Liga wojewódzka młodziczek po 2 turniejach – Warunki dyktują: Omega Mrągowo i Truso Elbląg

Fot. bartoszyce wm.pl

W miniony weekend (10/11 listopada) rozegrano drugie turnieje w lidze wojewódzkiej w piłce ręcznej młodziczek. W grupie I dominują szczypiornistki MUKS Omeka Mrągowo, które znów odniosły komplet zwycięstw i zapewniły sobie pierwsze miejsce. W grupie II bez porażki zakończyły turniej zawodniczki Truso I Elblag , które zwiększyły przewagę nad zespołem rezerw. Trzecia jest Jedynka Bartoszyce też z szansami na awans.

Wyniki

Grupa I

MLKS Czarni Olecko – MTS Giżycko 15:4 (10:1)

MTS Gizycko – MUKS Omega Mrągowo 3:17 (2:8)

MUKS Omega Mrągowo – MLKS Czarni Olecko 18:12 (9:7)

Tabela po 2 turniejach

1 MUKS Omega Mrągowo 4 12 74:29

2 MLKS Czarni Olecko 4 6 52:49

3 MTS Giżycko 4 0 14:62

Składy

MUKS Omega Mrągowo: Zuzanna Zapadka, Emilia Karczewska, Zuzanna Kuzyk, Julia Daciuk, Maja Lenard, Katarzyna Jaskólska, Natalia Spirydon, Julia Sadowska, Zuzanna Stomska, Liwia Mielnicka, Magdalena Gierszyńska, Laura Banach, Sylwia Siwik, Oliwia Sabatowicz, Gabriela Szymanowska.

MLKS Czarni Olecko: Weronika Trajgiel, Anna Kramkowska, Klaudia Jackiewicz, Daria Dźwilewska, Natasza Wiszniewska, Wiktoria Jackiewicz, Oliwia Sobczak, Zofia Prusko, Oliwia Sulima, Maja Jeglińska, Nikola Jurek, Lidia Wawrzyn, Aleksandra Chojnacka, Dominika Kosakowska

MTS Giżycko: Lilia Lewczyk, Zofoa Szudro-Roszko, Dominika Chełkowska, Oliwia Siedlecka, Aleksandra Hnida, Zuzanna Kopko, Mobika Florczak, Gabriela Muskała

img 6557 picture5bea95b62087c

Grupa II

MKS Truso II Elbląg – MKS Truso I Elbląg 11:15 (7:7)

KS Meble Wójcik Elbląg – UKS Jedynka Bartoszyce 2:21 (1:11)

KS Meble Wójcik Elbląg – MKS Truso II Elbląg 6:17 (5:9)

UKS Jedynka Bartoszyce – MKS Truso I Elbląg 14:19 (3:11)

MKS Truso II Elbląg) – UKS Jedynka Bartoszyce 19:10 (9:5)

MKS I Truso Elbląg – KS Meble Wójcik Elbląg 23:5 (11:3)

Tabela po 2 turniejach

1 MKS Truso I Elblag 6 16 109:64

2 MKS Truso II Elbląg 6 11 97:72

3 UKS Jedynka Bartoszyce 6 9 102:79

4 KS Meble Wójcik Elbląg 6 0 35:128

Składy

MKS Truso I Elbląg: Zuzanna Haracz, Julia Redyk, Agata Kowalska, Julia Wala, Alicja Szymalak, Kinga Chochel, Aleksandra Siemona, Maja Kieloch, Agnieszka Skidaniuk, Oliwia Uzarewicz, Natalia Kosińska, Zuzanna Stefańska, Wiktoria Wasielewska, Zofia Szatkowska, Dagmara Groth.

MKS Truso II Elbląg: Kornelia Ekes, Zuzanna Kłosińska, Aleksandra Niewińska, Anna Zubek, Karolina Bancerowska, Alicja Latarska, Maja Brzezińska, Roksana Owczarek, Klaudia Krefft, Aleksandra Pomarańska.

UKS Jedynka Bartoszyce: Wiktoria Rynkiewicz, Julia Kapturska, Kinga Szczytowicz, Milena Magnuszewska, Karolina Łonczyńska, Julia Jagiełło, Aleksandra Lewandowska, Martyna Ogonowska, Patrycja Pudełek, Gabriela Romaniuk, Marcelina Mazurek, Martyna Sadoch

KS Meble Wójcik Elbląg: Marta Kucińska, Wiktoria Glazik, Zuzanna Sieradzka, Apolonia Czarnuch, Anna Lewandowska, Oliwia Klimowicz, Wiktoria Tykarska, Katarzyna Bujalska, Edyta Smogorzewska, Zuzanna Welenc, Martyna Pakuła

Omega Mrągowo na podium w Siemiatyczach

Dwa tygodnie wcześniej zespoły MUKS Omega i UKS Jedynka uczestniczyły w Siemiatyczach Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Podlasia 2018. Zawodniczki z Mrągowa (2004 i młodsze) zajęły trzecie miejsce tylko za prezentacjami Mazowsza. Drużyna z Bartoszyc skończyła rywalizację na szóstej pozycji z bilansem dwóch zwycięstw i czterech porażek.

Klasyfikacja końcowa

1. Kadra Mazowsze I

2. Kadra Mazowsze II

3. MUKS Omega Mrągowo

4. KPR ROKiS Radzymin

5. MKS Karczew II

6. UKS MDK Jedynka Bartoszyce

7. MKS Karczew I

8. UKS 1 Wyszków

9. UKS Kangur Siemiatycze

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn