Weekend pod znakiem derbów – Szymon Dębek z Rony jak Lewandowski, Stomil z Naki bez bramek

Fot. uks rona 03 ełk facebook (ilustracja)

Miniony weekend (9/10 września) zapowiadał się w centralnych rozgrywkach młodzieżowych interesująco, bowiem doszło do spotkań derbowych. W U17 w potyczce Stomilu z Naki nie padła bramka, za to w U15 w Ełku zespół UKS Rona rozgromił Stomił 5:0, przy czym pięć razy trafił do siatki Szymon Dębek. Pierwsze trzy bramki strzelił w ciągu 6 minut. Wyczyn niebywały!. W U19 Stomil nadal bez punktu.

CLJ U19

UKS SMS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)

1:0 – Kacper Dziuna (35)

Stomil Olsztyn : Kościński - Sobótka, Paliwoda, Bognacki, Szczerba, Dujko-Domański (55 Tomasz), Mosakowski, Mętlicki, Jatkiewicz (55 Bojarowski), Chmielewski (75 Bladosz), Grzybowski (70 Cekała) Rezerwa: Wółkiewicz - Tomasz, Bojarowski, Burcewicz, Bladosz, Wenta, Cekała

Wyniki

Znicz Pruszków -Cracovia 2:2

Jagiellonia Białystok - Motor Lublin 2:0

ŁKS Łódź - Korona Kielce 2:3

Resovia Rzeszów - Wisła Płock 2:0

MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0:2

Progres Kraków - Stal Rzeszów 5:1

Wisła Kraków - MOSP Białystok 2:0

UKS SMS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0

Tabela

1.Progres Kraków 6 15 16-3

2.MKS Polonia Warszawa 6 13 15-7

3.Resovia 6 12 8-8

4.Korona Kielce 6 12 9-10

5.Wisła Kraków 6 12 8-4

6.Legia Warszawa 5 11 14-5

7.Jagiellonia Białystok 6 10 10-7

8.Motor Lublin 6 10 8-7

9.Cracovia 6 7 10-8

10.Znicz Pruszków 6 7 7-8

11.ŁKS Łódź 5 7 11-7

12.UKS SMS Łódź 6 6 6-10

13.MOSP Białystok 6 6 6-16

14.Stal Rzeszów 6 3 4-10

15.Wisła Płock 6 2 4-14

16.Stomil Olsztyn 6 0 1-13

csm img 0552 96e1e2e0f5

CLJ U17

Stomil Olsztyn – Naki Olsztyn 0:0

Stomil Olsztyn: Błażej Caban, Maciej Serbintowicz, Damian Smoliński, Mateusz Cegiełka,Mateusz Jońca, Jan Rentkowski, Łukasz Sadowski, Hubert Szramka, Rafał Raiński, Sebastian Puszkar, Szymon Jajkowski oraz Damian Czyż, Mateusz Rosłanowski, Piotr Błędowski, Filip Hałuszka , Michał Duda, Nikodem Hoang Manh

Naki Olsztyn (kadra meczowa): Buta, Gotowski - Rytelewski, Ziółkowski, Wojciechowski, Krzewski, Nakielski, Dziarmaga, Żarejko, Zdrada, Nowicki K., Chojnowski, Bałdyga, Mysiorski, Ciechacki, Walendykiewicz, Bińczak, Zielski.

Wyniki

AKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 3:3

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 0:0

UKS SMS Łódź - MOSP Białystok 2:0

Naki Olsztyn - Stomil Olsztyn 0:0

Tabela

1.UKS SMS Łódź 4 7 9-6

2.Stomil Olsztyn 4 6 5-2

3.Escola Varsovia Warszawa 4 6 4-3

4.Jagiellonia Białystok 4 5 9-9

5.Legia Warszawa 3 5 3-2

6.Naki Olsztyn 4 4 5-5

7.AKS SMS Łódź 4 4 6-9

8.MOSP Białystok 3 1 3-8

Drużynie Naki dopisano 3 punkty za walkower w spotkaniu z AKS SMS Łódź

21430089 1504991149557350 8042718779804093309 n

Fot. oks stomil olsztyn facebook

Makroregion U15

UKS Rona 03 Ełk - Stomil Olsztyn 5:0 (4:0)

1:0 - Szymon Dębek (1), 2:0 - Szymon Dębek (4), 3:0 - Szymon Dębek (6), 4:0 - Szymon Dębek (25), 5:0 - Szymon Dębek (57)

UKS Rona 03 Ełk: Sałek - Opacki (Modzelewski), Kalicki, Kozicki, Michałowski ( Antonowicz), Potoczny (Pieńczykowski), Dębek, Sylwisty, Perkowski, Szuchnicki, Lipiński, Kuczyński

Stomil Olsztyn: Ariel Szymonowicz, Dawid Jastrzębski , Jakub Bieranowski , Tomasz Kosiewski, Jakub Stankiewicz , Maciej Pocałujko , Konrad Wojcik , Mateusz Drabiszczak , Jakub Gołaś , Łukasz Borkowski Michał Bendyk Oraz Adrian Trzciński , Mateusz Samsel , Seweryn Strzelec , Maciej Kiliś, Jakub Obudziński, Dawid Adamowicz Bartosz Pocałujko

Wyniki

UKS SMS Łódź - Legia Warszawa 0:1

Talent Białystok - GKS Bełchatów 1:1

AP Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 0:2

Rona 03 Ełk - Stomil Olsztyn 5:0

Tabela

1. Escola Varsovia Warszawa ( 4 12 14-2

2. UKS SMS Łódź 4 9 14-2

3. AP Jagiellonia Białystok 4 6 6-7

4. Rona 03 Ełk 4 6 8-12

5. Talent Białystok 3 4 4-4

6. GKS Bełchatów 4 4 5-11

7. Legia Warszawa 3 3 1-4

8. Stomil Olsztyn 4 0 2-12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn