Grand Prix Polski Łódź 2019 – Młodzież na głębokiej wodzie

Fot.ilustracja

W weekend (9/10 listopada) w Łodzi odbywała się kolejna impreza cyklu Grand Prix Polski w pływaniu. Startowało ponad pół tysiąca uczestników z 79 klubów, w tym zawodnicy z: Olsztyna, Szczytna, Iławy, Ełku i Elbląga. Ekipa Warmii i Mazur składała się z młodzieży i trudno jej nawiązać walkę z seniorami. Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno) była 10 w open i pierwsza w U14 na 200 metrów stylem klasycznym. To było jedyna miejsce w dziesiatce.

W klasyfikacji ogólnej 14-latek na 9 pozycji sklasyfikowano Martynę Kraszewską (Kormoran Olsztyn). W drugiej dziesiątce znalazły się: Natalia Gawędzka (MOS Ełk) 13 miejsce, Roksana Sujkowska (Kormoran) 16 miejsce i Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno) – 17 miejsce. W stylu klasycznym Karolina Piechowicz znalazła się na 12 pozycji (druga w U14). Trzecia w U14 w stylu dowolnym i czwarta w stylu motylkowym była Martyna Kraszewska. Drugi w U14 w stylu grzbietowym był Krzysztof Przybysz (MOS Ełk). Również drugie miejsce w U14 w stylu motylkowym zajął Kacper Trykacz (Kormoran)

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

28. KRASZEWSKA Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.56 575

37. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 27.83 559

85. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 29.65 462

89. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.85 453

100. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 30.76 414

105. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 31.37 390

200 metrów stylem klasycznym

10. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:39.78 597

30. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:48.51 509

100 metrów stylem motylkowym

25. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.58 527

30. KRASZEWSKA Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.15 514

36. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 1:08.66 503

68. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.46 410

75. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.88 344

50 metrów stylem grzbietowym

27. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 31.17 558

43. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 32.45 495

52. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 33.75 440

56. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 34.55 410

100 metrów stylem dowolnym

23. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.12 583

32. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:00.75 565

55. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.71 514

74. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:04.75 467

78. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 1:05.07 460

87. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:06.91 423

50 metrów stylem klasycznym

18. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 34.35 574

23. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 34.81 552

200 metrów stylem motylkowym

27. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 2:34.76 461

100 metrów stylem grzbietowym

23. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:07.82 534

38. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:10.20 481

49. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 1:13.70 416

57. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.57 275

200 metrów stylem zmiennym

23. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.87 548

400 metrów stylem dowolnym

19. KRASZEWSKA Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:31.79 637

28. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 4:35.71 610

35. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:38.46 592

56. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 4:58.51 481

200 metrów stylem dowolnym

12. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.66 632

15. KRASZEWSKA Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.45 620

19. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:10.26 609

38. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:15.25 544

52. KRUPIŃSKA Lila 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.09 511

61. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 2:21.10 479

72. ŻELAZNA Maria 05 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:27.10 423

100 metrów stylem klasycznym

18. PIECHOWICZ Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 1:16.02 551

24. DOROSZKIEWICZ Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:17.55 519

50 metrów stylem motylkowym

22. KRASZEWSKA Martyna 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.43 514

35. DĄBROWSKA Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 31.31 472

200 metrów stylem grzbietowym

26. WAŚNIEWSKA Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:29.19 510

31. GUTOWSKA Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2:31.78 484

35. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:34.67 458

100 metrów stylem zmiennym

23. ZMIERCZAK Natalia 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.05 524

41. GAWEDZKA Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:13.50 454

50. GRZEGORCZYK Maja 05 UKS MOS Ełk 1:16.02 410

800 metrów stylem dowolnym

22. SUJKOWSKA Roksana 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:31.56 589

Mężczyźni

400 metrów stylem zmiennym

21. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:45.60 560

50 metrów stylem dowolnym

18. CIARCZYŃSKI Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 24.00 601

71. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 25.39 508

72. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 25.40 507

83. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 25.68 491

89. RYBIŃSKI Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 25.92 477

92. JAKUBCZYK Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 25.96 475

93. KRAJEWSKI Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 25.98 474

97. RUTKIEWICZ Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.12 466

115. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 26.59 442

117. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 26.62 440

127. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.22 412

134. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 27.44 402

134. KOWALSKI Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.44 402

138. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.59 395

144. JONOWSKI Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 27.95 380

200 metrów stylem klasycznym

27. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 2:30.59 508

32. JONOWSKI Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:34.62 469

44. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:52.74 336

100 metrów stylem motylkowym

35. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:00.36 505

44. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:01.49 478

74. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.54 377

77. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.85 340

79. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:11.57 303

81. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:14.70 266

50 metrów stylem grzbietowym

16. RYBIŃSKI Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.90 563

25. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.64 519

30. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 28.39 479

61. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.81 340

800 metrów stylem dowolnym

20. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:31.37 651

31. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 8:35.55 636

47. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 8:47.08 595

57. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 8:55.77 566

59. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:00.74 551

60. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:00.83 551

100 metrów stylem dowolnym

42. CIARCZYŃSKI Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 53.20 602

85. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 56.08 514

95. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 56.58 501

96. JAKUBCZYK Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 56.59 500

104. RUTKIEWICZ Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 57.05 488

117. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 57.77 470

120. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 57.95 466

124. KRAJEWSKI Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.43 454

131. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 59.35 434

133. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.52 430

134. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 59.55 429

135. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 59.80 424

140. KOWALSKI Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:00.24 415

152. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:02.21 376

159. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.73 292

50 metrów stylem klasycznym

35. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 31.70 505

41. JONOWSKI Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.87 497

56. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 34.05 407

63. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.35 285

200 metrów stylem motylkowym

32. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:17.24 490

37. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 2:19.26 469

44. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.74 454

100 metrów stylem grzbietowym

17. RYBIŃSKI Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 58.67 578

28. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:00.88 517

33. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 1:01.68 497

56. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.81 374

200 metrów stylem zmiennym

60. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 2:23.55 445

400 metrów stylem dowolnym

42. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:10.98 604

43. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:11.11 603

50. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:13.06 590

66. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:20.94 538

79. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:24.85 514

82. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:25.62 510

95. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:35.37 457

101. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 4:45.71 409

200 metrów stylem dowolnym

52. CIARCZYŃSKI Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:58.26 593

67. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.42 561

72. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.92 554

81. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 2:02.42 534

86. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.17 525

88. JAKUBCZYK Patryk 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:03.46 521

95. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:04.45 509

101. KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.99 502

113. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:06.67 482

117. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.24 465

118. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.39 463

119. RUTKIEWICZ Jakub 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:08.95 457

120. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:09.04 456

134. KOWALSKI Maciej 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:12.49 421

135. PASIECZNY Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:12.62 420

136. KRAJEWSKI Mateusz 03 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:12.78 419

146. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.76 344

100 metrów stylem klasycznym

24. WOJTALEWICZ Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 1:08.60 532

35. JONOWSKI Michał 04 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 1:10.49 490

43. MISIEWICZ Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:16.01 391

45. ADAMIAK Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.65 315

50 metrów stylem motylkowym

11. CIARCZYŃSKI Janusz 01 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 25.87 594

27. TRYKACZ Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.97 524

29. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 27.24 509

39. CYCKOWSKI Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 27.91 473

51. WOŹNIAK Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.56 398

52. WALCZAK Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 29.62 395

57. NIEDZIAŁEK Michał 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.76 390

58.KOZŁOWSKI Konrad 04 MTP Kormoran Olsztyn 30.49 362

200 metrów stylem grzbietowym

24. RYBIŃSKI Filip 02 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 2:13.04 500

33. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:14.45 484

50. KAPAŁA Szymon 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.27 400

52. NOWACKI Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.91 395

100 metrów stylem zmiennym

46. KACPERSKI Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:05.55 450

47. PRZYBYSZ Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:05.78 446

58. OSEŁKOWSKI Mateusz 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:09.54 377

62. DOMALEWSKI Bartłomiej 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.85 342

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn