Puchar Polski w pływaniu w płetwach Chodzież 2019 - OSN AMFIPRION Olecko ma się czym pochwalić

Fot. OSN AMFIPRION Olecko

W weekend (23/24 listopada w Chodzieży odbyła się finałowa runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Rywalizowało ponad 200 pływaków z 15 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy z sekcji warmińsko-mazurskich (Olecko, Szczytno, Olsztyn). W Chodzieży, tak jak w całym cyklu pucharowym wiodąca role odegrali reprezentanci OSN AMFIPRION Olecko

W finałowych zawodach zdobyli 66 medali: 20 złotych, 26 srebrnych oraz 20 brązowych podczas dwóch bloków konkurencji indywidualnych i sztafetowych. Ostatnia impreza była potwierdzeniem doskonałej formy podczas trwania Pucharu Polski (Olsztyn, Olsztyn, Kościerzyna. Toruń, Chodzież)

Olecczanie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski (drużynowo) Indywidualnie na podium znaleźli się: Kat. A: Michał Dramiński ł - 2 miejsce, Kat. B: Paweł Masalski - 2. miejsce, Filip Drażba - 3. miejsce, Kat. D: Hubert Modzelewski - 3. miejsce, Kat. E: Igor Szejnoga - 2. miejsce.

Klasyfikacja drużynowa Pucharu Polski

1 UKS Delfinek SP1 Chodzież 186602

2 OSN AMFIPRION Olecko 171565

3 UKS MANTA Kościerzyna 156468

4 LAGUNA 24 Toruń 131032

5 KS Nautilus Jastrzębie 120248

6 UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo 94012

….................................................

11 UKS TRYTON Olecko 35304

12 Swimland Olsztyn 34422

15 KS Płetwal Szczytno 9102

18 KP Płetwal Szczytno 1641

0000079118 received 484755285504162 picture5ddd8339d01bc

Klasyfikacja indywidualna Pucharu Polski

Kategoria A

Kobiety ( w nawiasie open)

5 (25) KASZKIEL Aleksandra OSN AMFIPRION Olecko 9635

6 (34) CHODYNA Kinga OSN AMFIPRION Olecko 9298

10 (61) SZELUGA Wiktoria Swimland Olsztyn 6991

Mężczyźni

2 (11) DRAMIŃSKI Michał OSN AMFIPRION Olecko 11059

5 (28) KŁAK Marcin KP Płetwal Szczytno 8786

6 (41) JURCZAK Kacper OSN AMFIPRION Olecko 7552

10 (80) KURIN Evgeny OSN AMFIPRION Olecko 4723

Kategoria B

Kobiety

5 (21) HATALSKA Natalia OSN AMFIPRION Olecko 9999

Mężczyźni

2 (6) MASALSKI Paweł OSN AMFIPRION Olecko 12023

3 (8) DRAŻBA Filip OSN AMFIPRION Olecko 11541

Kategoria C

Kobieta

6 (31) KASPRZAK Rebeka UKS TRYTON Olecko 9425

7 (35) BISZEWSKA Gabriela OSN AMFIPRION Olecko 9171

Mężczyźni

5 (16) POPIOŁEK Kacper Swimland Olsztyn 10330

Kategoria D

Mężczyźni

3 (23) MODZELEWSKI Hubert OSN AMFIPRION Olecko 9397

4 (42) MATYJEWICZ Michał OSN AMFIPRION Olecko 7498

10 (57) CZERWIŃSKI Bartosz OSN AMFIPRION Olecko 6171

Kategoria E

Kobiety

6 (36) PANUSZKO Lidia OSN AMFIPRION Olecko 9139

8 (39) SZYŁKIEWICZ Nina OSN AMFIPRION Olecko 8978

10 (53) DROBISZEWSKA Nikola OSN AMFIPRION Olecko 7900

Mężczyźni

2 (3) SZEJNOGA Igor OSN AMFIPRION Olecko 12700

10 (49) ŻURAWLEW Filip OSN AMFIPRION Olecko 7239

0000079118 received 809156462857362 picture5ddd833aa0828

Wyniki indywidualne rundy w Chodzieży

25m AP KAT. E

2. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 11.11

25m AP KAT. D

2. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 9.43

50m BF KAT. E

1. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 25.89

50m BF KAT. D

2. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 23.37

3. MATYJEWICZ Michał 06 OSN Amfiprion Olecko 23.96

50m BF KAT. C

2. ŻENDA Wiktor 05 OSN Amfiprion Olecko 22.03

50m BF KAT. B

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 20.04

50m BF KAT. A

2. KURIN Evgeny 00 OSN Amfiprion Olecko 20.04

200m SF KAT. E

2. ŻURAWLEW Filip 10 OSN Amfiprion Olecko 2:21.81

200m SF KAT. B

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 1:28.04

200m SF KAT. A

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 1:31.76

400m BF KAT. D

3. MATYJEWICZ Michał 06 OSN Amfiprion Olecko 4:12.37

400m BF KAT. C

2. POPIOŁEK Kacper 05 Swimland Olsztyn 3:51.19

3. ŻENDA Wiktor 05 OSN Amfiprion Olecko 3:57.92

400m BF KAT. B

1. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 3:40.44

400m BF KAT. A

1. KŁAK Marcin 01 KP Płetwal Szczytno 3:42.63

2. KURIN Evgeny 00 OSN Amfiprion Olecko 3:43.05

800m SF KAT. C

3. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 8:15.25

800m SF KAT. B

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 6:55.61

800m SF KAT. A

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 7:09.59

4x50m SF KAT. OPEN

2. OSN Amfiprion Olecko 1 OSN Amfiprion Olecko 1:14.28

800m SF Open

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 6:55.34

100m BF KAT. E

1. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 57.29

100m BF KAT. D

2. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 50.78

3. MATYJEWICZ Michał 06 OSN Amfiprion Olecko 52.76

100m BF KAT. B

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 43.47

100m BF KAT. A

2. SZEJNOGA Igor 08 OSN Amfiprion Olecko 26.53

400m SF KAT. C

2. KASZKIEL Tomasz 04 OSN Amfiprion Olecko 3:46.05

400m SF KAT. B

1. DRAŻBA Filip 02 OSN Amfiprion Olecko 3:13.87

400m SF KAT. A

1. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 3:18.15

200m BF KAT. E

3. WITKOWSKI Piotr 09 OSN Amfiprion Olecko 2:27.95

200m BF KAT. D

2. MATYJEWICZ Michał 06 OSN Amfiprion Olecko 1:54.16

3. MODZELEWSKI Hubert 06 OSN Amfiprion Olecko 1:54.23

200m BF KAT. C

2. POPIOŁEK Kacper 05 Swimland Olsztyn 1:46.03

3. ŻENDA Wiktor 05 OSN Amfiprion Olecko 1:47.56

200m BF KAT. B

2. MASALSKI Paweł 02 OSN Amfiprion Olecko 1:37.91

200m BF KAT. A

2. JURCZAK Kacper 01 OSN Amfiprion Olecko 1:43.84

3. KURIN Evgeny 00 OSN Amfiprion Olecko 1:45.35

100m SF KAT. A

2. DRAMIŃSKI Michał 99 OSN Amfiprion Olecko 39.10

50m AP KAT. C

2. KASPRZAK Rebeka 04 UKS TRYTON Olecko 21.77

50m BF KAT. E

3. SZYŁKIEWICZ Nina 08 OSN Amfiprion Olecko 27.72

50m BF KAT. B

1. VARABYOVA Palina 03 OSN Amfiprion Olecko 23.16

3. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 23.67

200m SF KAT. C

1. BISZEWSKA Gabriela 05 OSN Amfiprion Olecko 1:46.80

200m SF KAT. A

3. KASZKIEL Aleksandra 01 OSN Amfiprion Olecko 1:45.63

400m BF KAT. E

2. SZYŁKIEWICZ Nina 08 OSN Amfiprion Olecko 5:05.79

400m BF KAT. B

1. VARABYOVA Palina 03 OSN Amfiprion Olecko 4:12.47

400m BF KAT. A

1. CHODYNA Kinga 00 OSN Amfiprion Olecko 4:10.23

2. KASZKIEL Aleksandra 01 OSN Amfiprion Olecko 4:10.69

4x50m SF KAT. OPEN

2. OSN Amfiprion Olecko 2 OSN Amfiprion Olecko 1:27.09

100m BF KAT. E

2. SZYŁKIEWICZ Nina 08 OSN Amfiprion Olecko 1:02.53

100m BF KAT. B

1. VARABYOVA Palina 03 OSN Amfiprion Olecko 50.05

2. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 51.49

100m BF KAT. A

3. CHODYNA Kinga 00 OSN Amfiprion Olecko 53.73

50m SF KAT. C

2. BISZEWSKA Gabriela 05 OSN Amfiprion Olecko 22.72

3. ŁAPUCKA Ewa 04 OSN Amfiprion Olecko 23.23

50m SF KAT. B

3. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 20.98

400m SF KAT. E

1. PANUSZKO Lidia 10 OSN Amfiprion Olecko 4:51.09

400m SF KAT. A

3. KASZKIEL Aleksandra 01 OSN Amfiprion Olecko 3:48.45

200m BF KAT. C

3. BISZEWSKA Gabriela 05 OSN Amfiprion Olecko 1:57.35

200m BF KAT. B

1. VARABYOVA Palina 03 OSN Amfiprion Olecko 1:53.21

200m BF KAT. A

1. CHODYNA Kinga 00 OSN Amfiprion Olecko 1:58.38

100m SF KAT. C

1. BISZEWSKA Gabriela 05 OSN Amfiprion Olecko 49.34

100m SF KAT. B

1. HATALSKA Natalia 03 OSN Amfiprion Olecko 45.72

100m SF KAT. A

3. KASZKIEL Aleksandra 01 OSN Amfiprion Olecko 46.07

0000079118 received 2576039859291193 picture5ddd833b6dfb5

Klasyfikacja medalowa finałowej rundy

1. UKS Delfinek Chodzież POL 28 10 8 17 22 10 45 32 18 95

2. OSN Amfiprion Olecko POL 10 20 11 10 6 9 20 26 20 66

3. UKS Manta Kościerzyna POL 9 6 6 3 6 12 12 12 18 42

4. UKS Rekin Wrocław POL 8 4 3 3 1 - 11 5 3 19

5. Laguna 24 Toruń POL 1 5 7 8 2 4 9 7 11 27

6. KS Nautilus Jastrzębie KS NAUTILUPOL 1 2 3 6 2 9 7 4 12 23

7. UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo POL 2 2 1 4 5 3 6 7 4 17

8. UKS Delfin Jastarnia POL - 1 1 5 6 1 5 7 2 14

9. GKP Neptun POL 1 1 - - - - 1 1 - 2

10. KP Płetwal Szczytno POL 1 - - - - - 1 - - 1

11. UKS Wodniacy Garczyn POL - 1 1 - 3 1 - 4 2 6

12. Swimland Olsztyn SWIMLAND OPOL - 2 - - - - - 2 - 2

13. UKS TRYTON Olecko POL - - - - 1 - - 1 - 1

14. UKS Delfin Władysławowo POL - - 2 - - - - - 2 2

15. Active Divers Warszawa POL - - 1 - - - - - 1 1

0000079118 received 553973678503804 picture5ddd83335c11e

Multimedaliści finałowej rundy

8. DRAŻBA Filip 02 POL OSN Amfiprion Olecko 4 1 - 5

12. VARABYOVA Palina 03 POL OSN Amfiprion Olecko 4 - - 4

13. DRAMIŃSKI Michał 99 POL OSN Amfiprion Olecko 3 3 - 6

24. SZEJNOGA Igor 08 POL OSN Amfiprion Olecko 2 3 1 6

25. BISZEWSKA Gabriela 05 POL OSN Amfiprion Olecko 2 2 1 5

29. CHODYNA Kinga 00 POL OSN Amfiprion Olecko 2 - 1 3

33. MASALSKI Paweł 02 POL OSN Amfiprion Olecko 1 5 - 6

36. HATALSKA Natalia 03 POL OSN Amfiprion Olecko 1 3 2 6

0000079118 received 405421767012790 picture5ddd8332cb645

Klasyfikacja drużynowa zawodów w Chodzieży

1 UKS Delfinek SP1 Chodzież 43063

2 OSN AMFIPRION Olecko 39682

3 UKS MANTA Kościerzyna 32402

4 LAGUNA 24 Toruń 31193

5 KS Nautilus Jastrzębie 23705

6 UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo 18606

…..............................................

10 UKS TRYTON Olecko 6035

13 Swimland Olsztyn 2707

14 KP Płetwal Szczytno 1641

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn