IV Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur Olsztyn 2019 – Gabriela Wójtowicz, Karolina Piechowicz i 9-letnia Olga Nitschka multimedalistkami

Fot. OSiR Olsztyn

W weekend (14/15 grudnia) w olsztyńskiej Aquasferze odbywały się IV Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu pod patronatem Prezydenta Olsztyna. Startowało prawie 1000 zawodniczek i zawodników z 71 klubów, w tym goście z Rosji, Litwy i Ukrainy. Cztery złote ktążki wywalczyła Gabriela Wójtowicz (Swimland Olsztyn), trzy Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno), dwa Olga Nitschka (Frog Gizycko) i jeden Michał Misiewicz (Jedynka Elblag).

Złoci medaliści z Warmii i Mazur byli liderami swoich klubów, które dzięki nim przede wszystkim zajęły wysokie miejsce w klasyfikacji. Najwyżej na 13 miejscu uplasował się Swimland Olsztyn. Tu dominatorem był UKS G-8 Bielany – zdobywca 71 krążków w tym aż 28 złotych. Pływacy ze stolicy wygrali też klasyfikacje punktową. Tu na 11 pozycji znalazł się Kormoran Olsztyn. W prowadzonych rankingach w poszczególnych kategoriach wiekowych w U14+ zwyciężyła Gabriela Wójtowicz (Swimland) przed Karoliną Piechowicz (Płetwal). W U9 Olga Nitschka (Frog Giżycko) była szósta, a jej siostra Lena dziesiąta, W U14+ mężczyzn Kacper Jurczak (Swimland) zajął trzecie miejsce. Gabriela Wójtowicz uzyskała najwartościowszy wynik w kat. U14+ (100 metrów stylem grzbietowym).

W imprezie wystartowało wielu bardzo młodych pływaków, dla których był to debiut w tak wielkiej imprezie. Każdy z nich przeżył to na swój sposób, ale z pewnością nabrał doświadczenia, które przyda się w przyszłości.

Statystyka medalowa

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 28 27 16 71

2. SHOR 14 Kaliningrad 11 12 8 31

3. MKP Warszawianka 11 9 6 26

4. UKS Tri-Team Rumia 11 5 3 19

5. Kauno PM LTU 8 7 7 22

6. UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 7 6 13 26

…............................

13. SWIMLAND Olsztyn 4 4 4 12

19. KS Płetwal Szczytno 3 1 3 7

27. UKS ,,Frog'' Giżycko 2 - 2 4

37. UKP Jedynka Elbląg 1 1 - 2

44. MKS Medyk Giżycko - 1 1 2

52. MKS Roś Pisz - - 1 1

Klasyfikacja drużynowa

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 114 019,00

2. UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 79 216,00

3. ŻABIANKA Gdańsk 61 654,00

4. Kauno PM 54 500,00

5. Klaipeda Gintaro 51 193,00

6. UKP ,,Polonia Warszawa'' 51 168,00

…..........................................

11. MTP Kormoran Olsztyn 456,00

14. SWIMLAND Olsztyn 28 727,00

21. KS Płetwal Szczytno 20 421,00

30. UKS ,,Frog'' Giżycko 13 893,00

33. UKP Jedynka Elbląg 11 265,00

34. MKS Medyk Giżycko 10 112,00

41. UKS MOS Ełk 6 453,00

50. St. Szkoła Pływania ,,Orka'' Iława 3 822,00

54. MKS Roś Pisz 3 334,00

Wyniki Indywidualne

Dziewczęta

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

11. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 2:57.20 242

20. SZAŁEK Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 3:08.70 200

27. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:59.74 97

11 lat

26. MUSIAŁ Michalina 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.05 264

32. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:03.03 219

12 lat

22. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.30 373

25. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.11 353

26. GREGORCZYK Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 2:39.24 333

35. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 3:04.41 214

36. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.71 194

13 lat

17. KUPIS Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.29 477

22. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:23.70 453

32. MĄTWICKA Liliana 06 SWIMLAND Olsztyn 2:33.23 374

34. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.56 357

36. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.77 318

38. SZCZUDŁO Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.12 293

14 lat

11. KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 2:29.47 403

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

10. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 47.28 160

11. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 49.43 140

13. ZALEWSKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.42 124

10 lat

6. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 40.67 251

9. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 41.16 242

27. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 53.84 108

29. DĘBSKA Amelia 09 SWIMLAND Olsztyn 1:00.52 76

11 lat

11. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 38.15 304

29. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 42.16 225

31. KYRYLLOWA Kira 08 MTP Kormoran Olsztyn 42.63 218

32. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 43.13 210

13 lat

4. LIS Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 32.19 507

16. BAŁDYGA Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.49 412

18. ZDUNIAK Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.62 374

24. JUŚKIEWICZ Ada 06 SWIMLAND Olsztyn 36.61 344

26. IDZKOWSKI Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.10 331

33. DYMISZKIEWICZ Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 41.10 243

14 lat

1. WÓJTOWICZ Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 29.46 661

3. MASŁOWSKA Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 33.17 463

5. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 34.29 419

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

6. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 3:18.10 313

12 lat

8. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.72 449

9. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.42 443

14. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.50 347

20. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 3:21.57 297

21. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 3:23.96 287

25. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 4:01.58 172

13 lat

7. KUPIS Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.84 463

12. KOWALSKA Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:02.76 399

16. KLEMAREWSKA Natalia 06 UKS MOS Ełk 3:15.22 327

20. WIENIARSKA Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.92 314

14 lat

1. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:38.39 613

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

14. MUSIAŁ Michalina 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:30.59 219

17. JARMOŁOWICZ Gabriela 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:41.58 155

19. KYRYLLOWA Kira 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:49.12 125

12 lat

14. ŻUCHOWSKA Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:23.52 279

19. WASILEWSKA Amelia 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:42.89 149

13 lat

10. BAŁDYGA Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:15.01 385

17. IDZKOWSKI Maria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:24.35 271

19. SZCZUDŁO Alicja 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.78 225

14 lat

2. WISZNIEWSKA Julia 2004MKS Medyk Giżycko 1:12.88 420

4. TEMPLIN Wiktoria 2004KS Płetwal Szczytno 1:16.37 365

6. TEMPLIN Patrycja 2004KS Płetwal Szczytno 1:18.43 337

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

13. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 43.93 142

17. ZALEWSKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 50.21 95

19. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 52.51 83

22. KOZAK Aleksandra 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:03.77 46

10 lat

16. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 35.47 270

17. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 35.56 268

20. SZAŁEK Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 36.02 257

37. TRZESZCZKOWSKA Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 38.44 212

49. WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 43.39 147

52. OLSZEWSKA Maria 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 48.13 108

11 lat

25. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 33.70 315

34. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 34.52 293

52. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 38.29 214

12 lat

23. KRASZEWSKA Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 30.67 417

27. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.02 403

51. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 36.17 254

58. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 38.00 219

61.PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 38.22 215

63. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 39.99 188

13 lat

9. LIS Magdalena 06 KS Płetwal Szczytno 28.54 518

26. WISZNIEWSKA Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 29.93 449

27. MĄTWICKA Liliana 06 SWIMLAND Olsztyn 30.03 445

30. FILIPCZAK Nikola 06 KS Płetwal Szczytno 30.17 439

36. KOWALSKA Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 30.89 409

39. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.30 393

41. JUŚKIEWICZ Ada 06 SWIMLAND Olsztyn 31.44 387

49. ZDUNIAK Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.38 355

52. IDZKOWSKI Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.67 345

56. WIENIARSKA Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.95 308

57. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.89 283

58. DYMISZKIEWICZ Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 35.22 275

14 lat i starsi

1. WÓJTOWICZ Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 26.96 615

3. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 27.93 553

9. MASŁOWSKA Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 28.90 499

13. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 29.65 462

17. KOŁECKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 30.27 434

20. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 31.28 393

21. TEMPLIN Patrycja 04 KS Płetwal Szczytno 31.62 381

22. TEMPLIN Wiktoria 04 KS Płetwal Szczytno 31.86 372

26. ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 33.68 315

28. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 36.50 247

29. PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 37.28 232

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

12. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:14.72 245

14. JARMOŁOWICZ Gabriela 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:23.52 214

12 lat

4. ŻUCHOWSKA Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.39 407

12. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:31.97 190

13 lat

24. MĄTWICKA Liliana 06 SWIMLAND Olsztyn 2:55.54 334

25. IDZKOWSKI Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.63 334

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

1. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.61 230

6. NITSCHKA Lena 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.03 175

13. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 57.32 123

18. KOZAK Aleksandra 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:03.74 89

19. MYŚLIŃSKA Martyna 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 1:03.94 89

10 lat

3. PIEŃKOWSKA Martyna 09 KS Płetwal Szczytno 42.32 307

11. SZAŁEK Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 45.99 239

13. GRITZNER Milena 09 MKS Medyk Giżycko 46.09 237

14. DZIK Zoja 09 SWIMLAND Olsztyn 46.36 233

21. STACHEWICZ Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 49.78 188

22. TRZESZCZKOWSKA Dominika 09 SWIMLAND Olsztyn 50.11 185

31. WYROSTEK Lena 09 KS Płetwal Szczytno 53.56 151

11 lat

13. ZBUTOWICZ Julia 08 SWIMLAND Olsztyn 42.45 304

18. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 43.00 293

37. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 50.56 180

12 lat

14. DZIUBA Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.40 380

28. GRITZNER Marianna 07 MKS Medyk Giżycko 43.71 278

34. POLASIK Julia 07 MKS Medyk Giżycko 45.36 249

35. JUCHNIEWICZ Maja 07 MKS Medyk Giżycko 46.39 233

42. STAWECKA Maria 07 SWIMLAND Olsztyn 49.09 196

45. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 54.20 146

13 lat

10. KOWALSKA Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.15 454

27. WIENIARSKA Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 42.76 297

14 lat i starsi

1. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 33.41 624

12. ZAKRZEWSKA Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 42.42 305

14. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 46.02 239

15. PYPAN Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 50.24 183

100 metrów stylem grzbietowym

9 lat

6. NITSCHKA Lena 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:41.25 160

8. MYŚLIŃSKA Martyna 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:53.57 113

9. ZALEWSKA Lena 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:58.73 99

10 lat

7. PIEŃKOWSKA Martyna 2009 KS Płetwal Szczytno 1:29.42 233

16. STACHEWICZ Magdalena 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:37.35 180

23. OLSZEWSKA Maria 2009UKS ,,Frog'' Giżycko 1:59.60 97

11 lat

36. SKRABOWSKA Karolina 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:32.57 210

37. ULISZEWSKA Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:32.80 208

39. JARMOŁOWICZ Gabriela 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:35.30 192

12 lat

16. GREGORCZYK Maja 2007SWIMLAND Olsztyn 1:17.31 360

18. KRASZEWSKA Dominika 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:19.06 337

30. STAWECKA Maria 2007SWIMLAND Olsztyn 1:45.58 141

13 lat

9. LIS Magdalena 2006KS Płetwal Szczytno 1:10.28 480

18. WISZNIEWSKA Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:14.02 410

24. ZDUNIAK Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.87 366

28. BAŁDYGA Kamila 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.37 333

32. JUŚKIEWICZ Ada 2006SWIMLAND Olsztyn 1:20.81 315

37. UŚCINOWICZ Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:27.61 247

38. DYMISZKIEWICZ Oliwia 2006UKP Jedynka Elbląg 1:32.10 213

14 lat i starsi

1. WÓJTOWICZ Gabriela 1995SWIMLAND Olsztyn 1:02.19 692 30.30 31.89

3. MASŁOWSKA Wiktoria 2005SWIMLAND Olsztyn 1:13.19 425 34.53 38.66

5. GRZEGORCZYK Maja 2005UKS MOS Ełk 1:14.72 399

800 metrów stylem dowolnym

12 lat

10. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 11:07.13 370

100 metrów stylem zmiennym

9 lat

4. NITSCHKA Olga 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:36.78 199

5. NITSCHKA Lena 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:43.79 161

7. MAKOWSKA Nastazja Kinga 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:45.47 153

10 lat

7. PIEŃKOWSKA Martyna 2009KS Płetwal Szczytno 1:27.19 272

10. GRITZNER Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:29.93 248

13. DZIK Zoja 2009SWIMLAND Olsztyn 1:31.58 234

27. TRZESZCZKOWSKA Dominika2009SWIMLAND Olsztyn 1:37.25 196

28. STACHEWICZ Magdalena 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:40.66 176

11 lat

10. ZBUTOWICZ Julia 2008SWIMLAND Olsztyn 1:24.85 295

34. ULISZEWSKA Michalina 2008SWIMLAND Olsztyn 1:42.34 168

12 lat

20. GREGORCZYK Maja 2007SWIMLAND Olsztyn 1:23.71 307

27. GRITZNER Marianna 2007MKS Medyk Giżycko 1:28.60 259

30. WASILEWSKA Amelia 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:33.50 220

13 lat

10. KUPIS Aleksandra 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.88 447

13. WISZNIEWSKA Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:16.73 399

20. JUŚKIEWICZ Ada 2006SWIMLAND Olsztyn 1:20.93 340

21. KLEMAREWSKA Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:21.24 336

14 lat

6. GRZEGORCZYK Maja 2005UKS MOS Ełk 1:14.78 431

8. TEMPLIN Wiktoria 2004KS Płetwal Szczytno 1:17.74 384

9. WISZNIEWSKA Julia 2004MKS Medyk Giżycko 1:17.87 382

10. TEMPLIN Patrycja 2004KS Płetwal Szczytno 1:17.95 381

16. ZAMOJSKA Alicja 2004UKP Jedynka Elbląg 1:36.66 199

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

16. ULISZEWSKA Michalina 08 SWIMLAND Olsztyn 3:19.95 212

17. SKRABOWSKA Karolina 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:21.57 206

12 lat

12. GREGORCZYK Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 2:44.29 382

17. PAZIK Dominika 07 SWIMLAND Olsztyn 3:17.55 219

14 lat

1. WÓJTOWICZ Gabriela 95 SWIMLAND Olsztyn 2:17.17 656

2. MASŁOWSKA Wiktoria 05 SWIMLAND Olsztyn 2:43.05 391

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

10. DZIK Zoja 2009SWIMLAND Olsztyn 1:18.58 261

20. TRZESZCZKOWSKA Dominika2009SWIMLAND Olsztyn 1:25.68 201 40.60 45.08

21. SZAŁEK Blanka 2009SWIMLAND Olsztyn 1:25.81 200

35. WYROSTEK Lena 2009KS Płetwal Szczytno 1:38.13 134

11 lat

43. SKRABOWSKA Karolina 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:24.48 210

12 lat

41. PAZIK Dominika 2007SWIMLAND Olsztyn 1:26.98 192

13 lat

11. LIS Magdalena 2006KS Płetwal Szczytno 1:02.99 507

21. WISZNIEWSKA Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:05.62 449

23. FILIPCZAK Nikola 2006KS Płetwal Szczytno 1:06.82 425

27. MĄTWICKA Liliana 2006SWIMLAND Olsztyn 1:07.98 403

38. KLEMAREWSKA Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:15.28 297

42. DYMISZKIEWICZ Oliwia 2006UKP Jedynka Elbląg 1:20.76 240

14 lat

8. MASŁOWSKA Wiktoria 2005SWIMLAND Olsztyn 1:04.12 481

11. GRZEGORCZYK Maja 2005UKS MOS Ełk 1:04.77 466

14. KOŁECKA Julia 2004UKP Jedynka Elbląg 1:06.04 440

17. TEMPLIN Patrycja 2004KS Płetwal Szczytno 1:08.76 390

18. TEMPLIN Wiktoria 2004KS Płetwal Szczytno 1:09.15 383

22. ZAKRZEWSKA Julia 2004UKP Jedynka Elbląg 1:14.21 310 3

23. PYPAN Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:22.97 222

100 metrów stylem klasycznym

9 lat

1. NITSCHKA Olga 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:41.55 231

3. NITSCHKA Lena 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:49.60 184

5. MAKOWSKA Nastazja Kinga 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:59.35 142

10 lat

3. PIEŃKOWSKA Martyna 2009KS Płetwal Szczytno 1:35.02 282

9. GRITZNER Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:39.48 246

11 lat

7. ZBUTOWICZ Julia 2008SWIMLAND Olsztyn 1:30.98 322

12 lat

20. JUCHNIEWICZ Maja 2007MKS Medyk Giżycko 1:40.49 238

25. STAWECKA Maria 2007SWIMLAND Olsztyn 1:51.53 174

13 lat

23. KLEMAREWSKA Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:30.76 324

14 lat

2. PIECHOWICZ Karolina 2005KS Płetwal Szczytno 1:13.56 609

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

5. NITSCHKA Olga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 51.57 105

6. MAKOWSKA Nastazja Kinga 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 52.15 102

10 lat

14. SZAŁEK Blanka 09 SWIMLAND Olsztyn 43.28 178

24. STACHEWICZ Aleksandra 09 MTP Kormoran Olsztyn 48.51 126

11 lat

8. WALC Alicja 08 KS Płetwal Szczytno 36.10 308

12 lat

24. GREGORCZYK Maja 07 SWIMLAND Olsztyn 36.17 306

13 lat

19. FILIPCZAK Nikola 06 KS Płetwal Szczytno 34.47 353

22. MĄTWICKA Liliana 06 SWIMLAND Olsztyn 35.27 330

23. JUŚKIEWICZ Ada 06 SWIMLAND Olsztyn 35.66

25. NOJMAN Maja 06 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 36.06 309

14 lat

1. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 30.18 527

5. WISZNIEWSKA Julia 04 MKS Medyk Giżycko 31.76 452

12. TEMPLIN Wiktoria 04 KS Płetwal Szczytno 33.91 371

13. TEMPLIN Patrycja 04 KS Płetwal Szczytno 34.12 364

15. ZAMOJSKA Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 43.39 177

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

17. CYGLICKA Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:22.56 381

23. WASILEWSKA Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 6:57.73 175

Fot: Frog Giżycko, Swimland Olsztyn

Chłopcy

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

7. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 2:43.72 223

11 lat

9. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 2:33.03 273

14. ZALEWSKI Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:35.87 259

21. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:41.77 23

25. GOŁĄB Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.75 223

27. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:47.15 210

30. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:51.84 193

31. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:51.97 192

38. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:16.43 129

39. KUSZMIDER Konrad 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:17.52 127

12 lat

11. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 2:22.10 341

15. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 2:25.72 317

38. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 2:51.65 194

13 lat

11. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.38 442

14. GILSKI Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.38 432

28. DRAGUN Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.19 371

31. KULIK Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.86 358

38. MICKIEWICZ Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 2:26.84 309

43. POKRĘTOWSKI Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.30 300

49. ORZOŁEK Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.65 275

51. KRZYŻEWSKI Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.49 271

54. CHODAŃ Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.27 257

59. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 2:59.50 169

14 lat

4. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:03.60 519

10. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 2:10.94 437

17. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 2:17.90 374

22. LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 2:26.03 315

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

9. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.65 123

13. JANOWSKI Franciszek 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.66 107

19. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 50.23 86

20. ENERLICH Ignacy 10 KS Płetwal Szczytno 50.30 86

10 lat

11. ZALEWSKI Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 43.40 134

14. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 44.06 128

24. KUBICKI Tomasz 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 56.63 60

11 lat

9. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 37.52 207

20. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 42.26 145

24. STRUPIŃSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 42.99 138

25. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 43.67 131

26. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 43.87 129

30. KUSZMIDER Konrad 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 47.42 102

12 lat

11. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07 MTP Kormoran Olsztyn 33.84 283

20. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 36.37 228

13 lat

5. KACZMAREK Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 30.40 390

12. DRAGUN Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.09 302

15. RŻYSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.63 288

22. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 35.80 239

25. DĄBROWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.02 234

35. JANUSZANIEC Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 40.07 170

14 lat

5. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 30.61 382

11. BLOCK Kacper 05 SWIMLAND Olsztyn 31.59 348

17. TUCHOLSKI Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 35.62 242

22. SĘK Remigiusz 02 KS Płetwal Szczytno 43.03 137

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

11. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.57 218

18. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:40.86 161

19. KUSZMIDER Konrad 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:49.20 144

13 lat

13. KAMIANKA Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.13 296

16. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 3:03.45 281

19. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.44 247

23. MEDŹWIEDZKI Aleksander06 KS Płetwal Szczytno 3:40.64 161

14 lat

5. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 2:56.88 313

100 metrów stylem motylkowym

11 lat

8. CHOROSZEWSKI Ignacy 2008KS Płetwal Szczytno 1:26.12 174

9. POLAK Bartosz 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:27.49 165

14. CZAŁBOWSKI Mikołaj 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:33.27 136

15. SROKA Zoran 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:33.96 133

22. WALASIEWICZ Bartosz 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:38.96 114

12 lat

12. ŁOJEWSKI Adam 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:15.82 255

13 lat

8. RŻYSKI Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:07.27 365

20. KULIK Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:12.72 289

32. OLSZEWSKI Jan 2006UKS ,,Frog'' Giżycko 1:39.26 113

33. KRAJEWSKI Szymon 2006KS Płetwal Szczytno 1:47.95 88

14 lat

6. POPIOŁEK Kacper 2005SWIMLAND Olsztyn 1:07.25 365

10. JACHIMOWICZ Maciej 2005UKP Jedynka Elbląg 1:23.72 189

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

12. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 41.01 120

13. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 41.77 114

19. JANOWSKI Franciszek 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 44.08 97

10 lat

18. ZALEWSKI Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 36.93 165

19. KORTAS Krzysztof 09 MTP Kormoran Olsztyn 37.25 160

29. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 39.60 133

32. SULIGA Ksawery 09 MTP Kormoran Olsztyn 40.33 126

37. KUBICKI Tomasz 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 45.85 86

11 lat

15. ZALEWSKI Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.83 257

18. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 32.37 245

46. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 35.82 180

53. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 36.23 174

60. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 38.90 141

12 lat

3. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 28.52 358

8. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07 MTP Kormoran Olsztyn 29.09 337

20. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 30.39 296

23. RASZEWSKI Aleksander 07 MKS Roś Pisz 30.68 287

64. STĘPNIAK Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 38.79 142

13 lat

14. KACZMAREK Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 27.25 410

17. GILSKI Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 27.65 393

25. DRAGUN Oliwier 06 MTP Kormoran Olsztyn 28.70 351

37. KAMIANKA Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 29.75 315

43. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 30.31 298

46. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 30.50 293

52. ORZOŁEK Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.06 277

55. MICKIEWICZ Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 31.19 274

56. DĄBROWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 31.35 269

63. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.48 242

65. KRZYŻEWSKI Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.06 230

69. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 34.41 204

73. KRAJEWSKI Szymon 06 KS Płetwal Szczytno 38.13 150

14 lat

2. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 25.01 531

15. BLOCK Kacper 05 SWIMLAND Olsztyn 26.39 452

23. POPIOŁEK Kacper 05 SWIMLAND Olsztyn 26.88 428

25. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 27.01 422

30. PALIŃSKI Maciej 00 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.68 392

45. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 29.17 335

48. JACHIMOWICZ Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 29.71 317

50. TUCHOLSKI Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 29.82 313

53. LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 30.62 289

56. SĘK Remigiusz 02 KS Płetwal Szczytno 32.31 246

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

16. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 3:00.87 222

22. POLAK Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:07.07 201

23. ZERA Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:09.91 192

24. WALASIEWICZ Bartosz 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:10.31 191

26. CZAŁBOWSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:12.00 186

31. SROKA Zoran 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:16.96 172

32. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:17.86 170

37. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:50.47 107

13 lat

10. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.04 397

11. KACZMAREK Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.45 379

22. KAMIANKA Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.43 270

26. DĄBROWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.03 233

30. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 3:25.77 151

14 lat

9. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 2:41.14 314

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

3. CIECHANOWICZ Miłosz 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 54.59 98

4. PARDO Kornel 10 UKS ,,Frog'' Giżycko 54.75 98

10 lat

7. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 46.75 157

18. ZALEWSKI Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 49.22 135

21. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 52.80 109

23. KUBICKI Tomasz 09 UKS ,,Frog'' Giżycko 58.46 80

11 lat

8. ZALEWSKI Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 39.70 257

21. ODOLECKI Konrad 08 UKS MOS Ełk 45.17 174

23. CIECHANOWICZ Michał 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.50 160

29. WAWRZOS Dawid 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 47.42 150

34. KUSZMIDER Konrad 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 53.72 103

37. STRUPIŃSKI Mikołaj 08 UKS ,,Frog'' Giżycko 55.53 94

12 lat

4. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07 MTP Kormoran Olsztyn 36.59 328

27. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 42.23 213

37. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 44.55 182

41. STĘPNIAK Szymon 07 MKS Medyk Giżycko 47.77 147

13 lat

10. RŻYSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.12 405

13. GILSKI Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.61 356

20. KAMIANKA Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.15 313

32. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 40.68 239

34. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 41.10 231

40. MEDŹWIEDZKI Aleksander 06 KS Płetwal Szczytno 43.74 192

41. OLSZEWSKI Jan 06 UKS ,,Frog'' Giżycko 46.46 160

14 lat

3. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 30.29 579

11. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 33.63 423

14. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 35.26 367

18. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 36.70 325

27. LASOTA Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 40.08 250

28. SĘK Remigiusz 02 KS Płetwal Szczytno 42.30 212

100 metrów stylem grzbietowym

9 lat

11. PARDO Kornel 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:41.34 112

12. JANOWSKI Franciszek 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:44.09 103

15. CIECHANOWICZ Miłosz 2010UKS ,,Frog'' Giżycko 1:48.20 92

10 lat

21. SULIGA Ksawery 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:38.04 123

25. KUBICKI Tomasz 2009UKS ,,Frog'' Giżycko 2:02.97 62

11 lat

9. ODOLECKI Konrad 2008UKS MOS Ełk 1:22.74 206

24. CZAŁBOWSKI Mikołaj 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:32.01 149

25. WAWRZOS Dawid 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:33.65 142

27. STRUPIŃSKI Mikołaj 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:39.59 118

12 lat

14. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI T. 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:13.90 289

35. ŁOJEWSKI Adam 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:22.18 210

13 lat

12. DRAGUN Oliwier 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:10.66 331

15. KULIK Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:12.43 307

27. KRUSZYŃSKI Michał 2006SWIMLAND Olsztyn 1:18.68 239

37. KRZYŻEWSKI Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:23.47 200

40. ORZOŁEK Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:26.01 183

43. JANUSZANIEC Łukasz 2006UKP Jedynka Elbląg 1:29.58 162 42.96 46.62

45. KRAJEWSKI Szymon 2006KS Płetwal Szczytno 1:47.91 92

14 lat

13. TECLAW Igor 2003KS Płetwal Szczytno 1:10.43 334

15. BLOCK Kacper 2005SWIMLAND Olsztyn 1:11.52 319

22. TUCHOLSKI Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:21.66 214

1500 metrów stylem dowolnym

13 lat

19. WASZKIEWICZ Maciej 06 MKS Roś Pisz 20:45.81 315

20. CHODAŃ Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 20:56.26 307

21. MICKIEWICZ Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 21:03.41 302

200 metrów stylem motylkowym

5. RŻYSKI Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.73 363

14 lat

2. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 2:44.34 285

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

5. JANICKI Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:26.18 198

8. KORTAS Krzysztof 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:28.67 182

16. ZALEWSKI Bartosz 2009St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:33.52 155

17. CZODROWSKI Jan 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:35.98 143

11 lat

4. ZALEWSKI Jakub 2008St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:18.25 264

21. GOŁĄB Kryspin 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:27.43 189

23. POLAK Bartosz 2008UKS ,,Frog'' Giżycko 1:27.99 186

13 lat

21. WASZKIEWICZ Maciej 2006MKS Roś Pisz 1:17.31 274

14 lat

2. JURCZAK Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 1:02.07 530

10. TECLAW Igor 2003KS Płetwal Szczytno 1:08.91 387 30.61 38.30

11. POPIOŁEK Kacper 2005SWIMLAND Olsztyn 1:09.04 385

16. BOROS Olaf 2004UKP Jedynka Elbląg 1:15.15 299

18. JACHIMOWICZ Maciej 2005UKP Jedynka Elbląg 1:17.99 267

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

22. WISZNIEWSKI Filip 07 MKS Medyk Giżycko 3:07.01 180

13 lat

6. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.02 402

14 lat

4. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:19.97 429

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

13. CHOROSZEWSKI Ignacy 2008KS Płetwal Szczytno 1:11.29 250

28. GOŁĄB Kryspin 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:15.66 209

13 lat

37. MICKIEWICZ Franciszek 2006SWIMLAND Olsztyn 1:07.79 291

14 lat

21. POPIOŁEK Kacper 2005SWIMLAND Olsztyn 59.18 437

26. TECLAW Igor 2003KS Płetwal Szczytno 1:00.11 417

40. LASOTA Sebastian 2005UKP Jedynka Elbląg 1:05.46 323

46. TUCHOLSKI Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:06.77 304 31.17 35.60

47. JACHIMOWICZ Maciej 2005UKP Jedynka Elbląg 1:07.36 296

51. SĘK Remigiusz 2002KS Płetwal Szczytno 1:13.72 226

400 metrów stylem zmiennym

14 lat

1. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 5:25.57 378

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

7. JANICKI Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:41.58 164

12 lat

24. STĘPNIAK Szymon 2007MKS Medyk Giżycko 1:45.94 144

13 lat

22. MEDŹWIEDZKI Aleksander 2006KS Płetwal Szczytno 1:38.36 180

14 lat

2. JURCZAK Kacper 2001SWIMLAND Olsztyn 1:07.93 548

7. CHOROSZEWSKI Iwo 2004KS Płetwal Szczytno 1:20.22 333

13. SĘK Remigiusz 2002KS Płetwal Szczytno 1:39.96 172

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

6. ENERLICH Ignacy 10 KS Płetwal Szczytno 51.41 75

10 lat

7. JANICKI Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 38.84 175

9. ZALEWSKI Bartosz 09 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 40.85 150

14. CZODROWSKI Jan 09 MTP Kormoran Olsztyn 44.38 117

11 lat

7. CHOROSZEWSKI Ignacy 08 KS Płetwal Szczytno 35.14 237

13. ZALEWSKI Jakub 08 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 35.94 221

24. GOŁĄB Kryspin 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.79 163

12 lat

11. MALINOWSKI Adrian 07 MKS Roś Pisz 32.56 298

24. DZIK Kamil 07 SWIMLAND Olsztyn 34.47 251

13 lat

30. KRUSZYŃSKI Michał 06 SWIMLAND Olsztyn 34.36 253

39. JANUSZANIEC Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 43.36 126

14 lat

3. JURCZAK Kacper 01 SWIMLAND Olsztyn 26.84 532

9. POPIOŁEK Kacper 05 SWIMLAND Olsztyn 28.76 432

14. CHOROSZEWSKI Iwo 04 KS Płetwal Szczytno 29.49 401

17. TECLAW Igor 03 KS Płetwal Szczytno 29.81 388

24. BLOCK Kacper 05 SWIMLAND Olsztyn 30.64 357

27. BOROS Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 31.14 340

28. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 32.67 295

400 metrów stylem dowolnym

13 lat

5. KAPAŁA Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.12 496

22. MICKIEWICZ Franciszek 06 SWIMLAND Olsztyn 5:16.76 300

14 lat

3. WORONKO Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 4:24.56 516

7. TURLIŃSKI Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 5:09.57 322

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn