Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Giżycko 2018 – 101 medali Kormorana, ale gwiazdy świeciły też w innych klubach

Fot. Sławomir Szczerbal facebook (ilustracja)

W Giżycku odbywały się w weekend (3/4 listopada) XIV Zawody Pływackie z okazji 100 - letniej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Startowało prawie pół tysiąca uczestników z 25 klubów. Oprócz sekcji z kraju i regionu w imprezie uczestniczyli: Rosjanie, Białorusini i Litwini. Rywalizowano w kat od la9 do +15. Klasyfikację medalowa wygrał MTP Kormoran Olsztyn 101 medali (32 34 35)

Po cztery złote medale zdobyli: Aleksandra Kupis, Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (oboje Kormoran), Monika Kołakowska (Medyk Giżycko) i Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno).  Po trzy zlote krążki wywalczyli: Maciej Kacperski (MOS Ełk), Marcin Kłak i Magdalena Lis (oboje Płetwal Szczytno), Antonina Żuchowska (Kormoran) i Mateusz Wamka (Orka Iława). W dziesiątce klubów (klasyfikacja medalowa) znalazły sie oprócz Kormorana: Płetwal Szczytno, MOS Ełk, Medyk Gizycko i Orka Iława.

Prowadzono punktajce w kategoriach wiekowych na najlepszych zawodnikow. I tu wycięstwa odnieśli: w U11 Tobiasz Matusiak vel Matuszewski (Kormoran) i Antonina Żuchowska (Kormoran) w U12 Magdalena Lis (Płetwal Szczytno), w U13 Karolina Piechowicz (Płetwal Szczytno), w U14 Maciej Kacperski (MOS Ełk) w U15 Marcin Kłak (Płetwal Szczytno) i Natalia Zmierczak (Kormoran Olsztyn). Na podium znaleźli się: Ignacy Choroszewski (Płetwal Szczytno) w U10 - 2 miejsce, Alicja Wasilewska (Kormoran) w U10 - 3 miejsce, Michal Kaczmarek (Kormoran) w U12 - 2 miejsce, Bartosz Kapała Kormoran) w U12 - 3 miejsce, Krzysztof Przybysz (MOS Elk) w U13 - 2 miejsce, Mateusz Wamka (Orka Iława) w U15 - 3 miejsce.

Multimedaliści

1.HEBEL, Maciej 05 POL Uks Żabianka Gdańsk 4 - - 4

1.HEBEL, Natalia 05 POL Uks Żabianka Gdańsk 4 - - 4

1.KUPIS, Aleksandra 06 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

1.KUŁAKOWSKA, Monika 03 POL MKS Medyk Giżycko 4 - - 4

1.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

1.PIECHOWICZ, Karolina 05 POL KS Płetwal Szczytno 4 - - 4

9.KACPERSKI, Maciej 04 POL Uks Mos Ełk 3 1 - 4

9.KŁAK, Marcin 01 POL KS Płetwal Szczytno 3 1 - 4

9.LIS, Magdalena 06 POL KS Płetwal Szczytno 3 1 - 4

9 ŻUCHOWSKA, Antonina 07 POL MTP Kormoran Olsztyn 3 1 - 4

18.WAMKA, Mateusz 01 POL SSP Orka Iława 3 - 1 4

Klasyfikacja medalowa

1. MTP Kormoran Olsztyn 32 34 35 101

2. UKS Żabianka Gdańsk 32 21 6 59

3. Sdushor Volna 27 31 25 83

4. Miejski Uczniowski Klub Pływacki Kielce 17 12 19 48

5. Alytaus SRC 15 16 19 50

6. KS Płetwal Szczytno 14 9 4 27

7. UKS Mos Ełk 8 8 6 22

8. MKS Medyk Giżycko 5 9 6 20

9. MUKS Piętnastka Bydgoszcz 3 3 1 7

10. SSP Orka Iława 3 2 6 11

............................

13. MKS Roś Pisz 2 3 6 11

16. MUKS Piorun Gołdap 1 6 5 12

19. KS Frog Giżycko - - 4 4

Medaliści według klubu

MTP Kormoran Olsztyn

Złoty

50m dowolny 13 lat TRYKACZ, Kacper 05 27.53

200m dowolny 12 lat KACZMAREK, Michał 06 2:26.78

400m dowolny 14 lat KOZŁOWSKI, Konrad SOL 04 4:39.67

400m dowolny 12 lat KAPAŁA, Bartosz 06 5:04.90

100m grzbietowy 11 lat MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, T.07 1:21.93

50m klasyczny 13 lat SULKOWSKI, Oskar 05 38.31

50m klasyczny 11 lat MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, T.07 40.38

100m klasyczny 10 lat SUCHOCKI, Jan 08 1:37.92

200m klasyczny 13 lat NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 2:53.13

200m klasyczny 11 lat MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, T.07 3:13.74

100m motylkowy 13 lat TRYKACZ, Kacper 05 1:06.69

100m motylkowy 12 lat KACZMAREK, Michał 06 1:16.51

200m motylkowy 15 lat i starsi KAPAŁA, Szymon SOL 03 2:20.83

100m zmienny 11 lat MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, T.07 1:21.08

200m zmienny 15 lat i starsi KAPAŁA, Szymon SOL 03 2:21.30

200m zmienny 12 lat RŻYSKI, Michał 06 2:44.36

200m dowolny 15 lat i starsi ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 2:11.78

200m dowolny 12 lat BAŁDYGA, Kamila 06 2:32.10

400m dowolny 15 lat i starsi ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 4:38.47

400m dowolny 14 lat KRUPIŃSKA, Lila SOL 04 4:47.48

400m dowolny 12 lat BAŁDYGA, Kamila 06 5:16.79

100m grzbietowy 14 lat KRUPIŃSKA, Lila SOL 04 1:24.42

100m grzbietowy 11 lat ŻUCHOWSKA, Antonina 07 1:19.32

100m klasyczny 12 lat KUPIS, Aleksandra 06 1:27.46

100m klasyczny 10 lat WASILEWSKA, Alicja 08 1:34.98

200m klasyczny 12 lat KOWALSKA, Wiktoria 06 3:20.84

200m klasyczny 11 lat ŻUCHOWSKA, Antonina 07 3:03.71

100m motylkowy 12 lat KUPIS, Aleksandra 06 1:19.97

100m zmienny 12 lat KUPIS, Aleksandra 06 1:17.96

100m zmienny 11 lat ŻUCHOWSKA, Antonina 07 1:20.98

200m zmienny 13 lat KRASZEWSKA, Martyna SOL 05 2:37.03

200m zmienny 12 lat KUPIS, Aleksandra 06 2:47.47

Srebrny

50m dowolny 13 lat OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL 05 27.74

200m dowolny 12 lat RŻYSKI, Michał 06 2:28.98

400m dowolny 12 lat KACZMAREK, Michał 06 5:06.26

100m grzbietowy 12 lat KACZMAREK, Michał 06 1:14.78

200m grzbietowy 12 lat KAPAŁA, Bartosz 06 2:42.42

50m klasyczny 13 lat NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 38.33

100m klasyczny 13 lat SULKOWSKI, Oskar 05 1:22.82

100m klasyczny 12 lat RŻYSKI, Michał 06 1:23.78

200m klasyczny 13 lat ADAMIAK, Wiktor 05 3:00.86

200m klasyczny 12 lat KAMIANKA, Piotr 06 3:12.47

100m motylkowy 12 lat KAPAŁA, Bartosz 06 1:17.78

100m zmienny 12 lat RŻYSKI, Michał 06 1:16.86

100m zmienny 11 lat KURCZYCKI, Kacper 07 1:25.79

200m zmienny 14 lat PATER, Aleksander SOL 04 2:22.81

200m zmienny 12 lat KAPAŁA, Bartosz 06 2:44.50

200m zmienny 11 lat KURCZYCKI, Kacper 07 3:10.89

50m dowolny 15 lat i starsi SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 30.68

50m dowolny 13 lat SUJKOWSKA, Roksana SOL 05 30.16

100m dowolny 15 lat i starsi ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 1:01.77

100m dowolny 13 lat MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 1:06.92

200m dowolny 11 lat ŻUCHOWSKA, Antonina 07 2:34.00

200m dowolny 10 lat ZALECH, Agata 08 3:27.63

400m dowolny 11 lat GREGORCZYK, Maja 07 5:37.56

100m grzbietowy 15 lat i starsi ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 1:11.22

50m klasyczny 13 lat MENTRYKA, Gabriela 05 40.18

100m klasyczny 13 lat KRASZEWSKA, Martyna SOL 05 1:18.66

200m klasyczny 12 lat WASILEWSKA, Zuzanna 06 3:28.82

50m motylkowy 12 lat BAŁDYGA, Kamila 06 36.47

100m motylkowy 13 lat MASŁOWSKA, Wiktoria 05 1:22.75

100m motylkowy 12 lat UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 1:28.29

100m zmienny 15 lat i starsi ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 1:17.46

100m zmienny 12 lat IDZKOWSKI, Maria 06 1:22.10

100m zmienny 10 lat WASILEWSKA, Alicja 08 1:31.39

200m zmienny 11 lat KRASZEWSKA, Dominika 07 3:12.08

Brązowy

100m dowolny 13 lat TRYKACZ, Kacper 05 1:02.36

400m dowolny 13 lat DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL 05 4:45.96

400m dowolny 12 lat GILSKI, Łukasz 06 5:16.49

400m dowolny 11 lat SZCZEPANIAK, Andrzej 07 5:58.59

100m grzbietowy 13 lat NOWACKI, Jacek 05 1:13.97

100m grzbietowy 11 lat KISIEL, Piotr 07 1:25.31

50m klasyczny 13 lat ADAMIAK, Wiktor 05 39.42

100m klasyczny 14 lat PATER, Aleksander SOL 04 1:13.55

100m klasyczny 13 lat ADAMIAK, Wiktor 05 1:24.95

100m klasyczny 12 lat KULIK, Maksymilian 06 1:27.55

100m klasyczny 11 lat KLUZIAK, Krystian 07 1:39.56

200m klasyczny 11 lat KLUZIAK, Krystian 07 3:25.54

50m motylkowy 13 lat TRYKACZ, Kacper 05 30.34

100m motylkowy 12 lat GILSKI, Łukasz 06 1:18.99

100m zmienny 13 lat NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 1:12.25

100m zmienny 12 lat KULIK, Maksymilian 06 1:16.89

100m zmienny 11 lat KISIEL, Piotr 07 1:28.15

200m zmienny 12 lat KULIK, Maksymilian 06 2:49.56

200m zmienny 11 lat KISIEL, Piotr 07 3:11.45

50m dowolny 15 lat i starsi ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 30.94

200m dowolny 12 lat IDZKOWSKI, Maria 06 2:37.83

200m dowolny 10 lat PIECHOTA, Maja 08 3:41.78

400m dowolny 12 lat IDZKOWSKI, Maria 06 5:30.10

100m grzbietowy 13 lat SUJKOWSKA, Roksana SOL 05 1:14.61

100m klasyczny 13 lat MENTRYKA, Gabriela 05 1:25.17

100m klasyczny 12 lat KOWALSKA, Wiktoria 06 1:35.13

100m klasyczny 11 lat DZIUBA, Monika 07 1:36.16

50m motylkowy 15 lat i starsi ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 33.61

50m motylkowy 10 lat PIECHOTA, Maja 08 56.36

100m motylkowy 12 lat WIENIARSKA, Anna 06 1:38.62

100m zmienny 13 lat MENTRYKA, Gabriela 05 1:18.40

100m zmienny 11 lat GREGORCZYK, Maja 07 1:24.57

200m zmienny 15 lat i starsi KULIK, Wiktoria SOL 03 2:37.24

200m zmienny 14 lat SZAŁKOWSKA, Oliwia SOL 04 2:50.95

200m zmienny 11 lat HRYMOWICZ, Aleksandra 07 3:17.07

KS Płetwal Szczytno

Złoty

400m dowolny 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 4:15.85

50m motylkowy 10 lat CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 38.83

100m motylkowy 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 59.80

100m zmienny 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 1:00.89

100m zmienny 10 lat CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 1:26.01

50m dowolny 12 lat LIS, Magdalena 06 30.30

50m grzbietowy 12 lat LIS, Magdalena 06 34.03

100m grzbietowy 12 lat LIS, Magdalena 06 1:13.29

50m klasyczny 13 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 35.57

50m klasyczny 9 lat i młodsi PIEŃKOWSKA, Martyna 09 47.28

100m klasyczny 13 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 1:16.42

100m klasyczny 9 lat i młodsi PIEŃKOWSKA, Martyna 09 1:50.66

200m klasyczny 13 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 2:44.31

100m zmienny 13 lat PIECHOWICZ, Karolina 05 1:12.84

Srebrny

50m dowolny 14 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 27.64

50m dowolny 10 lat CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 33.86

100m dowolny 14 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 1:01.46

200m grzbietowy 14 lat KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 3:19.15

50m motylkowy 15 lat i starsi KŁAK, Marcin 01 27.55

100m motylkowy 14 lat CHOROSZEWSKI, Iwo 04 1:08.76

100m dowolny 14 lat TEMPLIN, Wiktoria 04 1:13.01

200m grzbietowy 12 lat LIS, Magdalena 06 2:43.35

100m motylkowy 14 lat TEMPLIN, Wiktoria 04 1:20.67

Brązowy

200m dowolny 10 lat CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 2:48.30

50m dowolny 14 lat TEMPLIN, Patrycja 04 33.68

100m dowolny 14 lat TEMPLIN, Patrycja 04 1:13.84

50m grzbietowy 9 lat i młodsi PIEŃKOWSKA, Martyna 09 47.92

UKS MOS Ełk

Złoty

50m dowolny 14 lat KACPERSKI, Maciej 04 25.94

200m dowolny 14 lat KACPERSKI, Maciej 04 2:08.52

200m dowolny 13 lat PRZYBYSZ, Krzysztof 05 2:10.19

100m klasyczny 13 lat PRZYBYSZ, Krzysztof 05 1:17.52

50m motylkowy 14 lat KACPERSKI, Maciej 04 27.81

50m motylkowy 12 lat DZIENISIEWCZ, Adrian 06 34.91

200m dowolny 13 lat GAWEDZKA, Natalia 05 2:21.83

200m grzbietowy 13 lat GAWEDZKA, Natalia 05 2:42.07

Srebrny

50m dowolny 12 lat GRZYMKOWSKI, Hubert 06 31.68

200m grzbietowy 13 lat PRZYBYSZ, Krzysztof 05 2:28.49

50m klasyczny 10 lat STANISZEWSKI, Piotr 08 47.93

50m motylkowy 12 lat GRZYMKOWSKI, Hubert 06 35.33

100m zmienny 14 lat KACPERSKI, Maciej 04 1:05.52

200m zmienny 13 lat PRZYBYSZ, Krzysztof 05 2:26.91

100m dowolny 12 lat WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 1:12.05

200m dowolny 12 lat WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 2:35.86

Brązowy

50m dowolny 12 lat STRYJEWSKI, Szymon 06 32.65

50m dowolny 10 lat ODOLECKI, Konrad 08 33.88

100m dowolny 12 lat GRZYMKOWSKI, Hubert 06 1:10.19

50m grzbietowy 10 lat ODOLECKI, Konrad 08 40.29

50m dowolny 13 lat GAWEDZKA, Natalia 05 30.73

200m zmienny 12 lat WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 3:02.26

MKS Medyk Giżycko

Złoty

50m dowolny 15 lat i starsi KUŁAKOWSKA, Monika 03 28.01

50m dowolny 14 lat WISZNIEWSKA, Julia 04 31.53

50m grzbietowy 15 lat i starsi KUŁAKOWSKA, Monika 03 32.04

50m klasyczny 15 lat i starsi KUŁAKOWSKA, Monika 03 35.14

100m klasyczny 15 lat i starsi KUŁAKOWSKA, Monika 03 1:16.70

Srebrny

50m dowolny 15 lat i starsi KOPICZKO, Maksymilian 02 26.69

100m dowolny 15 lat i starsi KOPICZKO, Maksymilian 02 57.88

50m motylkowy 9 lat i młodsi JANICKI, Nataniel 09 48.97

100m zmienny 9 lat i młodsi JANICKI, Nataniel 09 1:41.06

400m dowolny 13 lat KORENIK, Karolina 05 5:37.79

100m grzbietowy 14 lat SYLWESTRZAK, Julia 04 1:27.48

7. Kobiet, 50m klasyczny 15 lat i starsi POLASIK, Natalia 02 39.24

50m klasyczny 14 lat WISZNIEWSKA, Julia 04 41.75

50m motylkowy 15 lat i starsi KOPICZKO, Sandra 97 33.16

Brązowy

50m dowolny 13 lat WORONKO, Maciej 05 28.58

200m dowolny 15 lat i starsi KOPICZKO, Maksymilian 02 2:06.51

50m grzbietowy 13 lat WORONKO, Maciej 05 34.08

200m grzbietowy 13 lat WORONKO, Maciej 05 2:34.07

50m motylkowy 14 lat WISZNIEWSKA, Julia 04 33.29

100m zmienny 14 lat WISZNIEWSKA, Julia 04 1:16.98

SSP Orka Iława

Złoty

50m dowolny 15 lat i starsi WAMKA, Mateusz 01 26.39

100m dowolny 15 lat i starsi WAMKA, Mateusz 01 57.29

200m dowolny 15 lat i starsi WAMKA, Mateusz 01 2:03.03

Srebrny

200m dowolny 15 lat i starsi DZIK, Szymon 00 2:03.30

400m dowolny 15 lat i starsi DZIK, Szymon 00 4:21.77

Brązowy

50m dowolny 15 lat i starsi DZIK, Szymon 00 27.00

100m dowolny 15 lat i starsi JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 58.51

400m dowolny 15 lat i starsi WAMKA, Mateusz 01 4:22.06

50m klasyczny 15 lat i starsi WIŚNIEWSKA, Sandra 03 46.94

100m klasyczny 15 lat i starsi WIŚNIEWSKA, Sandra 03 1:44.59

100m zmienny 15 lat i starsi WIŚNIEWSKA, Sandra 03 1:33.2

MKS Roś Pisz

Złoty

50m dowolny 11 lat MALINOWSKI, Adrian 07 32.60

200m grzbietowy 11 lat GACMAN, Julia 07 3:18.70

Srebrny

100m dowolny 11 lat RASZEWSKI, Aleksander 07 1:14.69

200m dowolny 11 lat MALINOWSKI, Adrian 07 2:43.88

50m klasyczny 11 lat GACMAN, Julia 07 45.06

Brązowy

100m dowolny 11 lat MALINOWSKI, Adrian 07 1:14.74

200m dowolny 13 lat DOMASIEWICZ, Maciej 05 2:19.41

50m klasyczny 12 lat WASZKIEWICZ, Maciej 06 43.55

200m klasyczny 12 lat WASZKIEWICZ, Maciej 06 3:17.84

50m motylkowy 11 lat MALINOWSKI, Adrian 07 40.86

200m klasyczny 11 lat GACMAN, Julia 07 3:25.84

MUKS Piorun Gołdap

Złoty

100m grzbietowy 9 lat i młodsi KISIELEWSKI, Antoni 09 1:36.91

Srebrny

100m dowolny 9 lat i młodsi NOWAK, Karol 09 1:33.07

50m grzbietowy 9 lat i młodsi KISIELEWSKI, Antoni 09 44.57

50m klasyczny 9 lat i młodsi KISIELEWSKI, Antoni 09 50.41

50m dowolny 10 lat MILEWSKA, Aurelia 08 36.12

100m dowolny 10 lat MILEWSKA, Aurelia 08 1:22.13

100m grzbietowy 10 lat ROCZEŃ, Agata 08 1:30.88

Brązowy

50m dowolny 9 lat i młodsi NASZKIEWICZ, Inga 09 41.39

50m grzbietowy 14 lat ZAPOLNIK, Natalia 04 37.85

50m grzbietowy 10 lat ROCZEŃ, Agata 08 41.64

100m grzbietowy 10 lat MILEWSKA, Aurelia 08 1:34.42

50m klasyczny 10 lat DMOCHOWSKA, Kinga 08 51.38

KS Frog Giżycko

Brązowy

50m klasyczny 10 lat POLAK, Bartosz 08 48.11

100m klasyczny 10 lat POLAK, Bartosz 08 1:44.33

100m klasyczny 9 lat i młodsi NITSCHKA, Olga 10 1:58.26

100m zmienny 9 lat i młodsi NITSCHKA, Olga 10 2:10.14

Wyniki indywidualne

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

9 lat

6. NASZKIEWICZ, Inga 09 Muks Piorun Gołdap 1:38.68 132

13. NITSCHKA, Olga 10 KS Frog Giżycko 2:05.75 63

10 lat

2. MILEWSKA, Aurelia 08 Muks Piorun Gołdap 1:22.13 229

5. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.80 200

6. DMOCHOWSKA, Kinga 08 Muks Piorun Gołdap 1:35.47 145

7. MADRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.94 139

8. SKRABOWSKA, Karolina 08 KS Frog Giżycko 1:41.99 119

9. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 KS Frog Giżycko 1:44.27 111

10. KŁOSOWSKA, Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.58 107

12. KACA, Emila 08 SSP Orka Iława 1:51.04 92

13. MRÓZ, Matylda 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:55.69 81

11 lat

6. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.37 244

7. HRYMOWICZ, Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:21.85 231

9. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 1:22.72 224

12. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.74 169

14. URBAŃSKA, Ola 07 SSP Orka Iława 1:33.13 157

16. GRITZNER, Milena 07 MKS Medyk Giżycko 1:38.51 132

17. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.31 122

19. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:44.46 111

20. GOLON, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.58 110

12 lat

2. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 1:12.05 339

8. KIEŁDANOWICZ, Anna 06 Uks Mos Ełk 1:25.32 204

10. SYCHOCKA, Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.71 188

13. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 1:41.72 120

13 lat

2. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.92 423

5. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 1:13.21 323

6. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 1:13.52 319

7. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.50 306

10. ANNA, Kaca 05 SSP Orka Iława 1:27.95 186

11. SOSNOWSKA, Maria 05 SSP Orka Iława 1:28.43 183

14 lat

2. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.01 326

3. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.84 315

4. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:19.69 250

15 lat i starsi

2. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:01.77 538

5. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.62 429

6. KULIK, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.64 428

7. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:07.52 412

8. BOHATER, Paulina 00 SSP Orka Iława 1:08.06 402

9. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 1:08.28 398

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

3. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.92 153

6. WOJTAS, Ida 10 Muks Piorun Gołdap 50.93 128

7. NASZKIEWICZ, Inga 09 Muks Piorun Gołdap 51.59 123

15. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 KS Frog Giżycko 1:00.74 75

17. KOZŁOWSKA, Laura 11 Muks Piorun Gołdap 1:02.10 70

19. OSIŃSKA, Maria 10 Muks Piorun Gołdap 1:02.88 68

21. SYLWESTRZAK, Pola 11 MKS Medyk Giżycko 1:23.34 29

10 lat

3. ROCZEŃ, Agata 08 Muks Piorun Gołdap 41.64 234

4. MILEWSKA, Aurelia 08 Muks Piorun Gołdap 42.46 220

6. KACA, Emila 08 SSP Orka Iława 48.23 150

7. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 49.78 137

12. FILIPKOWSKA, Marika 08 MKS Medyk Giżycko 1:09.48 50

11 lat

4. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 41.48 237

7. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 44.60 190

8. SIEDLECKA, Oliwia 07 KS Frog Giżycko 45.89 175

12 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.03 429

7. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 44.85 187

9. DANIÓW, Alicja 06 KS Frog Giżycko 1:04.57 62

13 lat

4. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.73 403

6. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.87 337

9. ANNA, Kaca 05 SSP Orka Iława 43.48 205

10. SOSNOWSKA, Maria 05 SSP Orka Iława 45.35 181

14 lat

3. ZAPOLNIK, Natalia 04 Muks Piorun Gołdap 37.85 311

15 lat i starsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 32.04 514

4. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 37.23 327

5. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.34 324

100 metrów stylem zmiennym

9 lat i młodsi

3. NITSCHKA, Olga 10 KS Frog Giżycko 2:10.14 81

4. NITSCHKA, Lena 10 KS Frog Giżycko 2:14.81 73

5. MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 KS Frog Giżycko 2:20.15 65

6. OLSZEWSKA, Maria 09 KS Frog Giżycko 2:22.52 62

10 lat

2. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.39 236

5. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.64 171

6. MADRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.51 153

7. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.61 148

8. SKRABOWSKA, Karolina 08 KS Frog Giżycko 1:51.75 129

9. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 KS Frog Giżycko 1:52.91 125

11. MRÓZ, Matylda 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.09 101

12. KŁOSOWSKA, Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.48 87

11 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.98 339

3. GREGORCZYK, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.57 298

4. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.91 284

5. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.70 258

6. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.10 216

8. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.71 212

9. URBAŃSKA, Ola 07 SSP Orka Iława 1:34.85 211

10. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.03 203

11. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.36 195

12. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:37.39 195

13. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:37.80 192

14. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.38 183

15. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.11 159

16. SIEDLECKA, Oliwia 07 KS Frog Giżycko 1:46.55 149

18. BLAT, Paula 07 KS Frog Giżycko 1:52.53 126

19. GOLON, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:56.89 112

12 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.96 380

2. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.10 326

4. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.19 302

6. MĄTWICKA , Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.84 285

7. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.90 284

8. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.73 276

9. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:27.55 268

10. NOJMAN, Maja 06 SSP Orka Iława 1:29.36 252

11. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.34 23

12. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.44 228

13. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.65 219

15. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.36 201

16. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 1:48.55 141

13 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.84 466

3. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.40 374

4. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 1:18.60 371

5. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 1:22.83 317

9. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.91 204

14 lat

3. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:16.98 395

4. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.05 303

5. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:32.54 227

15 lat i starsi

2. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.46 388

3. WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP Orka Iława 1:33.24 222

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

1. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 47.28 222

5. GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 57.45 123

7. MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 KS Frog Giżycko 59.19 113

10. NITSCHKA, Lena 10 KS Frog Giżycko 1:01.11 102

11. OLSZEWSKA, Maria 09 KS Frog Giżycko 1:03.23 92

13. OSIŃSKA, Maria 10 Muks Piorun Gołdap 1:04.68 86

14. KOZŁOWSKA, Laura 11 Muks Piorun Gołdap 1:10.39 67

15. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 KS Frog Giżycko 1:17.44 50

10 lat

3. DMOCHOWSKA, Kinga 08 Muks Piorun Gołdap 51.38 173

4. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 51.45 172

5. PUCHALSKA, Roksana 08 Muks Piorun Gołdap 51.77 169

6. ROCZEŃ, Agata 08 Muks Piorun Gołdap 51.98 167

11 lat

2. GACMAN, Julia 07 Mks Roś Pisz 45.06 256

6. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 51.29 174

8. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 53.82 150

9. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 54.34 146

10. BLAT, Paula 07 KS Frog Giżycko 55.79 135

12. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:00.68 105

12 lat

4. SYCHOCKA, Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 49.62 192

7. DANIÓW, Alicja 06 KS Frog Giżycko 1:12.05 62

13 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.57 521

2. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 40.18 362

5. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 44.14 273

14 lat

2. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 41.75 322

15 lat i starsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 35.14 541

2. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 39.24 388

3. WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP Orka Iława 46.94 227

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.97 318

2. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.29 236

3. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.62 169

13 lat

2. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.75 287

14 lat

2. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.67 310

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

2. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.63 150

3. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:41.78 123

11 lat

2. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.00 368

5. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.29 309

6. GREGORCZYK, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.47 308

7. HRYMOWICZ, Aleksandra07 MTP Kormoran Olsztyn 2:57.75 239

8. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 2:58.71 235

10. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.48 218

11. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 3:04.69 213

12. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.51 201

12 lat

1. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:32.10 382

2. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 2:35.86 355

3. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.83 342

4. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.08 299

5. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.84 284

7. NOJMAN, Maja 06 SSP Orka Iława 2:53.89 256

8. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:59.29 233

9. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 2:59.67 232

12. KIEŁDANOWICZ, Anna 06 Uks Mos Ełk 3:07.70 203

13 lat

1. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:21.83 472

4. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 2:32.59 379

5. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:56.30 245

15 lat i starsi

1. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.78 588

4. KULIK, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.75 482

5. BOHATER, Paulina 00 SSP Orka Iława 2:26.30 430

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. GACMAN, Julia 07 Mks Roś Pisz 3:18.70 216

12 lat

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:43.35 388

6. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.64 323

7. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:08.79 251

13 lat

1. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:42.07 398

14 lat i starsi

4. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:51.93 333

100 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

1. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:50.66 178

3. NITSCHKA, Olga 10 KS Frog Giżycko 1:58.26 146

4. GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 2:00.30 139

6. MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 KS Frog Giżycko 2:09.72 111

8. OLSZEWSKA, Maria 09 KS Frog Giżycko 2:27.37 75

10 lat

1. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.98 283

6. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.52 189

7. ROCZEŃ, Agata 08 Muks Piorun Gołdap 1:49.40 185

8. DMOCHOWSKA, Kinga 08 Muks Piorun Gołdap 1:50.26 180

9. MADRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.02 177

10. PUCHALSKA, Roksana 08 Muks Piorun Gołdap 1:52.95 168

11. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 1:55.76 156

13. MRÓZ, Matylda 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.68 145

14. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 KS Frog Giżycko 1:59.83 140

15. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:01.30 135

16. KŁOSOWSKA, Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.43 102

11 lat

3. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.16 272

5. GACMAN, Julia 07 Mks Roś Pisz 1:39.78 244

6. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.21 240

7. PRZYBYSZEWSKA, Joanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.84 229

8. URBAŃSKA, Ola 07 SSP Orka Iława 1:43.40 219

10. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:46.65 199

12. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:48.14 191

13. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:50.63 179

14. BLAT, Paula 07 KS Frog Giżycko 1:55.95 155

17. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.10 139

18. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 2:06.46 119

12 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.46 362

3. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.13 281

4. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:35.77 276

5. MĄTWICKA , Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:35.94 274

6. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.35 262

7. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.64 237

10. SYCHOCKA, Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.11 214

11. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.93 198

13 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.42 543

2. KRASZEWSKA, Martyna SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.66 498

3. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.17 392

4. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 1:28.05 355

8. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.42 270

15 lat i starsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 1:16.70 53

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

3. PIECHOTA, Maja 08 MTP Kormoran Olsztyn 56.36 80

5. JARMOŁOWICZ, Gabriela 08 KS Frog Giżycko 1:01.53 62

11 lat

4. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 46.34 145

12 lat

2. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.47 298

4. NOJMAN, Maja 06 SSP Orka Iława 39.57 233

5. KIEŁDANOWICZ, Anna 06 Uks Mos Ełk 42.07 194

13 lat

4. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 34.60 349

5. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.03 309

6. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 36.62 295

8. SOSNOWSKA, Maria 05 SSP Orka Iława 41.90 196

9. ANNA, Kaca 05 SSP Orka Iława 43.06 181

14 lat

3. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 33.29 392

4. SZAŁKOWSKA, Oliwia SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 33.68 379

5. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.56 322

7. WIERZCHOWSKA, Maja SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 36.54 297

8. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.40 255

15 lat i starsi

2. KOPICZKO, Sandra 97 MKS Medyk Giżycko 33.16 397

3. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 33.61 381

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

3. NASZKIEWICZ, Inga 09 Muks Piorun Gołdap 41.39 170

5. PIEŃKOWSKA, Martyna 09 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.25 159

6. GRITZNER, Milena 09 MKS Medyk Giżycko 42.81 153

19. WOJTAS, Ida 10 Muks Piorun Gołdap 56.49 66

20. OLSZEWSKA, Maria 09 KS Frog Giżycko 57.99 61

21. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 KS Frog Giżycko 58.10 61

22. MAKOWSKA, Nastazja Kinga 10 KS Frog Giżycko 58.53 60

23. NITSCHKA, Lena 10 KS Frog Giżycko 1:01.69 51

24. OSIŃSKA, Maria 10 Muks Piorun Gołdap 1:01.93 50

25. KOZŁOWSKA, Laura 11 Muks Piorun Gołdap 1:05.64 42

28. SYLWESTRZAK, Pola 11 MKS Medyk Giżycko 2:08.63 5

10 lat

2. MILEWSKA, Aurelia 08 Muks Piorun Gołdap 36.12 255

5. PUCHALSKA, Roksana 08 Muks Piorun Gołdap 39.82 190

6. DMOCHOWSKA, Kinga 08 Muks Piorun Gołdap 40.40 182

9. ZBUTOWICZ, Julia 08 Swimland Olsztyn 45.60 127

10. SKRABOWSKA, Karolina 08 KS Frog Giżycko 47.07 115

11. KACA, Emila 08 SSP Orka Iława 48.25 107

15. FILIPKOWSKA, Marika 08 MKS Medyk Giżycko 1:18.79 24

11 lat

9. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 38.83 205

10. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 38.91 204

12. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 41.65 166

14. SIEDLECKA, Oliwia 07 KS Frog Giżycko 43.92 142

15. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 48.04 108

12 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.30 433

6. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 32.70 344

7. NOJMAN, Maja 06 SSP Orka Iława 33.93 308

9. KIEŁDANOWICZ, Anna 06 Uks Mos Ełk 37.14 235

14. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 41.75 165

15. DANIÓW, Alicja 06 KS Frog Giżycko 1:08.72 37

13 lat

2. SUJKOWSKA, Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.16 439

3. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 30.73 415

4. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 30.98 405

5. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 31.01 404

8. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 32.89 338

9. SIEJAK, Patrycja 05 MTP Kormoran Olsztyn 33.14 331

10. ŻELAZNA, Maria 05 SSP Orka Iława 33.15 330

13. SOSNOWSKA, Maria 05 SSP Orka Iława 35.91 260

14. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 36.20 254

15. ANNA, Kaca 05 SSP Orka Iława 36.54 247

14 lat

1. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 31.53 384

3. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.68 315

4. MASTAUSKAITE, Saule 04 Alytaus SRC 35.17 277

5. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 36.26 252

15 lat i starsi

1. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 28.01 548

2. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.68 417

3. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 30.94 407

4. BOHATER, Paulina 00 SSP Orka Iława 31.13 399

5. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 31.20 396

6. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.69 288

100 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

6. NITSCHKA, Olga 10 KS Frog Giżycko 2:02.47 90

8. MYŚLIŃSKA, Martyna 10 KS Frog Giżycko 2:16.26 65

10 lat

2. ROCZEŃ, Agata 08 Muks Piorun Gołdap 1:30.88 222

3. MILEWSKA, Aurelia 08 Muks Piorun Gołdap 1:34.42 197

5. WASILEWSKA, Alicja 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.97 177

6. ZALECH, Agata 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.39 138

7. MADRY, Zuzanna 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:46.50 137

9. KŁOSOWSKA, Oliwia 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:47.31 134

10. SKRABOWSKA, Karolina 08 KS Frog Giżycko 1:49.13 128

11. MRÓZ, Matylda 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:05.50 84

11 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.32 333

4. GREGORCZYK, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.76 293

7. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.18 243

8. DZIUBA, Monika 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.36 241

10. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.05 213

11. BRODACKA, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.63 209

12. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.02 207

13. URBAŃSKA, Ola 07 SSP Orka Iława 1:33.73 202

14. GOLON, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.76 167

15. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:43.92 148

18. SIEDLECKA, Oliwia 07 KS Frog Giżycko 1:45.20 143

20. WASILEWSKA, Amelia 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:54.80 110

12 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.29 423

7. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.12 279

8. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.74 264

9. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.05 244

12. SYCHOCKA, Magdalena 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.59 184

13. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.15 181

15. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 1:48.15 131

13 lat

3. SUJKOWSKA, Roksana SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.61 401

4. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 1:15.64 385

7. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.03 337

8. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.66 329

10. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.71 216

14 lat

1. KRUPIŃSKA, Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.42 276

2. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:27.48 248

15 lat i starsi

2. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:11.22 461

4. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.55 343

5. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:20.77 316

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

2. KRASZEWSKA, Dominika 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.08 255

3. HRYMOWICZ, Aleksandra07 MTP Kormoran Olsztyn 3:17.07 236

4. URBANSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.64 202

5. GOLON, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:05.58 122

12 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.47 385

3. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 3:02.26 298

4. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.12 289

5. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.68 278

6. WIENIARSKA, Anna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.93 240

13 lat

1. KRASZEWSKA, Martyna SO0L5 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.03 467

14 lat

3. SZAŁKOWSKA, Oliwia SOL04 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.95 362

4. WIERZCHOWSKA, Maja SO04L MTP Kormoran Olsztyn 2:58.31 319

15 lat i starsi

3. KULIK, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.24 465

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:03.71 393

3. GACMAN, Julia 07 Mks Roś Pisz 3:25.84 279

5. BLAT, Paula 07 KS Frog Giżycko 4:00.66 174

12 lat

1. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.84 300

2. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:28.82 267

13 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 KS Płetwal Szczytno 2:44.31 549

400 stylem dowolnym

11 lat

2. GREGORCZYK, Maja 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:37.56 335

5. HRYMOWICZ, Aleksandra 07 MTP Kormoran Olsztyn 6:14.66 245

6. ADAMCZYK, Wiktoria 07 MTP Kormoran Olsztyn 6:28.90 219

7. CHRZANOWSKA, Zuzanna 07 MTP Kormoran Olsztyn 7:05.05 167

12 lat

1. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:16.79 405

3. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:30.10 358

4. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:41.00 325

5. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:55.29 287

13 lat

2. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 5:37.79 334

14 lat

1. KRUPIŃSKA, Lila SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:47.48 542

15 lat

1. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:38.47 597

6. KULIK, Wiktoria SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:52.15 517

7. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5:05.80 451

8. BOHATER, Paulina 00 SSP Orka Iława 5:08.93 437

10. WIŚNIEWSKA, Sandra 03 SSP Orka Iława 6:05.29 264

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

9 lat

2. NOWAK, Karol 09 Muks Piorun Gołdap 1:33.07 112

6. GŁADKOWSKI, Olaf 10 Uks Mos Ełk 1:37.90 96

16. BARAN, Bartosz 09 KS Frog Giżycko 2:13.80 37

10 lat

4. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.46 131

5. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.93 129

6. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:31.15 119

8. WIATROWSKI, Marcel 08 SSP Orka Iława 1:33.54 110

9. SROKA, Zoran 08 KS Frog Giżycko 1:33.73 110

11. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.16 108

12. BOGDZIO, Bartosz 08 Muks Piorun Gołdap 1:35.51 104

13. OSIŃSKI, Dominik 08 Muks Piorun Gołdap 1:35.64 103

14. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:38.59 94

15. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP Orka Iława 1:39.46 92

16. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.25 84

17. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 1:42.36 84

19. PAWELAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:48.39 71

11 lat

2. RASZEWSKI, Aleksander 07 Mks Roś Pisz 1:14.69 217

3. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 1:14.74 217

4. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.26 204

6. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 1:20.79 172

8. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.55 161

11. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.09 147

13. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.66 144

19. WOJTAS, Jeremi 07 Muks Piorun Gołdap 1:30.05 124

23. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.98 96

24. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.61 91 4

25. PALIŃSKI, Michał 07 SSP Orka Iława 1:43.42 82

26. TRUSZKOWSKI, Olaf 07 Uks Mos Ełk 1:44.73 79

12 lat

3. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:10.19 262

4. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.91 234

5. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:13.44 229

7. WASZKIEWICZ, Maciej 06 Mks Roś Pisz 1:14.55 219

8. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.02 214

9. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.46 203

10. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 1:17.19 197

13. LENCZEWSKI, Kacper 06 Uks Mos Ełk 1:20.11 176

16. KAMPER, Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.93 153

17. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.20 152

18. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.64 149

20. BRZEZIŃSKI, Mateusz 06 KS Frog Giżycko 1:29.49 126

22. OLSZEWSKI, Jan 06 KS Frog Giżycko 1:33.53 110

13 lat

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.36 374

5. KOWALEWSKI, Dawid 05 Mks Roś Pisz 1:04.96 331

8. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.40 283

9. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:08.50 282

12. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:10.32 261

14 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:01.46 390

9. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:18.38 188

15 lat i starsi

1. WAMKA, Mateusz 01 SSP Orka Iława 57.29 482

2. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 57.88 468

3. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 SSP Orka Iława 58.51 453

4. DZIK, Szymon 00 SSP Orka Iława 58.77 447

5. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 59.32 434

7. BOGUSIEWICZ, Jakub 02 SSP Orka Iława 1:00.68 406

8. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 1:02.16 377

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 Muks Piorun Gołdap 44.57 123

4. ZALEWSKI, Bartek 09 SSP Orka Iława 46.38 109

6. MODZELEWSKI, Jan 09 MKS Medyk Giżycko 50.10 87

7. JANOWSKI, Franciszek 10 KS Frog Giżycko 50.49 85

8. WARECHA, Szymon 09 Uks Mos Ełk 51.19 81

12. GŁADKOWSKI, Olaf 10 Uks Mos Ełk 53.99 69

14. BARAN, Bartosz 09 KS Frog Giżycko 54.72 66

16. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 KS Frog Giżycko 56.81 59

17. KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 57.84 56

18. KULEJ, Aleksander 09 MKS Medyk Giżycko 1:00.08 50

20. WIATROWSKI, Emil 10 SSP Orka Iława 1:00.80 48

21. ODOJEWSKI, Marcin 10 MKS Medyk Giżycko 1:53.31 7

10 lat

3. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 40.29 167

7. KOZŁOWSKI, Oskar 08 Muks Piorun Gołdap 45.94 113

8. WAWRZOS, Dawid 08 KS Frog Giżycko 47.41 102

9. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 48.04 98

10. BOGDZIO, Bartosz 08 Muks Piorun Gołdap 48.10 98

11. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 48.95 93

12. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 KS Frog Giżycko 49.09 92

13. PAWELAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 50.40 85

19. ODOJEWSKI, Paweł 08 MKS Medyk Giżycko 1:18.64 22

11 lat

8. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 46.44 109

12 lat

7. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 38.98 185

13 lat

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 34.08 277

100 metrów stylem zmiennym

9 lat i młodsi

2. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:41.06 123

4. ZALEWSKI, Bartek 09 SSP Orka Iława 1:44.85 110

6. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 KS Frog Giżycko 2:13.18 53

10 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.01 200

4. WALASIEWICZ, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:33.51 155

5. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.05 152

7. POLAK, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:40.24 126

8. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 1:40.71 124

9. WIATROWSKI, Marcel 08 SSP Orka Iława 1:43.58 114

10. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.26 109

11. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.62 108

13. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:46.44 105

14. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP Orka Iława 1:51.67 91

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI0, 7T. MTP Kormoran Olsztyn 1:21.08 238

2. KURCZYCKI, Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.79 201

3. KISIEL, Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.15 185

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.81 181

5. RASZEWSKI, Aleksander 07 Mks Roś Pisz 1:29.41 178

7. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:33.37 156

9. PALIŃSKI, Michał 07 SSP Orka Iława 1:51.73 91

10. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:51.83 90

12 lat

2. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.86 280

3. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.89 279

4. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.44 253

5. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:20.88 240

6. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.02 214

7. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.31 212

8. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.73 188

9. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:28.09 186

10. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.85 175

11. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:30.43 172

14. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.31 126

15. OLSZEWSKI, Jan 06 KS Frog Giżycko 1:44.68 110

13 lat

3. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.25 337

5. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:15.81 292

6. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:16.53 283

7. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 1:26.11 199

14 lat

2. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 1:05.52 452

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.89 563

50 metrów stylem klasycznym

9 lat i młodsi

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 Muks Piorun Gołdap 50.41 125

4. NOWAK, Karol 09 Muks Piorun Gołdap 52.50 111

5. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 53.14 107

12. WIATROWSKI, Emil 10 SSP Orka Iława 1:01.52 69

15. WARECHA, Szymon 09 Uks Mos Ełk 1:06.73 54

16. JANOWSKI, Franciszek 10 KS Frog Giżycko 1:12.31 42

10 lat

2. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 47.93 146

3. POLAK, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 48.11 144

5. CIECHANOWICZ, Michał 08 KS Frog Giżycko 51.29 119

6. OSIŃSKI, Dominik 08 Muks Piorun Gołdap 51.62 117

8. KOZŁOWSKI, Oskar 08 Muks Piorun Gołdap 52.99 108

12. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 KS Frog Giżycko 59.58 76

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz MTP Kormoran Olsztyn 40.38 244

6. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 51.25 119

8. WOJTAS, Jeremi 07 Muks Piorun Gołdap 53.91 102

12 lat

3. WASZKIEWICZ, Maciej 06 Mks Roś Pisz 43.55 194

13 lat

1. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.31 286

2. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP Kormoran Olsztyn 38.33 285

3. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 39.42 262

4. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 39.48 261

5. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 39.49 261

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:16.51 248

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:17.78 236

3. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.99 225

5. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.60 183

6. DZIENISIEWCZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:24.79 182

13 lat

1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:06.69 374

4. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:12.05 297

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.53 220

14 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.76 341

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.80 519

200 metrów stylem dowolnym

10 lat

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:48.30 205

5. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 2:55.88 180

6. WALASIEWICZ, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 3:02.69 160

8. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 3:06.02 152

11 lat

2. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 2:43.88 222

5. KISIEL, Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:45.77 215

6. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.39 209

7. KURCZYCKI, Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:47.79 207

9. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 2:58.27 173

10. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:04.93 155

16. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:22.76 117

19. TRUSZKOWSKI, Olaf 07 Uks Mos Ełk 3:43.23 88

12 lat

1. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:26.78 310

2. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:28.98 296

4. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:33.38 271

5. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:34.77 264

6. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:37.77 249

7. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 2:40.97 235

8. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.11 230

10. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.97 226

11. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:43.18 225

12. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 2:43.80 223

14. DZIENISIEWCZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 2:47.32 209

18. LENCZEWSKI, Kacper 06 Uks Mos Ełk 2:54.23 185

19. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.66 172

20. KAMPER, Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:58.87 171

23. BRZEZIŃSKI, Mateusz 06 KS Frog Giżycko 3:24.50 114

13 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:10.19 444

3. DOMASIEWICZ, Maciej 05 Mks Roś Pisz 2:19.41 362

4. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.28 340

5. KOWALEWSKI, Dawid 05 Mks Roś Pisz 2:23.32 333

7. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.81 286

13. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 2:42.16 230

14 lat

1. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 2:08.52 462

15 lat i starsi

1. WAMKA, Mateusz 01 SSP Orka Iława 2:03.03 526

2. DZIK, Szymon 00 SSP Orka Iława 2:03.30 523

3. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:06.51 484

4. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 2:07.18 476

5. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:08.62 461

6. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 SSP Orka Iława 2:10.02 446

7. BOGUSIEWICZ, Jakub 02 SSP Orka Iława 2:10.44 442

8. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:12.10 425 31

9. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 2:22.47 339

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:42.42 275

4. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:51.31 234

6. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.11 227

8. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:05.23 185

13 lat

2. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:28.49 359

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:34.07 322

4. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:39.39 291

14 lat i starsi

4. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:19.15 149

200 metrów stylem motylkowym

15 lat i starsi

1. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:20.83 458

100 metrów stylem klasycznym

9 lat

4. NOWAK, Karol 09 Muks Piorun Gołdap 1:56.35 109

5. ZALEWSKI, Bartek 09 SSP Orka Iława 1:57.51 105

8. WIATROWSKI, Emil 10 SSP Orka Iława 2:21.64 60

9. WARECHA, Szymon 09 Uks Mos Ełk 2:22.35 59

10. BARAN, Bartosz 09 KS Frog Giżycko 2:29.47 51

10 lat

1. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:37.92 183

3. POLAK, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:44.33 151

4. WALASIEWICZ, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:45.21 147

5. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 1:47.52 138

7. OSIŃSKI, Dominik 08 Muks Piorun Gołdap 1:51.24 124

9. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:52.33 121

11. KOZŁOWSKI, Oskar 08 Muks Piorun Gołdap 1:55.62 111

12. CIECHANOWICZ, Michał 08 KS Frog Giżycko 1:56.02 110

13. WIATROWSKI, Marcel 08 SSP Orka Iława 1:57.79 105

18. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.89 82

20. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 2:08.63 80

11 lat

3. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.56 174

5. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:50.42 127

6. PALIŃSKI, Michał 07 SSP Orka Iława 1:51.69 123

8. TRUSZKOWSKI, Olaf 07 Uks Mos Ełk 1:57.33 106

9. WOJTAS, Jeremi 07 Muks Piorun Gołdap 1:58.21 104 56.

11. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 2:00.16 99

12 lat

2. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:23.78 292

3. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:27.55 256

4. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:34.78 201

5. WASZKIEWICZ, Maciej 06 Mks Roś Pisz 1:35.45 197

7. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:41.36 165

8. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:42.94 157

11. OLSZEWSKI, Jan 06 KS Frog Giżycko 1:57.87 105

13 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1:17.52 369

2. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:22.82 302

3. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.95 280

4. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.25 277

8. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:30.51 231

14 lat

3. PATER, Aleksander SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.55 432

4. SOBCZAK, Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:29.89 236

50 metrów stylem motylkowym

9 lat i młodsi

2. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 48.97 88

10 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.83 176

4. POLAK, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 47.59 96

6. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP Orka Iława 48.90 88

7. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 49.40 85

8. SROKA, Zoran 08 KS Frog Giżycko 49.94 83

11 lat

3. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 40.86 151

4. RASZEWSKI, Aleksander 07 Mks Roś Pisz 42.43 135

7. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 44.75 115

12 lat

1. DZIENISIEWCZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 34.91 243

2. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 35.33 234

4. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 36.52 212

6. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 42.43 135

13 lat

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.34 370

5. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 31.92 318

14 lat

1. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 27.81 481

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.01 383

8. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.67 124

15 lat i starsi

2. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.55 495

4. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 31.05 346

5. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 32.08 313

6. MACZYSZYN, Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 34.05 262

50 metrów stylem dowolnym

9 lat i młodsi

6. NOWAK, Karol 09 Muks Piorun Gołdap 41.56 115

6. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 41.56 115

11. ZALEWSKI, Bartek 09 SSP Orka Iława 42.25 110

12. GŁADKOWSKI, Olaf 10 Uks Mos Ełk 43.75 99

16. WARECHA, Szymon 09 Uks Mos Ełk 45.26 89

20. MODZELEWSKI, Jan 09 MKS Medyk Giżycko 47.48 77

23. JANOWSKI, Franciszek 10 KS Frog Giżycko 52.14 58

24. LUSHEV, Ivan 10 MAU DO DUSSH Jantar 52.78 56

25. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 KS Frog Giżycko 54.75 50

27. KULEJ, Aleksander 09 MKS Medyk Giżycko 1:04.29 31

28. BARAN, Bartosz 09 KS Frog Giżycko 1:04.30 31

29. KLOC, Franciszek 09 MKS Medyk Giżycko 1:06.91 27

10 lat

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.86 214

3. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 33.88 213

10. OSIŃSKI, Dominik 08 Muks Piorun Gołdap 39.20 138

11. WAWRZOS, Dawid 08 KS Frog Giżycko 39.37 136

12. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 39.94 130

13. SROKA, Zoran 08 KS Frog Giżycko 41.07 120

14. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 41.81 113

17. BOGDZIO, Bartosz 08 Muks Piorun Gołdap 43.62 100

18. JANKOWSKI, Hubert 08 SSP Orka Iława 43.72 99

19. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 44.63 93

20. CIECHANOWICZ, Michał 08 KS Frog Giżycko 45.30 89

21. PAWELAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 46.01 85

26. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 KS Frog Giżycko 49.51 68

29. ŻABIŃSKI, Iwo 08 MKS Medyk Giżycko 57.26 44

11 lat

1. MALINOWSKI, Adrian 07 Mks Roś Pisz 32.60 240

4. RASZEWSKI, Aleksander 07 Mks Roś Pisz 34.34 205

7. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 36.46 171

14. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 39.07 139

18. WOJTAS, Jeremi 07 Muks Piorun Gołdap 40.79 122

21. TRUSZKOWSKI, Olaf 07 Uks Mos Ełk 47.82 76

12 lat

2. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 31.68 261

3. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 32.65 238

6. DZIENISIEWCZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 33.39 223

7. LENCZEWSKI, Kacper 06 Uks Mos Ełk 33.83 214

8. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 34.15 208

11. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 37.83 153

12. OLSZEWSKI, Jan 06 KS Frog Giżycko 38.24 148

14. BRZEZIŃSKI, Mateusz 06 KS Frog Giżycko 38.84 141

15. KAMPER, Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 38.97 140

13 lat

1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.53 398

2. OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 27.74 389

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 28.58 356

4. KOWALEWSKI, Dawid 05 Mks Roś Pisz 28.78 348

5. DOMASIEWICZ, Maciej 05 Mks Roś Pisz 28.90 344

7. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 29.41 326

10. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.69 287

12. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 30.84 283

13. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 30.90 281

17. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 33.89 213

14 lat

1. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 25.94 476

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.64 393

7. KOZŁOWSKI, Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 29.96 309

10. SOBCZAK, Mateusz SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 32.20 249

15 lat i starsi

1. WAMKA, Mateusz 01 SSP Orka Iława 26.39 452

2. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 26.69 437

3. DZIK, Szymon 00 SSP Orka Iława 27.00 422

4. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 27.04 420

5. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 SSP Orka Iława 27.33 407

7. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 27.60 395

8. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 27.75 389

9. BOGUSIEWICZ, Jakub 02 SSP Orka Iława 28.59 355

10. MACZYSZYN, Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 31.37 269

100 metrów stylem grzbietowym

9 lat i młodsi

1. KISIELEWSKI, Antoni 09 Muks Piorun Gołdap 1:36.91 128

4. GŁADKOWSKI, Olaf 10 Uks Mos Ełk 1:47.70 93

8. JANOWSKI, Franciszek 10 KS Frog Giżycko 1:57.24 72

11. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 KS Frog Giżycko 2:07.22 56

10 lat

4. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 1:26.21 182

5. GEBAUER, Wolfgang 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.94 150

6. KOZŁOWSKI, Oskar 08 Muks Piorun Gołdap 1:35.16 135

7. WALASIEWICZ, Bartosz 08 KS Frog Giżycko 1:35.33 134

8. SUCHOCKI, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:36.09 131

10. ZERA, Jan 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:40.79 114

11. WAWRZOS, Dawid 08 KS Frog Giżycko 1:41.71 111

12. SADOWSKI, Tomasz 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.19 103

13. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 1:44.62 102

14. PAWELAS, Dominik 08 MTP Kormoran Olsztyn 1:45.28 100

15. CZAŁBOWSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:46.01 98

16. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 KS Frog Giżycko 1:46.91 95

17. WIATROWSKI, Marcel 08 SSP Orka Iława 1:48.69 91

18. BOGDZIO, Bartosz 08 Muks Piorun Gołdap 1:51.71 83

19. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 KS Frog Giżycko 1:51.82 83

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI0, 7T. MTP Kormoran Olsztyn 1:21.93 212

3. KISIEL, Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:25.31 188

4. KURCZYCKI, Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.74 179

7. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:31.07 154

9. ADAMOWICZ, Cyprian 07 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.97 117

13. PALIŃSKI, Michał 07 SSP Orka Iława 1:45.05 100

12 lat

2. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:14.78 279

4. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.05 236

5. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:19.16 235

9. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:24.53 193

10. KOWALEWSKI, Tobiasz 06 Mks Roś Pisz 1:24.97 190

15. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:26.60 180

16. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:26.72 179

18. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:32.81 146

19. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:38.94 120

20. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:39.71 117

21. BRZEZIŃSKI, Mateusz 06 KS Frog Giżycko 1:41.80 110

22. KAMPER, Jakub 06 MTP Kormoran Olsztyn 1:44.74 101

13 lat

3. NOWACKI, Jacek 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:13.97 288

4. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP Kormoran Olsztyn 1:18.79 239

9. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 1:26.58 180

14 lat

4. GRABOWSKI, Mikołaj SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.85 328

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

2. KURCZYCKI, Kacper 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.89 189

3. KISIEL, Piotr 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:11.45 187

4. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:15.42 176

7. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:57.29 98

12 lat

1. RŻYSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.36 296

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:44.50 295

3. KULIK, Maksymilian 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.56 270

4. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.34 266

5. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.39 224

6. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:07.85 198

7. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:10.12 191 7

9. OZGA, Oskar 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.29 185

13 lat

2. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:26.91 415

4. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:38.86 328

5. NIEWIADOMSKI, Zbigniew05 MTP Kormoran Olsztyn 2:40.91 316

7. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS Płetwal Szczytno 2:48.59 274

8. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:49.73 269

9. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 2:50.49 265

14 lat

2. PATER, Aleksander SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.81 452

4. GRABOWSKI, Mikołaj SOL04 MTP Kormoran Olsztyn 2:35.48 350

5. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 KS Płetwal Szczytno 3:21.21 161

15 lat i starsi

1. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 2:21.30 467

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

1. MATUSIAK VEL MATUSZEW07SKI, TM.TP Kormoran Olsztyn 3:13.74 240

3. KLUZIAK, Krystian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:25.54 201

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 3:27.39 195

7. POWIERŻA, Błażej 07 MTP Kormoran Olsztyn 4:09.90 111

12 lat

2. KAMIANKA, Piotr 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:12.47 245

3. WASZKIEWICZ, Maciej 06 Mks Roś Pisz 3:17.84 225

4. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 3:20.36 217

13 lat

1. NIEWIADOMSKI, Zbigniew05 MTP Kormoran Olsztyn 2:53.13 336

2. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP Kormoran Olsztyn 3:00.86 295

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 3:02.53 287

6. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 3:21.30 214

400 stylem dowolnym

11 lat

3. SZCZEPANIAK, Andrzej 07 MTP Kormoran Olsztyn 5:58.59 207

4. OLSZYŃSKI, Maksymilian 07 MTP Kormoran Olsztyn 6:14.95 181

5. ŁOJEWSKI, Adam 07 MTP Kormoran Olsztyn 6:23.77 169

7. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 7:10.42 119

12 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:04.90 337

2. KACZMAREK, Michał 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:06.26 332

3. GILSKI, Łukasz 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:16.49 301

9. CICHOCKI, Olaf 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:44.96 232

10. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP Kormoran Olsztyn 5:47.99 226

12. CHODAŃ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:13.18 183

13. STECZ, Maciej 06 MTP Kormoran Olsztyn 6:13.26 183

13 lat

3. DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:45.96 408

4. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:49.63 393

5. TYRKA, Igor 05 MTP Kormoran Olsztyn 4:54.04 376

6. DOMASIEWICZ, Maciej 05 Mks Roś Pisz 5:01.54 348

7. KOWALEWSKI, Dawid 05 Mks Roś Pisz 5:03.55 341

14 lat

1. KOZŁOWSKI, Konrad SOL 04 MTP Kormoran Olsztyn 4:39.67 437

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 KS Płetwal Szczytno 4:15.85 570

2. DZIK, Szymon 00 SSP Orka Iława 4:21.77 533

3. WAMKA, Mateusz 01 SSP Orka Iława 4:22.06 531

4. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:25.02 513

5. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP Kormoran Olsztyn 4:30.95 480

6. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 4:32.00 475

7. JEDNASZEWSKI, Mikołaj 01 SSP Orka Iława 4:34.05 464

8. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 4:39.42 438

9. BOGUSIEWICZ, Jakub SSP Orka Iława 4:42.86 422

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn