Sympatyczna prezentacja KS Szczypiorniak – Siła w jedności !

Fot. wama-sport.pl

W środę (4 września) popołudniu na olsztyńskiej Starówce odbyła się prezentacja piłkarzy ręcznych Klubu Sportowego Szczypiorniak przed rozpoczynającym się niebawem sezonem. Wprawdzie zespół występuje na razie tylko w II lidze, ale ma stolicy Warmii i Mazur wielu fanów, bowiem składa się wyłącznie z wychowanków, co oczywiście zawsze wzbudza większa sympatię.

Prezentacja nie ograniczyła się do ponadto do przedstawienia pierwszej drużyny, ale liczni widzowie (wśród nich rodzice, koledzy szkolni) mogli obejrzeć wszystkie grupy szkoleniowe od chłopców z V klasy poprzez młodzików, juniorów młodszych do juniorów, którzy stanowią jednocześnie trzon II-ligowej ekipy. Kolejne roczniki wchodziły kolejno na podest wraz z trenerami (Konstanty Targoński, Krzysztof Maciejewski, Mariusz Bednarski, Daniel Żółtak), którzy krótkich słowach scharakteryzowali zespół i określili cele na najbliższy sezon.

Przedtem jednak wszystkich powitał prezes KS Szczypiorniak Konstanty Targoński. Stwierdził, że choć głównym przesłaniem jest nadal praca z młodzieżą, skupioną w SP 2, to olsztyński zespół w rozgrywkach seniorów zamierza w najbliższych dwóch, trzech sezonach awansować do I ligi. Obecny na spotkaniu prezydent Piotr Grzymowicz życzył wszystkim grupom sukcesów, a potem aktywnie uczestniczył w głównej części uroczystości – indywidualnej prezentacji poszczególnych zawodników drużyny II ligi i wręczył każdemu z nich koszulkę na najbliższy sezon. W imieniu zawodników głos zabrał Radosław Dzieniszewski, który po wielu latach powrócił do macierzystego klubu. Zapewnił, że on i młodsi koledzy dadzą z siebie wszystko, zaprosił tez kibiców na mecze ligowe z udziałem Szczypiorniaka. Okrzyk zespołów „Siła w jedności” to znak, że ten sezon może być przełomowym.

P1320323

Atmosfera była bardzo sympatyczna, Wśród publiczności były też osoby starsze, ale i najmłodsi. Trójka z nich miała okazje wystąpić na scenie w okolicznościowym konkursie, a nagrodą za prawidłowe odpowiedzi były wejściówki do Centrum Rozgrywki „Ale Zebra”. My również życzymy wszystkim drużynom Szczypiorniaka jak najlepszej gry w zbliżającym się sezonie.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn