X Memoriał Stanisława Uby Lębork 2019 – Hubert Walczak najlepszym „motylkiem”

Fot. ilustracja

W Lęborku odbyły się w sobotę zawody pływackie – X Memoriał Stanisława Uby. W imprezie startowało ponad pół tysiąca uczestników z 21 klubów, głównie z Pomorza. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowali zawodnicy UKP Jedynka Elbląg. Złoty medal na 50 metrów stylem motylkowym w U14 zdobył Hubert Walczak, brąz na na 100 metrów stylem klasycznym wywalczył Igor Misiewicz.

Wyniki

Dziewczęta

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

13. Kubera Helena 07 Jedynka Elbląg 39.25 239

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

12. Kubera Helena 07 Jedynka Elbląg 1:18.37 263

28. Duszniak Anna 07 Jedynka Elbląg 1:35.26 146

29. Kananowicz Olga 07 Jedynka Elbląg 1:39.34 129

13 lat

12. Gagjew Pola 06 Jedynka Elbląg 1:21.57 233

14. Borawska Natalia 06 Jedynka Elbląg 1:29.39 177

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

15. Kananowicz Olga 07 Jedynka Elbląg 1:43.70 149

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

11. Gagjew Pola 06 Jedynka Elbląg 1:45.92 204

14. Borawska Natalia 06 Jedynka Elbląg 1:53.61 165

Chłopcy

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

12. Rożalski Gracjan 07 Jedynka Elbląg 41.48 145

14. Siudak Juliusz 07 Jedynka Elbląg 43.06 129

14 lat

1. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 32.09 313

15 - 16 lat

13. Boros Olaf 04 Jedynka Elbląg 34.14 260

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

5. Puch Wojciech 07 Jedynka Elbląg 1:10.33 260

24. Rożalski Gracjan 07 Jedynka Elbląg 1:19.46 180

31. Sadolewski Maciej 07 Jedynka Elbląg 1:20.94 171

33. Siudak Juliusz 07 Jedynka Elbląg 1:21.82 165

34. Sobański Maksymilian 07 Jedynka Elbląg 1:22.79 159

13 lat

10. Kurczewski Paweł 06 Jedynka Elbląg 1:15.72 209

13. Januszaniec Łukasz 06 Jedynka Elbląg 1:21.32 168

14 lat

5. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 1:02.51 371

7. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 1:06.51 308

10. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 1:12.05 242

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

13. Sobański Maksymilian 07 Jedynka Elbląg 1:34.42 138

100 metrów stylem klasycznym

13 lat

6. Kurczewski Paweł 06 Jedynka Elbląg 1:31.26 226

10. Januszaniec Łukasz 06 Jedynka Elbląg 1:53.06 118

14 lat

3. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 1:19.13 347

100 metrów stylem zmiennym

12 lat

6. Puch Wojciech 07 Jedynka Elbląg 1:26.73 195

15 - 16 lat

8. Boros Olaf 04 Jedynka Elbląg 1:17.96 268

Klasyfikacja medalowa

1. TRI-Team Rumia 16 10 5 31

2. Skalar Słupsk 9 2 10 21

3. Siódemka Gdynia 7 8 9 24

4. Delfin Gdynia 7 7 9 23

5. Cartusia Kartuzy 6 8 3 17

6. Dwójka Morena Gdańsk 2 5 10 12 27

.......................................

11. Jedynka Elbląg 1 - 1 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn