III Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur Olsztyn (FOTO) – Płetwal najwyżej medalowo, Kormoran punktowo

Fot. aquasfera facebook

W weekend (8/9 grudnia) odbywały się w olsztyńskiej Aquasferze III Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu. W rywalizacji uczestniczyło ponad pół tysiąca zawodniczek i zawodników z 39 klubów, także ekipy zagraniczne z: Rosji, Litwy i Estonii. Pływacy startowali w różnych kat. wiekowych od 9 lat do 14+. Zawodnicy Warmii i Mazur walczyli dzielnie, zdobywając wiele medali.

W klasyfikacji z naszych sekcji najwyższe siodme miejsce zajął Płetwal Szczytno - 19 krążków, ale aż siedem złotych. Kormoran Olsztyn zdobył 23 medale, w tym cztery zlote i zamknął czołowa dziesiątkę. W punktacji na wysokim czwartym miejscu uplasowali sie olsztynianie. Jak spisywali sie reprezentanci Warmii i Mazur w kolejnych trzaech blokach konkurencji?

W pierwszym bloku na najwyższym stopniu stawali pływacy Płetwala Szczytno: Karolina Piechowicz (U13) i Marcin Kłak (zdobył też srebro). – U14+ oraz zawodnik MOS Ełk Krzysztof Przybysz (U13), który dodatkowo wypływał srebro.

Po dwa krążki zdobyły zawodniczki Płetwala: Martyna Pieńkowska (srebro i brąz) – U9 i Magdalena Lis (dwa razy brąz) – U12. Srebrny krążek wywalczyła Antonina Żuchowska (Kormoran Olsztyn) – U11 i Aleksandra Kupis (Kormoran) – U12. Wśród chłopców srebrne medale zdobyli: Jakub Zalewski (Orka Iława) - U10,  Michał Kaczmarek (Kormoran) – U12, a brązowe: Ignacy Choroszewski (Płetwal) – U10, Michał Rzyski (Kormoran) – U12, Robert Wojtalewicz (Jedynka Elbląg) – U14+ i Kacper Trykacz (Kormoran) – U13, Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg) – U9

W drugim bloku reprezentanci Warmii i Mazur wygrywali aż pięciokrotnie: Złoto zdobyli: Antonina Żukowska (Kormoran) – U11, Martyna Lis (Płetwal Szczytno) – U12, Jakub Zalewski (Orka Iława) – U10, Krzysztof Przybysz (MOS Ełk) – U13, Bartosz Kapała (Kormoran) – U12. Srebrne krążki wywalczyli: Martyna Kraszewska (Kormoran) – U13, Martyna Pieńkowska (Płetwal) – U9, Karolina Piechowicz (Płetwal) – U13, a brązowe: Roksana Sujkowska (Kormoran) – U13, Maksymilian Kulik (Kormoran) – U12, Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (Kormoran) – U11

W trzecim bloku konkurencji reprezentanci Warmii i Mazur wywalczyli najwięcej medalowych miejsc; Pierwsze miejsca zajęli: Marcin Kłak (Płetwal), Bartosz Kapała (Kormoran), Martyna Pieńkowska (Płetwal), Karolina Piechowicz (Płetwal), Maksymilian Kulik (Kormoran) i Ignacy Choroszewski (Płetwal). Na drugich pozycjach finiszowali: Bartosz Kapała (Kormoran), Martyna Kraszewska (Kormoran), Ignacy Choroszewski (Płetwal), Krzysztof Przybysz (MOS) – 2 razy, Michał Rżyski (Kormoran), Milena Gritzner (Medyk Gizycko) – U9, Antonina Żuchowska (Kormoran), Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg), Jakub Zalewski (Orka Iława), Kacper Trykacz (Kormoran), a na trzecich: Antonina Żuchowska (Kormoran), Martyna Kraszewska (Kormoran) – 2 razy, Marcin Kłak (Płetwal) – 2 razy i Krzysztof Przybysz (Płetwal)

W klasyfikacji najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych (po 4 najlepsze wyniki) najwyższe miejsca z zawodników Warmii i Mazur zajęli:

U9: 5 Kajetan Misiewicz (Jedynka Elbląg) i 2 Martyna Pieńkowska (Płetwal Szczytno), U10: 4 Ignacy Choroszewski (Płetwal) i 16 Julia Zbutowicz (Swimland Olsztyn), U11: 11 Adrian Malinowski (Ros Pisz) i 6 Antonina Żuchowska (Kormoran) U12: 4 Bartosz Kapała (Kormoran) i 7 Magdalena Lis (Płetwal) U13 3 Krzysztof Przybysz (MOS Ełk) i 4 Karolina Piechowicz (Płetwal), U14: 2 Marcin Kłak (Płetwal) i 9 Julia Kielak (Kormoran).

W klasyfikacji na najlepsze wyniki najwyższe miejsca w kategoriach zajęli: U9 3 Martyna Pieńkowska (Płetwal), U10: 12 Jakub Zalewski (Orka Iława) U11: Antonina Żuchowska (Kormoran), U12: 12 Martyna Lis (Płetwal), U13: 3 Karolina Piechowicz (Płetwal), U14: 5 Marcin Kłak (Płetwal)

48376795 2223712324573179 1705217993513893888 n

Klasyfikacja medalowa

1. UKS G-8 Bielany Warszawa 39 19 18 76

2. UKS Gim92 URSYNÓW Warszawa 34 29 28 91

3. MKS Jedynka Łódź 14 9 3 26

4. UKP Polonia Warszawa 11 21 15 47

5. SSHOR 14 Kaliningrad 11 12 11 34

6. MAL WOPR Malbork 9 3 4 16

7. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 7 5 7 19

8. UKS 307 Warszawa Mokotów 6 4 8 18

9. Klaipeda Gintaro SC 5 3 2 10

10. MTP Kormoran Olsztyn 4 9 10 23

...................................................

14. UKS MOS Ełk 2 3 1 6

19. SSP ORKA Iława 1 2 - 3

25 UKP Jedynka Elbląg - 2 1 3

31MKS Medyk Giżycko - 1 – 1

Punktacja drużynowa

1. UKS Gim92 URSYNÓW Warszawa 117 344,00

2. UKS G-8 Bielany Warszawa 78 942,00

3. UKP Polonia Warszawa 172 671,00

4. MTP Kormoran Olsztyn 59 514,00

5. SSHOR 14 Kaliningrad 47 032,00

6. MUKS Olimpijczyk Suwałki 38 798,00

7. MKS Jedynka Łódź 29 499,00

8. Klaipeda Gintaro SC 26 061,00

9. MTKP Delfin Toruń 21 266,00

10. MAL WOPR Malbork 21 039,00

..........................................

16. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 12 938,00

18. UKP Jedynka Elbląg 10 497,00

23. MKS Roś Pisz 6 318,00

27. SSP ORKA Iława 4 805,00

32. MKS Medyk Giżycko 3 376,00

33. Swimland Olsztyn 3 327,00

48090601 2181464118571743 7971365211527446528 n

Wyniki

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

5. Dziuba Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:35.27 359

12 lat

11. Wiszniewska Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 2:31.87 384

15. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.66 350

21. Wieniarska Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.35 282

13 lat

5. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:14.90 548

13. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:19.80 492

19. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 2:29.01 407

23. Żelazna Maria 05 SSP ORKA Iława 2:36.98 348

14 lat i starsi

2. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.80 482

47271121 2223599757917769 6745237106051776512 n

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

2. Pieńkowska Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.80 188

9. Nowicka Natalia 10 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.67 103

10 lat

14. Zbutowicz Julia 08 Swimland Olsztyn 46.28 170

11 lat

6. Hrymowicz Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 37.41 323

14. Pazik Dominika 07 Swimland Olsztyn 51.14 126

12 lat

3. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.86 435

12. Sychocka Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 43.39 207

13. Romanowska Izabela 06 MTP Kormoran Olsztyn 44.26 195

14. Szczudło Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 44.68 189

13 lat

12. Kluziak Natalia 05 Swimland Olsztyn 34.09 426

16. Masłowska Wiktoria SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.16 389

18. Mierzejewska Wiktoria SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 35.50 378

22. Soszyńska Zuzanna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 42.24 224

14 lat i starsi

4. Łabaj Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.61 445

6. Kłos Paulina SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 35.02 393

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

2. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:01.25 409

5. Gacman Julia 07 MKS Roś Pisz 3:25.35 281

6. Cyglicka Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:35.44 243

12 lat

3. Kupis Aleksandra SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.91 418

8. Wieniarska Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:26.33 277

13 lat

1. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:41.17 582

3. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.96 552

4. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:44.27 549

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

9. Nojman Maja 2006SSP ORKA Iława 1:30.51 219

10. Wieniarska Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.67 180

11. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:37.07 178

12. Szczudło Alicja 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:48.90 126

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

3. Pieńkowska Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.03 187

10. Nowicka Natalia 10 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.58 105

10 lat

20. Zbutowicz Julia 08 Swimland Olsztyn 44.12 140

21. Zamojska Olga 08 UKP Jedynka Elbląg 54.64 73

11 lat

9. Dziuba Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 33.60 317

19. Cyglicka Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.54 195

22. Pazik Dominika 07 Swimland Olsztyn 46.12 122

12 lat

3. Lis Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.89 451

7. Wiszniewska Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 30.88 409

18. Klemarewska Natalia 06 UKS MOS Ełk 33.78 312

19. Nojman Maja 06 SSP ORKA Iława 33.80 312

28. Romanowska Izabela 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.73 243

13 lat

7. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 29.31 478

20. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 29.85 453

22. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 30.22 436

25. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 30.40 429

27. Mentryka Gabriela SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.47 426

28. Kluziak Natalia 05 Swimland Olsztyn 30.62 419

30. Mierzejewska Wiktoria SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.75 414

36. Żelazna Maria 05 SSP ORKA Iława 31.54 384

40. Soszyńska Zuzanna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.78 242

14 lat i starsi

5. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.41 473

6. Kłos Paulina SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 29.75 457

10. Łuczyńska Adrianna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.60 317

11. Krauza Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.81 311

12. Zamojska Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 38.44 212

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:48.95 375

4. Gregorczyk Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.72 322

12 lat

5. Kupis Aleksandra SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.62 413

14. Szczudło Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.24 203

13 lat

2. Kraszewska Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:29.52 541

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

2. Pieńkowska Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.84 228

10 lat

6. Zbutowicz Julia 08 Swimland Olsztyn 48.14 210

15. Zamojska Olga 08 UKP Jedynka Elbląg 57.05 126

11 lat

9. Cyglicka Maria 07 MTP Kormoran Olsztyn 47.38 220

14. Pazik Dominika 07 Swimland Olsztyn 1:00.98 103

12 lat

8. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 41.30 333

9. Klemarewska Natalia 06 UKS MOS Ełk 41.78 322

13 lat

2. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.33 580

5. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 36.00 503

8. Mentryka Gabriela SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.07 425

12. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 40.61 350

14 lat i starsi

6. Łuczyńska Adrianna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 40.64 349

7. Zamojska Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 47.47 219

100 metrów stylem grzbietowym

11 lat

5. Żuchowska Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:21.58 306

7. Gregorczyk Maja 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:22.81 293

12 lat

1. Lis Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.73 433

12. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:28.06 244

13 lat

11. Kluziak Natalia 2005Swimland Olsztyn 1:13.60 417

17. Masłowska Wiktoria SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:16.03 379

23. Soszyńska Zuzanna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:31.31 218

800 metrów stylem dowolnym

12 lat

6. Wiszniewska Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 10:45.89 408

13 lat

3. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 9:44.03 552

13. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 10:07.67 490

100 metrów stylem zmiennym

9 lat i młodsi

7. Trzeszczkowska Dominika 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:04.58 93

8. Dzik Zoja 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:06.46 89

9. Zduniak Ewa 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:08.58 84

10. Wilczewska Karolina 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:14.94 73

11. Sońta Iga 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:15.96 71

12. Chrzanowska Amelia 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:16.22 71

13. Milewska Dorota 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:26.64 57

11 lat

3. Żuchowska Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:20.17 350

12. Polasik Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:39.41 183

12 lat

5. Kupis Aleksandra SOL 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:16.16 408

10. Kowalska Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:20.30 348

11. Wiszniewska Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:21.29 335

12. Klemarewska Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:23.58 309

18. Wieniarska Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:28.88 257

19. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:29.43 252

13 lat

2. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:10.21 521

16. Grzegorczyk Maja 2005UKS MOS Ełk 1:17.70 384

17. Mentryka Gabriela SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.87 382

23. Żelazna Maria 2005SSP ORKA Iława 1:22.79 318

14 lat i starsi

10. Krauza Julia 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.35 311

11. Zamojska Alicja 2004UKP Jedynka Elbląg 1:37.72 193

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

4. Żuchowska Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.31 337

12 lat

9. Zduniak Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.90 251

13 lat

6. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.42 434

7. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 2:39.52 417

47578718 1007999306057958 3819027547430060032 n

100 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

3. Pieńkowska Martyna 2009Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.95 168

6. Gritzner Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:33.46 155

11. Kirillova Kira 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:52.01 90

12. Trzeszczkowska Dominika 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:56.08 81

13. Biesiekierska Olga 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:05.15 64

14. Wilczewska Karolina 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:05.43 64

15. Dzik Zoja 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:06.25 63

16. Milewska Dorota 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:11.24 56

17. Sońta Iga 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:11.75 55

18. Chrzanowska Amelia 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:12.68 54

20. Zduniak Ewa 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:13.83 52

21. Sońta Nina 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:16.16 50

10 lat

13. Kłosowska Oliwia 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:39.35 129

14. Zamojska Olga 2008UKP Jedynka Elbląg 2:02.43 69

11 lat

8. Gacman Julia 2007MKS Roś Pisz 1:17.21 275

15. Polasik Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:35.47 145

12 lat

4. Lis Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.54 430

9. Wiszniewska Zuzanna 2006UKS MOS Ełk 1:08.47 395

14. Kowalska Wiktoria 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:11.90 341

17. Nojman Maja 2006SSP ORKA Iława 1:14.81 303

23. Wieniarska Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:18.59 261

25. Zduniak Zuzanna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:21.72 232

13 lat

3. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:01.96 533

19. Gawedzka Natalia 2005UKS MOS Ełk 1:04.96 462

25. Grzegorczyk Maja 2005UKS MOS Ełk 1:06.55 430

29. Kluziak Natalia 2005Swimland Olsztyn 1:07.75 408

14 lat i starsi

5. Kielak Julia SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:03.18 503

11. Krauza Julia 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.10 324

12. Łuczyńska Adrianna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:13.64 317

48310020 1007999239391298 2249855920077012992 n

100 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

1. Pieńkowska Martyna 2009Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:43.80 216

2. Gritzner Milena 2009MKS Medyk Giżycko 1:53.03 167

5. Trzeszczkowska Dominika 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:05.51 122

7. Dzik Zoja 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:19.16 89

10 lat

5. Zbutowicz Julia 2008Swimland Olsztyn 1:45.46 206

12. Kłosowska Oliwia 2008MTP Kormoran Olsztyn 2:01.53 135

13. Zamojska Olga 2008UKP Jedynka Elbląg 2:02.45 132

11 lat

2. Żuchowska Antonina 2007MTP Kormoran Olsztyn 1:24.69 399

5. Gacman Julia 2007MKS Roś Pisz 1:39.05 249

11. Polasik Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:49.49 184

14. Pazik Dominika 2007Swimland Olsztyn 2:08.09 115

12 lat

5. Klemarewska Natalia 2006UKS MOS Ełk 1:31.68 314

9. Wieniarska Anna 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.10 273

13 lat

1. Piechowicz Karolina 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.58 634

3. Kraszewska Martyna SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:16.14 549

4. Doroszkiewicz Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:17.14 528

9. Mentryka Gabriela SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:24.14 407

10. Grzegorczyk Maja 2005UKS MOS Ełk 1:27.11 366

14 lat i starsi

6. Łuczyńska Adrianna SOL 2003MTP Kormoran Olsztyn 1:29.54 337

50 metrów stylem motylkowym

12 lat

5. Kupis Aleksandra SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 34.71 346

8. Nojman Maja 06 SSP ORKA Iława 36.45 299

9. Kowalska Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.04 285

11. Klemarewska Natalia 06 UKS MOS Ełk 37.80 268

13 lat

8. Piechowicz Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.28 430

17. Masłowska Wiktoria SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.89 341

14 lat i starsi

9. Kielak Julia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 32.93 405

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

10. Wiszniewska Zuzanna 06 UKS MOS Ełk 5:16.34 407

13 lat

4. Sujkowska Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:43.89 563

10. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 4:52.65 514

11. Doroszkiewicz Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 4:52.94 513

47319668 2223599787917766 3987214953458171904 n

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

2. Zalewski Jakub 08 SSP ORKA Iława 2:38.46 246

3. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:38.72 245

9. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 2:55.78 180

11 lat

7. Malinowski Adrian 07 MKS Roś Pisz 2:36.13 257

8. Raszewski Aleksander 07 MKS Roś Pisz 2:37.42 251

12 lat

2. Kaczmarek Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:19.86 358

8. Dzienisiewicz Adrian 06 UKS MOS Ełk 2:34.99 263

15. Kamper Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.08 179

16. Chodań Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.55 175

17. Januszaniec Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 3:06.54 151

18. Giszczak Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 3:14.45 133

13 lat

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:02.40 535

9. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.73 439

19. Domasiewicz Maciej 05 MKS Roś Pisz 2:16.02 389

30. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 2:35.57 260

33. Bieńkowski Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 2:59.97 168

14 lat i starsi

2. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:55.73 633

7. Popławski Ksawery 03 UKS MOS Ełk 2:13.08 416

8. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:13.92 408

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat

4. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.74 174

11 lat

15. Powierża Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 45.15 119

12 lat

5. Górczyński Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 35.78 239

7. Kowalewski Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 38.31 195

8. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 39.79 174

10. Orzołek Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 42.26 145

13 lat

15. Nowacki Jacek SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.59 265

16. Ignatowicz Maciej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.61 264

22. Tucholski Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 37.99 200

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

4. Matusiak vel Matuszewski T0.7 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.51 252

12 lat

3. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.85 315

9. Olejniczak Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:19.78 219

13 lat

9. Niewiadomski Zbigniew S0O5L MTP Kormoran Olsztyn 2:52.06 342

10. Adamiak Wiktor SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.50 334

12. Domalewski Bartłomiej SOL05 MTP Kormoran Olsztyn 2:54.79 327

13. Sulkowski Oskar SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:55.40 323

14 lat i starsi

2. Wojtalewicz Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 2:33.17 486

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

4. Kapała Bartosz SOL 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:12.10 296

7. Kaczmarek Michał 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:15.77 255

10. Kulik Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.67 219

12. Ozga Oskar 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:26.42 172

14. Nowicki Maciej 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:34.00 133

13 lat

3. Trykacz Kacper SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:04.92 406

14 lat i starsi

1. Kłak Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 58.42 557

7. Choroszewski Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.23 349

47571366 2181464861905002 4677127047842103296 n

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

3. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 36.28 174

13. Jabłoński Dominik 09 UKP Jedynka Elbląg 43.98 97

10 lat

6. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.26 226

12. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 34.33 205

11 lat

5. Malinowski Adrian 07 MKS Roś Pisz 31.22 273

8. Matusiak vel Matuszewski Tobiasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 31.40 268

14. Raszewski Aleksander 07 MKS Roś Pisz 33.58 219

28. Dzik Kamil 07 Swimland Olsztyn 36.20 175

12 lat

9. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 30.41 295

14. Dzienisiewicz Adrian 06 UKS MOS Ełk 31.56 264

18. Piróg Adam 06 MTP Kormoran Olsztyn 32.49 242

20. Kowalewski Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 32.67 238

23. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 33.06 230

29. Januszaniec Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 36.20 175

30. Orzołek Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.73 167

31. Kamper Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.43 158

32. Giszczak Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 38.04 151

13 lat

1. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 25.30 513

10. Trykacz Kacper SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 26.83 430

13. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.27 410

15. Domasiewicz Maciej 05 MKS Roś Pisz 27.71 390

24. Niewiadomski Zbigniew SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.41 362

25. Tyrka Igor SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.52 358

29. Kowalewski Dawid 05 MKS Roś Pisz 29.09 337

34. Nowacki Jacek SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.86 312

38. Sulkowski Oskar SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.21 273

43. Tucholski Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 31.99 254

44. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 32.53 241

47. Bieńkowski Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 36.63 169

14 lat i starsi

8. Rybiński Filip 02 SSP ORKA Iława 26.24 460

10. Wojtalewicz Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 26.57 443

11. Popławski Ksawery 03 UKS MOS Ełk 26.62 440

13. Choroszewski Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.30 408

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

3. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:41.57 312

6. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.00 298

8. Gilski Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.37 286

11. Olejniczak Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.50 227

12. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.55 227

15. Nowicki Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:11.45 187

13 lat

10. Trykacz Kacper SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.01 367

11. Woźniak Piotr SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:35.54 350

12. Niewiadomski Zbigniew S0O5L MTP Kormoran Olsztyn 2:38.14 333

17. Sulkowski Oskar SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:46.50 285

22. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 2:58.00 233

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

5. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 46.89 156

10 lat

4. Jureko Marcel 08 UKP Jedynka Elbląg 45.42 171

11 lat

3. Matusiak vel Matuszewski Tobiasz 07 MTP Kormoran Olsztyn 39.47 261

18. Powierża Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 51.35 118

12 lat

10. Olejniczak Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 42.30 212

13. Kowalewski Tobiasz 06 MKS Roś Pisz 45.08 175

14. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 45.16 174

15. Januszaniec Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 49.01 136

16. Chodań Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 51.75 116

13 lat

10. Sulkowski Oskar SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.66 326

10. Osełkowski Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.66 326

13. Niewiadomski Zbigniew SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 37.28 310

17. Adamiak Wiktor SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 39.21 267

21. Ignatowicz Maciej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 41.10 231

23. Tucholski Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 47.40 151

14 lat i starsi

4. Wojtalewicz Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 31.91 495

13. Popławski Ksawery 03 UKS MOS Ełk 37.93 295

47682388 2181464485238373 6453847695554510848 n

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

1. Zalewski Jakub 2008SSP ORKA Iława 1:20.73 222

12. Zera Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:34.93 136

12 lat

6. Kulik Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:17.17 254

8. Górczyński Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:18.29 243

9. Kamianka Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.11 236

12. Dzienisiewicz Adrian 2006UKS MOS Ełk 1:24.80 191

14. Orzołek Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:31.19 154

15. Chodań Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:37.53 126

13 lat

1. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 1:01.89 493

14. Domalewski Bartłomiej SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:07.86 374

20. Nowacki Jacek SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:13.76 291

22. Kowalewski Dawid 2005MKS Roś Pisz 1:15.50 271

24. Ignatowicz Maciej SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.68 249

27. Tucholski Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:28.07 171

1500 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Kapała Bartosz SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 18:52.81 419

5. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 20:40.77 319

6. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 20:49.90 312

7. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 22:31.23 247

13 lat

5. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 17:19.89 542

9. Woźniak Piotr SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 18:17.26 461

200 metrów stylem motylkowym

12 lat

2. Kapała Bartosz SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.26 299

4. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:54.27 241

5. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.72 190

6. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.15 148

13 lat

5. Domalewski Bartłomiej SOL05 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.22 369

6. Woźniak Piotr SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:36.24 335

14 lat i starsi

1. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:10.72 572

100 metrów stylem zmiennym

9 lat i młodsi

6. Janicki Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:40.56 125

7. Misiewicz Kajetan 2009UKP Jedynka Elbląg 1:40.61 124

11. Zalewski Bartek 2009SSP ORKA Iława 1:43.57 114

19. Niedziałek Maciej 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:08.41 60

20. Gebauer Jurgen 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:17.42 49

10 lat

2. Choroszewski Ignacy 2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.61 217

11 lat

11. Raszewski Aleksander 2007MKS Roś Pisz 1:26.29 198

16. Dzik Kamil 2007Swimland Olsztyn 1:34.91 148

12 lat

8. Olejniczak Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:21.95 231

12. Ozga Oskar 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.54 226

14. Pokrętowski Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.75 224

15. Truskolawski Paweł 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:23.16 221

17. Dzienisiewicz Adrian 2006UKS MOS Ełk 1:24.30 212

19. Krzyżewski Piotr 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:26.38 197

21. Januszaniec Łukasz 2006UKP Jedynka Elbląg 1:34.47 150

22. Orzołek Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:36.66 140

13 lat

2. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 1:04.15 482

9. Trykacz Kacper SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:07.72 409

15. Niewiadomski Zbigniew SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:11.91 342

18. Woronko Maciej 2005MKS Medyk Giżycko 1:12.57 332

20. Tyrka Igor SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:13.24 323

25. Turliński Jędrzej 2005MKS Medyk Giżycko 1:17.81 270

26. Ignatowicz Maciej SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:17.91 269

27. Gritzner Mikołaj 2005MKS Medyk Giżycko 1:18.10 267

14 lat i starsi

12. Popławski Ksawery 2003UKS MOS Ełk 1:12.19 338

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

5. Kulik Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.98 272

11. Kamper Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:29.49 128

13 lat

8. Domalewski Bartłomiej SOL05 MTP Kormoran Olsztyn 2:23.64 397

17. Nowacki Jacek SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.12 298

18. Miller Hubert 05 MUKS Olimpijczyk Suwałki 2:41.53 279

19. Ignatowicz Maciej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.77 268

20. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 2:53.90 224

100 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

4. Misiewicz Kajetan 2009UKP Jedynka Elbląg 1:24.48 150

6. Janicki Nataniel 2009MKS Medyk Giżycko 1:26.19 141

23. Niedziałek Maciej 2009MTP Kormoran Olsztyn 1:51.53 65

26. Gebauer Jurgen 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:04.85 46

10 lat

32. Ostaszewski Aleksander 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:45.56 77

11 lat

8. Malinowski Adrian 2007MKS Roś Pisz 1:11.68 246

11. Raszewski Aleksander 2007MKS Roś Pisz 1:14.18 222

10. Ozga Oskar 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:09.52 270

16. Olejniczak Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:11.07 252

17. Dzienisiewicz Adrian 2006UKS MOS Ełk 1:11.20 251

18. Pokrętowski Karol 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:11.38 249

23. Truskolawski Paweł 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:13.31 230

27. Piróg Adam 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:19.25 182

29. Kamper Jakub 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:21.84 165

30. Januszaniec Łukasz 2006UKP Jedynka Elbląg 1:22.40 162

31. Orzołek Bartłomiej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:23.96 153

32. Giszczak Igor 2006UKP Jedynka Elbląg 1:24.39 151

13 lat

2. Przybysz Krzysztof 2005UKS MOS Ełk 56.18 511

6. Trykacz Kacper SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 58.42 455

10. Osełkowski Mateusz SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:00.02 419

21. Domasiewicz Maciej 2005MKS Roś Pisz 1:01.46 390

23. Woronko Maciej 2005MKS Medyk Giżycko 1:01.74 385

27. Tyrka Igor SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:02.66 368

31. Kowalewski Dawid 2005MKS Roś Pisz 1:03.76 350

37. Gritzner Mikołaj 2005MKS Medyk Giżycko 1:07.96 289

41. Sobociński Jakub 2005UKS MOS Ełk 1:11.63 246

43. Tucholski Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:13.78 225

46. Bieńkowski Miłosz 2005UKP Jedynka Elbląg 1:23.09 158

14 lat i starsi

3. Kłak Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.77 583

10. Musiński Mikołaj 2002SSP ORKA Iława 57.71 472

12. Wojtalewicz Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 58.45 454

13. Popławski Ksawery 2003UKS MOS Ełk 58.53 452

400 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. Kapała Bartosz SOL 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:37.78 338

2. Rżyski Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:45.94 315

13 lat

4. Woźniak Piotr SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 5:25.98 377

48277706 2181464778571677 5301154313840623616 n

100 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

2. Misiewicz Kajetan 2009UKP Jedynka Elbląg 1:46.09 144

14. Niedziałek Maciej 2009MTP Kormoran Olsztyn 2:24.89 56

10 lat

2. Zalewski Jakub 2008SSP ORKA Iława 1:30.01 235

6. Zera Jan 2008MTP Kormoran Olsztyn 1:52.99 119

12 lat

1. Kulik Maksymilian 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:22.21 309

7. Olejniczak Maciej 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:30.35 233

11. Truskolawski Paweł 2006MTP Kormoran Olsztyn 1:34.42 204

14. Kowalewski Tobiasz 2006MKS Roś Pisz 1:37.93 183

15. Januszaniec Łukasz 2006UKP Jedynka Elbląg 1:46.40 142

13 lat

9. Sulkowski Oskar SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:19.98 336

10. Niewiadomski Zbigniew SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:20.74 326

12. Adamiak Wiktor SOL 2005MTP Kormoran Olsztyn 1:22.49 306

16. Turliński Jędrzej 2005MKS Medyk Giżycko 1:24.95 280

14 lat i starsi

4. Wojtalewicz Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 1:10.47 491

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

6. Janicki Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 47.88 94

11. Zalewski Bartek 09 SSP ORKA Iława 53.45 67

13. Misiewicz Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 55.69 59

10 lat

1. Choroszewski Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.55 212

11 lat

8. Malinowski Adrian 07 MKS Roś Pisz 38.24 185

12. Dzik Kamil 07 Swimland Olsztyn 41.77 142

23. Powierża Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:03.68 40

12 lat

5. Dzienisiewicz Adrian 06 UKS MOS Ełk 33.47 276

13. Pokrętowski Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.77 208

14. Ozga Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.51 196

15. Krzyżewski Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 38.00 188

18. Orzołek Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 43.40 126

19. Giszczak Igor 06 UKP Jedynka Elbląg 46.68 101

13 lat

2. Trykacz Kacper SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 28.68 439

12. Woronko Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 30.65 359

22. Tyrka Igor SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.17 283

26. Kowalewski Dawid 05 MKS Roś Pisz 34.08 261

27. Domasiewicz Maciej 05 MKS Roś Pisz 34.80 245

14 lat i starsi

3. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 26.57 552

7. Musiński Mikołaj 02 SSP ORKA Iława 28.31 456

17. Popławski Ksawery 03 UKS MOS Ełk 31.80 322

400 metrów stylem dowolnym

13 lat

3. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 4:25.91 508

5. Domalewski Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:28.33 494

13. Woźniak Piotr SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:45.19 412

21. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 5:22.64 284

24. Bieńkowski Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 6:24.83 167

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn