Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat (II runda) Suwałki 2018 – Popis Magdy Lis

Fot. płetwal szczytno facebook

W Suwałkach odbyły się we wtorek (12 czerwca) Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat (II runda). R ywalizacji z udziałem dziewiżiu klubów uczestniczyli zawodnicy MOS Ełk. Płetwal Szczytno reprezentował tylko Magdalena Lis, która okazała się prawdziwą dominatorką, wygrywając dwa wyścigi i raz zajmując drugie miejsce. To dało jej trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej.

Z ełczan drugi na 100 metrów motylkiem był Adrian Dzienisiewicz. W punktacji drużynowej zawodów MOS Ełk zajął czwarte, a Płetwal (punktowała tylko Magda) siódma lokatę.

Dziewczęta

100 metrów stylem dowolnym

2. LIS, Magdalena (Płetwal Szczytno) 1:07.57 427,00

11. WISZNIEWSKA, Zuzanna (MOS Ełk) 1:15.41 307,00

200 metrów stylem klasycznym

5. KLEMAREWSKA, Natalia(MOS Ełk) 3:24.94 283,00

100 metrów stylem grzbietowym

1. LIS, Magdalena (Płetwal Szczytno) 1:14.59 401,00

8. KLEMAREWSKA, Natalia (MOS Ełk) 1:29.65 231,00

200 metrów stylem zmiennym

7. WISZNIEWSKA, Zuzanna (MOS Ełk) 3:03.57 292,00

100 metrów stylem klasycznym

5. KLEMAREWSKA, Natalia (MOS Ełk) 1:33.53 296,00

200 metrów stylem grzbietowym

1. LIS, Magdalena (Płetwal Szczytno) 2:40.19 412,00

4. WISZNIEWSKA, Zuzanna (MOS Ełk) 2:50.37 342,00

13. KLEMAREWSKA, Natalia (MOS Ełk) 3:17.63 219,00

400 metrów stylem dowolnym

5. LIS, Magdalena (Płetwal Szczytno) 5:32.00 352.00

6. WISZNIEWSKA, Zuzanna (MOS Ełk) 5:43.19 319,00

Fot. osir suwalki facebook

Chłopcy

100 metrów stylem dowolnym

4. DZIENISIEWICZ, Adrian (MOS Ełk) 1:12.03 242,00

8. STRYJEWSKI, Szymon (MOS Ełk) 1:15.84 208,00

100 metrów stylem grzbietowym

5. STRYJEWSKI, Szymon (MOS Ełk) 1:26.96 178,00

6. DZIENISIEWICZ, Adrian (MOS Ełk) 1:27.81 172,00

100 metrów stylem motylkowym

2. DZIENISIEWICZ, Adrian (MOS Ełk) 1:23.47 191,00

100 metrów stylem klasycznym

9. STRYJEWSKI, Szymon (MOS Ełk) 1:51.85 122,00

200 metrów stylem grzbietowym

5. DZIENISIEWICZ, Adrian (MOS Ełk) 3:05.07 185,00

6. STRYJEWSKI, Szymon (MOS Ełk) 3:11.25 168,00

400 metrów stylem dowolnym

12. LENCZEWSKI, Kacper (MOS Ełk) 6:45.59 143,00

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

4. Uks Mos Ełk 1 (WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 DZIENISIEWICZ, Adrian 06 KLEMAREWSKA, Natalia 06 STRYJEWSKI, Szymon 06) 2:29.53 274

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

4. Uks Mos Ełk 1 (WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 STRYJEWSKI, Szymon 06 KLEMAREWSKA, Natalia 06 DZIENISIEWICZ, Adrian 06) 2:14.53 285

Punktacja zespołowa

1. MKS Juvenia 8 828,00

2. MUKS Olimpijczyk Suwałki 8 323,00

3. MKP Wodnik Bielsk Podlaski 5 959,00

4. Uks Mos Ełk 4 457,00

5. Uks Omega Sokółka 4 415,00

6. Agustowskie Towarzystwo Pływackie 3 530,00

...........................................

8. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 592,00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn