W lidze juniorów młodszych: Celne karne Szczypiorniaka II w Mrągowie, Elbląg wygrał szczyt, pół setki młodzików MDK Bartoszyce

W zaległym meczu ligiwojewódzkiej juniorów młodszych Omega Mrągowo zremisowała 6 listopada ze Szczypiorniakiem II Olsztyn 23:23 (11:10) i przegrała w karnych 3:5. MKS Truso pokonał KS Szczypiorniak I Olsztyn 34:31 (15:14).  Dzień później olsztynianie sportowa złość wyładowali w Giżycku wygrywając w zaległej potyczce z MTS 38:11. MDK Bartoszyce zdobył punkty walkowerem

Juniorzy młodsi

MUKS Omega Mrągowo – KS Szczypiorniak II Olsztyn 23:23 (11:10) karne 3:5

Omega Mrągowo: Jakub Purzycki, Jakub Barma, Mateusz Barczyk, Jakub Żbikowski-2, Patryk Zientarski-6, Bartłomiej Drężek, Bartosz Polonis-4, Marceli Węglewski, Dawid Kurbiedź-1, Adam Panek, Czupta, Filip Wiatrow, Mateusz Kiejdo, Tomasz Laska, Kacper Ostaszewski-2, Nikodem Mazurek-8, Viktor Jabłoński

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Sebastian Kusiak, Dominik Jamrószka-4, Maciej Warmiński-8, Jakub Bednarczyk-3, Igor Kozłowski-1, Kacper Litwińczyk, Karol Domagalski-2, Eryk Kulas-2, Rafał Dzieniszewski-3, Jakub Bądzelewski

Wyrównany mecz. W drugiej części goście osiągnęli przewagę (w 40 min. 16:12), ale mrągowianie z mozołem odrabiali straty i w ostatniej minucie doprowadzili do remisu. W konkursie rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy Szczypiorniaka i im przypadły w udziale dwa punkty.

MKS Truso Elbląg – KS Szczypiorniak I Olsztyn 34:31 (15:14)

Truso Elbląg: Michał Górka, Dominik Latarski-7, Patryk Plak-1, Paweł Piotrowski-1, Cezary Stepień-5, Jakub Masalski-4, Radosław Tatar-2, Jakub Bartkowski-14, Mateusz Plak. Jakub Kreft

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Klaudiusz Leszczyński, Maciej Kozłowski-1, Robert Targoński-14, Filip Lewalski-4, Jakub Kozłowski-2, Maciej Retkiewicz, Maciej Sporzyński, Wojciech Zieliński, Piotr Kopczyński, Mateusz Reszczyński-6, Tymoteusz Borysiuk-4

Do 20 minuty nieznacznie prowadził Szczypiorniak, aż wreszcie gospodarze wyrównali na 9:9. W końcówce tej czści uzyskali minimalna przewagę. Po zmianie stron znacznie lepiej zagrali elblążanie. W 46 min. było już 27:20 i sprawa zwycięstwa została przesądzona. Indywidualny popis dwóch snajperów: Jakuba Bartkowskiego (Truso) i Roberta Targońskiego (Szczypiorniak) zakończył się remisem. Obaj uzyskali imponujący bilans – po 14 bramek.

Pozostałe wyniki

MDK Bartoszyce – MTS Giżycko 10:0 (walkower)

Młodzicy

W niedzielę (4 listopada) w zaległym meczu 2 kolejki ligi wojewódzkiej młodzików drużyna MDK Bartoszyce pokonała KS Szczypiorniak II Olsztyn. 51:5 Było to spotkanie bez emocji prowadzone pod dyktando gospodarzy. Duża różnica w skuteczności widoczna była już od początku spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 23 do 4. W drugiej

szczypiorniści z Bartoszyc skutecznie powiększali przewagę w meczu. Po pięćdziesięciu minutach gry tablica wskazywała 51:5. Należy wspomnieć, że goście z Olsztyna to drużyna, która w tym składzie trenuje dopiero od września i są to chłopcy o rok młodsi (rocznik 2005).