Puchar Warmii i Mazur na Wodach Otwartych Ełk 2019 - Do akcji wkroczył Mieszko Palmi-Kukiełko

Fot. MOSiR Ełk

W niedzielę (7 lipca) w Ełku odbył się kolejny wyścig zaliczany do punktacji cyklu Puchar Warmii i Mazur w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Ponad 30 uczestników pokonało dystans około 3 km. Wśród pań zwyciężyła Nikola Święckowska z Ełku, natomiast w rywalizacji mężczyzn do akcji wkroczył Mieszko-Palmi Kukiełko (Wejsuny), który wyprzedził o 15 sekund Pawła Gregorowicz (Olsztyn), a trzeci finiszował Piotr Konopacki (Olsztyn).

W imprezie oprócz mieszkańców Ełku oraz Warmii i Mazur wystartowali miłośnicy pływania spoza województwa (Wrocław, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki), byli także goście z litewskiego  Marijampolu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla kibiców, a wszystkim uczestnikom wręczyli pamiątkowe medale.

Wyniki

Kobiety open

1 ŚWIĘĆKOWSKA Nikola niezrzeszony Ełk 2004 00:54:33

2 BOŁTUĆ Małgorzata niezrzeszony Wrocław 1983 00:56:04

3 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:05:42

4 KAROLSKA Ewa niezrzeszony Ełk 1988 01:14:09

5 ŻYWALEWSKA Magdalena Plastimet Ełk 1992 01:17:10

6 PAWLUCZUK Elżbieta niezrzeszony Ełk 1975 01:18:55

Kategoria I

1 ŚWIĘĆKOWSKA Nikola niezrzeszony Ełk 2004 00:54:33

2 ŻYWALEWSKA Magdalena Plastimet Ełk 1992 01:17:10

Kategoria II

1 BOŁTUĆ Małgorzata niezrzeszony Wrocław 1983 00:56:04

2 KAROLSKA Ewa niezrzeszony Ełk 1988 01:14:09

Kategoria III

1 SIENKIEWICZ Katarzyna Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 01:05:42

2 PAWLUCZUK Elżbieta niezrzeszony Ełk 1975 01:18:55

Fot. MOSiR Ełk

Mężczyźni open

1 PALMI-KUKIEŁKO Mieszko Aquasfera Masters Olsztyn Wejsuny 1993 00:40:25

2 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:40:40

3 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:42:37

4 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:43:33

5 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:43:40

6 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:48:05

7 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:48:11

8 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:48:22

9 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:48:23

10 MILEWSKI Bogdan Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:51:40

11 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:52:50

12 MALICKI Andrzej niezrzeszony Ełk 1962 00:53:05

13 ZAPILAJ Daniel niezrzeszony Ełk 1993 00:56:00

14 MISZEWSKI Bartosz niezrzeszony Grodzisk Maz. 1972 00:57:58

15 CZUPRYN Wojciech Warsaw Masters Team Warszawa 1958 00:59:40

16 OPIELA Jakub niezrzeszony Mrozy 2004 01:02:05

17 ROKICKI Paweł WOPR Warszawa 1965 01:02:25

18 GRYŻEWSKI Maciej niezrzeszony Ełk 1972 01:02:49

19 CHRZANOWSKI Roman niezrzeszony Ełk 1979 01:05:35

20 GUOGA Antanas Torpedos Marijampole 1948 01:05:52

21 CHMIELEWSKI Mateusz niezrzeszony Ełk 1991 01:08:35

22 ZIELIŃSKI Zbigniew niezrzeszony Łomża 1954 01:12:00

23 CZERKAWSKI Piotr niezrzeszony Elbląg 1978 01:15:48

24 RYCHLAK Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:18:25

25 MURAWSKI Piotr niezrzeszony Ełk 1987 01:24:56

26 MOŁONIEWICZ Jan Marek MoJa Swim Challenge Warszawa 1954 01:29:57

PK GOLOMBEK Piotr niezrzeszony Grudziądz 1954 01:00:15

Kategoria I

1 PALMI-KUKIEŁKO Mieszko Aquasfera Masters Olsztyn Wejsuny 1993 00:40:25

2 ZAPILAJ Daniel niezrzeszony Ełk 1993 00:56:00

3 OPIELA Jakub niezrzeszony Mrozy 2004 01:02:05

4 CHMIELEWSKI Mateusz niezrzeszony Ełk 1991 01:08:35

Kategoria II

1 KOZIKOWSKI Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1980 00:48:05

2 KIERES Michał Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1984 00:48:22

3 MURAWSKI Piotr niezrzeszony Ełk 1987 01:24:56

Kategoria III

1 GREGOROWICZ Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:40:40

2 KONOPACKI Piotr Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1978 00:42:37

3 DĄBROWSKI Paweł Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:48:11

4 MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1974 00:52:50

5 MISZEWSKI Bartosz niezrzeszony Grodzisk Maz. 1972 00:57:58

6 GRYŻEWSKI Maciej niezrzeszony Ełk 1972 01:02:49

7 CHRZANOWSKI Roman niezrzeszony Ełk 1979 01:05:35

8 CZERKAWSKI Piotr niezrzeszony Elbląg 1978 01:15:48

9 RYCHLAK Jerzy niezrzeszony Warszawa 1970 01:18:25

Kategoria IV

1 KRASAUSKAS Vilmantas Torpedos Marijampole 1964 00:43:33

2 MÓWIŃSKI Grzegorz Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1969 00:43:40

3 SZMIT Adam Aquasfera Masters Olsztyn Olsztyn 1964 00:48:23

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn