Mistrzostwa Wielkopolski Mastersów Poznań 2019 – Olsztynianie drugą siłą...

Fot. aquasfera masters olsztyn facebook

W sobotę (9 lutego) w Poznaniu odbyły się XIX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategoriach Masters. Startowało ponad 230 zawodniczek i zawodników z 54 klubów, którzy walczyli także o punkty do Pucharu Masters.Świetnie wypadła ekipa Aquasfery Mastsrs Olsztyn, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji medalowej z dorobkiem: 30 medali (15 złotych, 9 srebrnych i 1 brązowego.)

Na najwyższym stopniu podium stawali (niektórzy więcej niż raz): Jowita Kucharska, Anna Zaleska, Zuzanna Brzozowska, Mariusz Gabiec, Adam Matusiak vel Matuszewski, Adam Szmit, Paweł Gregorowicz, Marcin Rżyski, Piotr Konopacki oraz sztafeta pań.

Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem zmiennym

Kat. C

1. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:22.66 550

Kat E

4. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:35.39 382

50 metrów stylem motylkowym

Kat. B

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 33.96 572

50 metrów stylem dowolnym

Kat. A

1. BRZOZOWSKA Zuzanna 93 AQUASFERA Masters Olsztyn 30.03 630

Kat. C

2. KUCHARSKA Jowita 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 32.67 542

4. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 40.02 294

Kat. E

2. SIENKIEWICZ Katarzyna 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 37.80 377

Kat. F

2. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 34.93 543

200 metrów stylem motylkowym

Kat. B

1. ZALESKA Anna 88 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:54.48 550

200 metrów stylem grzbietowym

Kat. A

1. BRZOZOWSKA Zuzanna 93 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:45.44 561

Kat. C

2. ŁAGOWSKA Justyna 82 AQUASFERA Masters Olsztyn 3:58.22 215

800 metrów stylem dowolnym

Kat. F

2. GOŹDZIEJEWSKA Anna 67 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:33.74 600

4 razy 100 metrów zmiennym

Kat. B

1. MATKI POLKI AQUASFERA Masters Olsztyn (BRZOZOWSKA Zuzanna 1:16.60 ZALESKA Anna 1:15.75, GOŹDZIEJEWSKA Anna 1:41.64 KUCHARSKA Jowita 1:12.30) 5:26.29

32336755 1575955239198327 654863756794265600 n

Mężczyźni

100 metrów stylem zmiennym

Kat. A

2. RŻYSKI Marcin 94 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:04.86 616

Kat. H

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 1:13.44 89

50 metrów stylem klasycznym

Kat. C

2. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 33.68 629

50 metrów stylem grzbietowym

Kat. E

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 41.23 308

Kat. G

1. SZMIT Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn 41.96 342

50 metrów stylem dowolnym

Kat. D

2. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 26.95 685

Kat. E

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 26.02 772

200 metrów stylem klasycznym

Kat. C

2. KOZIKOWSKI Michał 80 AQUASFERA Masters Olsztyn 2:44.84 620

800 metrów stylem dowolnym

Kat. A

1. RŻYSKI Marcin 94 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:21.58 769

Kat. D

1. KONOPACKI Piotr 78 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:49.26 654

Kat. E

1. GREGOROWICZ Paweł 74 AQUASFERA Masters Olsztyn 9:16.04 817

5. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam74 AQUASFERA Masters Olsztyn 12:06.22 366

Kat. G

1. SZMIT Adam 64 AQUASFERA Masters Olsztyn 11:37.87 600

Kat. H

1. GABIEC Mariusz 58 AQUASFERA Masters Olsztyn 10:29.57 966

32370402 1575957215864796 4259956427705024512 n

Klasyfikacja medalowa

1. Klub Sportowy Warta Poznań 15 12 3 30

2. AQUASFERA Masters Olsztyn 15 9 1 25

3. UTW "Masters" Zgierz 14 6 3 23

4. TS Olimpia Poznań 13 7 4 24

5. Warsaw Masters Team 11 2 1 14

6. Start Poznań 9 3 3 15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn