W Elblągu II Pływacka Sztafeta Niepodległości 2019 - Kto tylko utrzymuje się na wodzie...

Fot. MOSiR Elbląg

W poniedziałek, 11 listopada, o godz. 17 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej odbędzie się II Pływacka Sztafeta Niepodległości. W zeszłorocznym wydarzeniu pokonano dystans 20 km. Czy w tym roku uda się pobić ten rekord? Uczestnicy II Pływackiej Sztafety Niepodległości będą mieli do pokonania różne dystanse w zależności od umiejętności.

Do wyboru będą: 25/50m (możliwość płynięcia z rodzicem lub z przyborem – deską, makaronem), 100m (4 baseny) – możliwość płynięcia różnymi stylami oraz no limit – pływanie ciągiem w trakcie trwania imprezy.

– W sztafecie może wziąć udział każdy kto utrzymuje się na wodzie i da radę przepłynąć min 25m, czyli jedną długości basenu – informuje pomysłodawca wydarzenia, Tomasz Kowalski. – Płyniemy stylem dowolnym, można używać przyborów pomocniczych. Nie trzeba być super pływakiem, żeby wystartować w sztafecie.

Każdy uczestnik sztafety otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek, po przepłynięciu swojego dystansu. Czas trwania sztafety to 4 godziny.

Program imprezy:

17.00 – oficjalne rozpoczęcie imprezy

17.05 – start pierwszego zawodnika

21.00 – zakończenie imprezy.

Zapisać się do udziału w sztafecie można poprzez stronę: ZAPISY NA SZTAFETĘ. Zapisy elektroniczne trwają do niedzieli, 10 listopada, a w dniu startu bezpośrednio przed sztafetą w Krytej Pływalni. Zapraszamy całe rodziny. Udział w sztafecie jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 11 listopada (poniedziałek) CRW Dolinka będzie nieczynna. Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Szkoła Pływania Maluchy Pływają.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn