W Lubawie „pękła” dwucyfrówka – Srogi odwet za Zielona Górę

Fot.ks constract lubawa facebook

I-ligowy zespół futsalu - Constract Lubawa po porażce w Zielonej Górze chciał za wszelką cenę zrehabilitować się przed własna publicznością. Ofiarą stał się Vams (Politechnika) Gdańsk. W sobotę (21 października) lubawianie urządzili sobie festiwal strzelecki i pokonali rywali z Trójmiasta aż 10:0 (4:0). Gospodarze zagrali z wielkim zaangażowaniem przez pełne 40 minut. Byli nienasyceni.

Constract Lubawa – Vamos Gdańsk 10:0 (4:0)

Bramki: Grubalski-3, Ossowski, Wasiak, Mederski, Sadowski, Szczepaniak, Wolski, Jarzembowski.

KS Constract Lubawa: Zelma (Bondarenko) – Kaniewski, Grubalski, Papierowski, Sadowski – Karbowski, Mederski, Szczepaniak, Wasiak, Ossowski, Wolski, Jarzembowski.

Już w 2 min. Paweł Ossowski wpisał się na listę strzelców, co oczywiście ułatwiło zadanie, bowiem dodało zawodnikom Constractu jeszcze większej energii, a zarazem swobody w grze. Na bramkę gości sunął atak za atakiem, wiele akcji kończonych było celnymi strzałami. W roli głównej wystąpił Sebastian Grubalski, który zdobył trzy gole. Przy tak ofensywnym stylu lubawian, rywale też mieli swoje okazje, ale ich nie wykorzystali, stąd tak efektowny rezultat.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn