VIII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki 2019 – Kormoran sprawdził formę

Fot. mtp kormoran olsztyn facebook

W sobotę (26 października) odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Rywalizowało ponad 250 zawodniczek i zawodników z 18 klubów. Wystartowali pływacy Kormorana Olsztyn, ale tylko w kat. U13 i U12. Swoje wyścigi wygrali: Łukasz Gilski na 200 metrów stylem dowolnym i Monika Dziuba na 50 metrów stylem klasycznym.

Prowadzono również klasyfikacje na najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Liczyła się suma punktów zdobytych w trzech konkurencjach. Wśród dziewcząt w U13 drugie miejsce zajęła Wiktoria Kowalska, w U12 drugie Antonina Żuchowska, a trzecie Monika Dziuba. Wśród chłopców w U13 drugi był Michał Rżyski, trzeci Maksymilian Kulik, a w U2 trzeci Tobiasz Matusiak vel Matuszewski.

Wyniki

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

3. BAŁDYGA Kamila 06 KORMORAN Olsztyn 1:22.02 295

4. IDZKOWSKI Maria 06 KORMORAN Olsztyn 1:22.85 286

6. WIENIARSKA Anna 06 KORMORAN Olsztyn 1:24.30 271 39

7. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:25.41 261

8. JAANKOWSKA Eliza 06 OLIMPIJCZYK Suwałki 1:27.89 239

9. ZDUNIAK Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:30.51 219

10. SZCZUDŁO Alicja 06 KORMORAN Olsztyn 1:30.75 217

50 metrów style, motylkowym

12 lat

6. HRYMOWICZ Aleksandra 07 KORMORAN Olsztyn 41.34 205

100 metrów stylem grzbietowym

13 lat

7. ZDUNIAK Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:20.89 314

PK BAŁDYGA Kamila 06 KORMORAN Olsztyn 1:19.20 335

PK UŚCINOWICZ Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:29.38 233

PK SZCZUDŁO Alicja 06 KORMORAN Olsztyn 1:30.67 223

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. ŻUCHOWSKA Antonina 07 KORMORAN Olsztyn 35.72 371

3. HRYMOWICZ Aleksandra 07 KORMORAN Olsztyn 36.81 339

5. DZIUBA Monika 07 KORMORAN Olsztyn 38.39 298

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

3. KOWALSKA Wiktoria 06 KORMORAN Olsztyn 1:09.00 386

5. BAŁDYGA Kamila 06 KORMORAN Olsztyn 1:11.55 346

7. SZCZUDŁO Alicja 06 KORMORAN Olsztyn 1:13.36 321

9. WIENIARSKA Anna 06 KORMORAN Olsztyn 1:15.43 295

12. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:16.92 278

13. ZDUNIAK Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 1:17.50 272

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

2. DZIUBA Monika 07 KORMORAN Olsztyn 31.75 376

3. ŻUCHOWSKA Antonina 07 KORMORAN Olsztyn 31.93 370

5. HRYMOWICZ Aleksandra 07 KORMORAN Olsztyn 33.90 309

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

2. KOWALSKA Wiktoria 06 KORMORAN Olsztyn 1:26.77 371

5. WIENIARSKA Anna 06 KORMORAN Olsztyn 1:32.55 305

PK IDZKOWSKI Maria 06 KORMORAN Olsztyn 1:34.07 291

50 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. DZIUBA Monika 07 KORMORAN Olsztyn 39.24 388

2. ŻUCHOWSKA Antonina 07 KORMORAN Olsztyn 39.77 373

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

2. BAŁDYGA Kamila 06 KORMORAN Olsztyn 2:31.14 390

3. KOWALSKA Wiktoria 06 KORMORAN Olsztyn 2:31.73 385

5. IDZKOWSKI Maria 06 KORMORAN Olsztyn 2:41.78 318

6. SZCZUDŁO Alicja 06 KORMORAN Olsztyn 2:43.18 309

7. UŚCINOWICZ Zuzanna 06 KORMORAN Olsztyn 2:43.26 309

Fot. OSP Squatina Ostrołęka

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

13 lat

2. RŻYSKI Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:08.98 338

4. KAPAŁA Bartosz 06 KORMORAN Olsztyn 1:11.37 305

5. GILSKI Łukasz 06 KORMORAN Olsztyn 1:11.45 304

6. KACZMAREK Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:13.66 278

10. POKRĘTOWSKI Karol 06 KORMORAN Olsztyn 1:19.51 221

11. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:21.09 208

12. KRZYŻEWSKI Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:24.58 183

PK CHODAŃ Maciej 06 KORMORAN Olsztyn 1:26.88 169

PK ORZOŁEK Bartłomiej 06 KORMORAN Olsztyn 1:31.03 147

100 metrów stylem grzbietowym

13 lat

2. KACZMAREK Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:10.25 337

5. KAPAŁA Bartosz 06 KORMORAN Olsztyn 1:12.90 301

6. KULIK Maksymilian 06 KORMORAN Olsztyn 1:13.71 291

8. POKRĘTOWSKI Karol 06 KORMORAN Olsztyn 1:16.40 262

11. DĄBROWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:19.97 228

15. ORZOŁEK Bartłomiej 06 KORMORAN Olsztyn 1:25.62 186

16. CHODAŃ Maciej 06 KORMORAN Olsztyn 1:26.48 180

PK GILSKI Łukasz 06 KORMORAN Olsztyn 1:12.41 307

PK KAMIANKA Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:17.99 246

PK KRZYŻEWSKI Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:23.85 198

50 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobias0z7 KORMORAN Olsztyn 34.79 260

100 metrów stylem dowolnym

13 lat

8. KAMIANKA Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:05.75 319

13. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:12.20 241

14. DĄBROWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:13.61 227

15. ORZOŁEK Bartłomiej 06 KORMORAN Olsztyn 1:13.98 224

16. KRZYŻEWSKI Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:14.93 215

17. CHODAŃ Maciej 06 KORMORAN Olsztyn 1:15.59 210

PK KACZMAREK Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:02.69 368

PK RŻYSKI Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:04.51 338

PK KULIK Maksymilian 06 KORMORAN Olsztyn 1:06.36 310

PK KAPAŁA Bartosz 06 KORMORAN Olsztyn 1:06.74 305

50 metrów stylem dowolnym

12 lat

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobias0z7 KORMORAN Olsztyn 30.20 301

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

2. KULIK Maksymilian 06 KORMORAN Olsztyn 1:16.79 379

3. RŻYSKI Michał 06 KORMORAN Olsztyn 1:17.24 373

4. KAMIANKA Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 1:20.75 326

6. GILSKI Łukasz 06 KORMORAN Olsztyn 1:24.05 289

9. TRUSKOLAWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:34.30 205

11. DĄBROWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 1:35.37 198

PK POKRĘTOWSKI Karol 06 KORMORAN Olsztyn 1:27.41 257

200 metrów stylem dowolnym

13 lat

1. GILSKI Łukasz 06 KORMORAN Olsztyn 2:13.63 411

2. KACZMAREK Michał 06 KORMORAN Olsztyn 2:14.42 403

3. KAPAŁA Bartosz 06 KORMORAN Olsztyn 2:17.39 378

4. KULIK Maksymilian 06 KORMORAN Olsztyn 2:19.59 360

7. RŻYSKI Michał 06 KORMORAN Olsztyn 2:22.25 340

8. KAMIANKA Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 2:24.80 323

10. POKRĘTOWSKI Karol 06 KORMORAN Olsztyn 2:25.70 317

13. KRZYŻEWSKI Piotr 06 KORMORAN Olsztyn 2:34.39 266

14. CHODAŃ Maciej 06 KORMORAN Olsztyn 2:40.41 237

15. ORZOŁEK Bartłomiej 06 KORMORAN Olsztyn 2:41.93 231

PK TRUSKOLAWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 2:35.77 259

PK DĄBROWSKI Paweł 06 KORMORAN Olsztyn 2:43.33 225

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn