP1 Olecko) - 46,80s

8. Julia Świdwa (SP3 Dobre Miasto) - 47,94s

9. Anna Mielechowicz (SP4 Ełk) - 48,71s

10. Nadia Rokita (SP3 Dobre Miasto) - 48,96s

11. Marta Chołod (SP1 Olecko) - 56,57s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m klasyczny

1. Maksymilian Kulik (SP10 Olsztyn) - 36,12s

2. Kacper Lenczewski (SP1 Ełk) - 37,48s

3. Piotr Kamianka (SP2 Olsztyn) - 37,63s

4. Hubert Hyzopski (SP4 Ełk) - 41,65s

5. Maciej Korniluk (SP1 Ełk) - 47,69s

6. Dominik Szałkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 49,35s

7. Kacper Karbownik (SP4 Giżycko) - 49,92s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m grzbietowy

1. Zuzanna Zduniak (SP10 Olsztyn) - 36,83s

2. Zuzanna Uścinowicz (SP10 Olsztyn) - 40,97s

3. Magdalena Skórnóg (SP4 Giżycko) - 51,65s

4. Justyna Racis (SP1 Olecko) - 56,11s

5. Anna Hajduk (SP Wilkasy) - 57,24s

6. Wiktoria Kamińska (SP Wilkasy) - 1:00,56

7. Olga Plaga (SP1 Olecko) - 1:01,93

8. Maja Tońska (SP2 Olsztyn) - 1:03,10

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m grzbietowy

1. Oliwier Dragun (SP10 Olsztyn) - 34,22s

2. Karol Pokrętowski (SP2 Olsztyn) - 35,83s

3. Paweł Dąbrowski (SP2 Olsztyn) - 37,17s

4. Hubert Gryżewski (SP4 Ełk) - 38,58s

5. Maciej Pajewski (SP1 Ełk) - 38,78s

6. Wojciech Woszczak (SP4 Giżycko) - 41,13s

7. Dominik Koziatek (SP3 Dobre Miasto) - 41,62s

8. Piotr Pryzmont (SP1 Ełk) - 41,74s

9. Jakub Stepaniuk (SP3 Dobre Miasto) - 42,39s

10. Filip Sierzputowski (SP1 Pisz) - 52,15s

11. Konrad Ługiewicz (SP4 Giżycko) - 54,79s

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m dowolny

1. Kamila Bałdyga (SP10 Olsztyn) - 32,53s

2. Emilia Żurawska (SP3 Dobre Miasto) - 32,64s

3. Oliwia Nojman (SP3 Dobre Miasto) - 33,07s

4. Alicja Szczudło (SP2 Olsztyn) - 33,80s

5. Oliwia Wyszko (SP4 Ełk) - 36,52s

6. Amelia Borko (SP2 Olsztyn) - 37,17s

7. Zuzanna Śnieżyńska (SP1 Olecko) - 37,53s

8. Małgorzata Tyczka (SP4 Giżycko) - 38,74s

9. Kinga Pielka (SP Wilkasy) - 39,91s

10. Oliwia Siedlecka (SP4 Giżycko) -40,10s

11. Magdalena Należyta (SP4 Ełk) - 40,64s

12. Karolina Jarmołowska (SP4 Giżycko) - 47,29s

13. Zuzanna Sędzicka (SP1 Olecko) - 48,22s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m dowolny

1. Łukasz Gilski (SP2 Olsztyn) - 28,58s

2. Jakub Piwko (SP3 Dobre Miasto) - 29,95s

3. Bartłomiej Orzołek (SP10 Olsztyn) - 31,86s

4. Michał Regin (SP3 Dobre Miasto) - 32,00s

5. Jakub Siemieniewicz (SP4 Ełk) - 33,38s

6. Maciej Liszewski (SP1 Ełk) - 33,83s

7. Piotr Krzyżewski (SP10 Olsztyn) - 33,87s

8. Maciej Chodań (SP2 Olsztyn) - 33,97s

9. Oliwier Gutowski (SP1 Ełk) - 34,36s

10. Bartosz Bielawski (SP4 Giżycko) - 35,26s

11. Adrian Nowak (SP1 Pisz) - 37,16s

12. Filip Brudnicki (SP3 Dobre Miasto) - 38,80s

13. Krzysztof Metelski (SP1 Pisz) - 39,90s

14. Oskar Nowakowski (SP1 Pisz) - 40,10

15. Kacper Pieńkosz (SP4 Ełk) - DQ

Rocznik 2005-2006 dziewczęta 50m motylkowy

1. Maja Grzegorczyk (SP4 Ełk) - 34,76s

2. Maria Idzkowski (SP2 Olsztyn) - 36,40s

3. Anna Wieniarska (SP10 Olsztyn) - 37,59s

4. Julita Waszkiewicz (SP3 Dobre Miasto) - 38,37s

5. Kaja Zalewska (SP4 Ełk) - 43,80s

6. Lena Zwolińska (SP4 Giżycko) - 49,77s

Rocznik 2005-2006 chłopcy 50m motylkowy

1. Michał Kaczmarek (SP2 Olsztyn) - 31,25s

2. Michał Rżyski (SP10 Olsztyn) - 31,37s

3. Hubert Grzymkowski (SP4 Ełk) - 31,82s

4. Jędrzej Turliński (SP4 Giżycko) - 33,50s

5. Szymon Stryjewski (SP4 Ełk) - 35,04s

6. Paweł Truskolawski (SP10 Olsztyn) - 36,61s

7. Mikołaj Borak (SP1 Pisz) - 39,68s

8. Kamil Endler Kozłowski (SP4 Giżycko) - 43,88s

Sztafeta rocznik 2005-2006 dziewczęta 6x50m

1. SP3 Dobre Miasto - 3:33,50

2. SP4 Ełk - 3:39,37

3. SP2 Olsztyn - 3:49,11

4. SP4 Giżycko - 4:08,78

5. SP1 Olecko - 4:19,04

6. SP Wilkasy - 4:54,56

Sztafeta rocznik 2005-2006 chłopcy 6x50m

1. SP2 Olsztyn - 3:03,00

2. SP10 Olsztyn - 3:05,58

3. SP4 Ełk - 3:11,06

4. SP1 Ełk - 3:15,77

5. SP3 Dobre Miasto - 3:19,32

6. SP1 Pisz - 3:45,66

7. SP4 Giżycko - 4:02,91

Klasyfikacja szkół (2005/06)

Dziewczęta

1. SP3 Dobre Miasto (Emilia Stefaniuk, Julia Świda, Nadia Rokita, Emilia Żurawska, Oliwia Nojman, Julita Waszkiewicz) - 103 pkt.

2. SP2 Olsztyn (Amelia Borko, Alicja Szczudło, Maja Tońska, Roksana Angowska, Magdalena Sychocka, Maria Idzikowski - 102 pkt.

3. SP4 Ełk (Kaja Zalewska, Maja Grzegorczyk, Oliwia Wyszko, Magdalena Należyta, Anna Mielechowicz, Natalia Klemarewska) - 100 pkt.

4. SP 4 Giżycko - 85 pkt.

5. SP 10 Olsztyn - 80 pkt.

6. SP1 Olecko - 77 pkt.

7. SP Wilkasy - 53 pkt.

Chłopcy

1. SP2 Olsztyn (Piotr Kamianka, Karol Pokrętowski, Paweł Dąbrowski, Łukasz Gilski, Maciej Chodań, Michał Kaczmarek) - 120 pkt.

2. SP 10 Olsztyn (Paweł Truskolawski, Michał Rżyski, Bartłomiej Ożołek, Piotr Krzyżewski, Oliwier Dragun, Maksymilian Kulik) - 114 pkt.

3. SP1 Ełk (Kacper Lenczewski, Maciej Korniluk, Maciej Pajewski, Piotr Pryzmont, Oliwier Gutowski, Maciej Liszewski) - 93 pkt.

4. SP4 Ełk - 92 pkt.

5. SP3 Dobre Miasto - 86 pkt.

6. SP4 Giżycko - 76 pkt.

7. SP1 Pisz - 45 pkt.

Licealiada

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m klasyczny

1. Marta Gładkojć (IV LO Olsztyn) - 39,35s

2. Maja Kondraciuk (LO Gołdap) - 43,13s

3. Marta Stepanik (LO Gołdap) - 45,91s

4. Michalina Makarewicz (II LO Giżycko) - 49,98s

5. Paulina Białecka (I LO Ełk) - 50,92s

6. Urszula Kamińska (I LO Olecko) - 1:08,69

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m klasyczny

1. Krystian Porbacki (IV LO Olsztyn) - 33,89s

2. Filip Drażba (I LO Olecko) - 38,88s

3. Tomasz Zaniewski (IV LO Olsztyn) - 39,65s

4. Mateusz Wojtkielewicz (I LO Ełk) - 40,16s

5. Kacper Chwiedor (I LO Ełk) - 40,59s

6. Maciej Jacuński (ZSO Iława) - 40,90s

7. Adam Galus (II LO Giżycko) - 43,69s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m grzbietowy

1. Agata Mijas (ZSO Iława) - 38,51s

2. ZSO Iława (Martyna Pawelas) - 38,56s

3. Martyna Maciejewska (I LO Ełk) - 41,84s

4. Karolina Wasiela (IV LO Olsztyn) - 45,05s

5. Julia Łapucka (I LO Olecko) - 45,51s

6. Zuzanna Kuzdra (IV LO Olsztyn) - 45,70s

7. Karolina Kopycka (I LO Olecko) - 45,95s

8. Natalia Tomaszewska (LO Gołdap) - 47,12s

9. Wiktoria Szulborska (II LO Giżycko) - 1:03,93

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m grzbietowy

1. Filip Rybiński (ZSO Iława) - 28,62s

2. Mateusz Wiecheć (I LO Ełk) - 32,61s

3. Filip Szmyt (ZST Olecko) - 34,39s

4. Mikołaj Szyłański (IV LO Olsztyn) - 35,39s

5. Filip Figurski (ZSO Iława) - 36,30s

6. Kacper Szukajt (II LO Giżycko) - 37,81s

7. Seweryn Zaniewski (I LO Olecko) - 38,35s

8. Bartosz Biszewski (I LO Olecko) - 40,07s

9. Konrad Dziąba (II LO Giżycko) - 41,22s

10. Rafał Jobczyński (I LO Olecko) -41,73s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m dowolny

1. Lena Gryżewska (I LO Ełk) - 30,66s

2. Natalia Zapolnik (LO Gołdap) - 31,93s

3. Maria Żelazna (ZSO Iława) - 32,00s

4. Wiktoria Szeluga (IV LO Olsztyn) - 32,48s

5. Ewa Łapucka (I LO Olecko) - 32,83s

6. Wiktoria Płazińska (IOlecko) - 33,22s

7. Sandra Wiśniewska (ZSO Iława) - 34,13s

8. Aleksandra Raukuć (IV LO Olsztyn) - 37,33s

9. Natalia Rakowska (II LO Giżycko) - 40,29s

10. Selwina Jankojć (II LO Giżycko) - 47,36s

11. Natalia Pietkiewicz (II LO Giżycko) - 49,79s

12. Oliwia Kowalska (II LO Giżycko) - 51,29s

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m dowolny

1. Hubert Bruzdewicz (IV LO Olsztyn) - 25,86s

2. Paweł Masalski (ZST Olecko) - 26,12s

3. Maksymilian Kopiczko (II LO Giżycko) - 26,36s

4. Patryk Jakubczyk (ZSO Iława) - 26,84s

5. Dawid Mitin (ZST Olecko) - 27,26s

6. Szymon Koszczka (ZSO Iława) - 28,01s

7. Błażej Gałkowski (I LO Olecko) - 28,33s

8. Hubert Maczyszyn (II LO Giżycko) - 29,30s

9. Szymon Żmuda (I LO Ełk) - 30,29s

10. Patryk Dąbrowski (IV LO Olsztyn) - 31,07s

11. Mateusz Siedlecki (II LO Giżycko) - 31,45s

12. Adam Randzio (I LO Ełk) - 34,51s

13. Kamil Morawski (ZST Olecko) - 38,40s

Rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 50m motylkowy

1. Aleksandra Kaszkiel (I LO Ełk) - 32,40s

2. Liliana Kukiełka (ZSO Iława) - 32,93s

3. Natalia Hatalska (I LO Olecko) - 34,22s

4. Anna Wtulich (IV LO Olsztyn) - 34,54s

5. Natalia Urbańska (ZSO Iława) - 38,24s

6. Julia Niedużak (I LO Ełk) - 40,08s

Rocznik 2000 i młodsi chłopcy 50m motylkowy

1. Janusz Ciarczyński (ZSO Iława) - 28,13s

2. Igor Mierzejek (IV LO Olsztyn) - 29,41s

3. Tomasz Wiecheć (I LO Ełk) - 30,38s

4. Tomasz Kaszkiel (I LO Olecko) - 33,56s

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi dziewczęta 6x50m

1. ZSO Iława - 3:22,48

2. IV LO Olsztyn - 3:24,63

3. I LO Ełk - 4:06,36

4. LO Gołdap - 3:44,41

5. I LO Olecko - 4:06,36

Sztafeta rocznik 2000 i młodsi chłopcy 6x50m

1. ZSO Iława - 2:38,55

2. IV LO Olsztyn - 2:50,43

3. I LO Olecko - 3:00,16

4. I LO Ełk - 3:07,19

5. II LO Giżycko - 3:21,46

Klasyfikacja szkół (2000 i młodsi)

Dziewczęta

1. ZSO Iława (Agata Mijas, Zuzanna Kuzdra, Sandra Wiśniewska, Maria Żelazna, Liliana Kukiełka, Natalia Urbańska) - 113 pkt.

2. IV LO Olsztyn (Anna Wtulich, Wiktoria Szeluga, Aleksandra Raukuć, Martyna Pawelas, Karolina Wasiela, Marta Gładkojć) - 110 pkt.

3. I LO Ełk (Martyna Grzesiuk, Paulia Białecka, Martyna Maciejewska, Natalia Rakowska, Lena Gryżewska, Julia Niedużak) - 107 pkt.

4. I LO Olecko - 94 pkt.

5. LO Gołdap - 79 pkt.

6. II LO Giżycko - 39 pkt.

Chłopcy

1. ZSO Iława (Janusz Ciarczyński, Patryk Jakubczyk, Szymon Koszczka, Filip Figurski, Filip Rybiński, Maciej Jacuński) - 115 pkt.

2. IV LO Olsztyn (Tomasz Zaniewski, Krystian Porbacki, Mikołaj Szyłański, HubertBruzdewicz, Patryk Dąbrowski, Igor Mierzejek) - 113 pkt.

3. I LO Ełk (Tomasz Wiecheć, Adam Randzio, Szymon Żmuda, Mateusz Wicheć, Mateusz Wojtkielewicz, Kacper Chwiedor) - 93 pkt.

4. I LO Olecko - 93 pkt.

5. II LO Giżycko - 82 pkt.

6. ZST Olecko - 45 pkt.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn