MP Juniorów (U16) Lublin 2019 – Szymon Kapała trzy razy w dziesiątce

Fot. mk

W Lublinie zakończyły się w piątek (12 lipca) Mistrzostwa Polski Juniorów (U16) w pływaniu. Startowało prawie 400 zawodniczek i zawodników ze 119 klubów, w tym reprezentanci: MTP Kormoran Olsztyn, UKP Jedynka Elbląg, MKS Medyk Giżycko i SSP Orka Iława, ale tym razem bez medalu. Najlepiej spisał się Szymon Kapała (Kormoran), który dwa razy zajął piąte miejsce i raz siódme. Siódmy był też Michał Niedziałek (Kormoran) dziesiąta Wiktoria Kulik (Kormoran)

Wyniki

Juniorki

200 metrów stylem motylkowym

23. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 2:49.06 374

100 metrów stylem dowolnym

25. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.97 553

30. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.26 546

100 metrów stylem klasycznym

26. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 1:21.29 490

800 metrów stylem dowolnym

10. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 9:36.20 595

50 metrów stylem dowolnym

Finał B

15. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 28.27 586

…......................

31. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 28.92 548

51. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 29.92 495

100 metrów stylem motylkowym

26. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 1:11.76 462

200 metrów stylem dowolnym

Finał B

12. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.92 628

…..............................

39. ŁABAJ Zuzanna 16 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.92 483

400 metrów stylem zmiennym

Finał B

12. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 5:21.77 567

50 metrów stylem motylkowym

21. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 30.92 493

27. DĄBROWSKA Zuzanna 16 UKP Jedynka Elbląg 31.45 468

50 metrów stylem grzbietowym

26. KUŁAKOWSKA Monika 16 MKS Medyk Giżycko 33.12 545

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

12. KULIK Wiktoria 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:39.22 607

…..............

33. ZMIERCZAK Natalia 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:55.67 511

Juniorzy

100 metrów stylem dowolnym

45. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 57.15 553

100 metrów stylem grzebirtowym

24. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 1:04.35 523

1500 metrów stylem dowolnym

5. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:20.76 700

7. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 16:35.78 669

50 metrów stylem dowolnym

49. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 26.15 511

77. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 26.97 466

400 metrów stylem zmiennym

Finał A

5. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:44.71 628

50 metrów stylem motylkowym

87. KRAJEWSKI Mateusz 16 St. Szkoła Pływania ,,Orka'' 31.88 340

50 metrów stylem grzbietowym

35. CYCKOWSKI Aleksander 16 UKP Jedynka Elbląg 30.60 482

400 metrw stylem dowolnym

Finał A

8. KAPAŁA Szymon 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:11.86 667

Finał B

17. NIEDZIAŁEK Michał 16 MTP Kormoran Olsztyn 4:18.41 617

Punktacja drużynowa

1. UKP ,,Polonia Warszawa'' 588.00

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 352.00

3. WKS Śląsk Wrocław350.00

4. UKP Unia Oświęcim 337.00

5. UKS SMS Galicja Kraków 234.00

6. KS Warta Poznań 158.00

…....................

23. MTP Kormoran Olsztyn 59.00

74. MKS Medyk Giżycko 00713 3.00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn