Constract włączył turbo i rywal bez szans – Hat trick Pawła Ossowskiego

Zespół Constractu Lubawa kontynuuje wspaniałą passę w I lidze futsalu. W niedzielę (20 stycznia) odniósł kolejne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe KS Mieszko Gniezno 7:3 (2:2). Najgroźniejszy rywal z Leszna zdobył punkty walkowerem, więc na czele tabeli nic nie drgnęło. Napięcie przed meczem na szczycie w Lubawie (2 marca) wzrasta. Pozostali ligowcy daleko z tyłu

Mieszko Gniezno – Constract Lubawa 3:7 (2:2)

1:0 – Mariusz Sawicki (6), 1:1 – Pawel Ossowski (9), 2:1 – Szymon Lewandowski (11), 2:2 – Mateusz Łożyński (15), 2:3 – Sylwester Kieper (26), 2:4 – Sebastian Grubalski (26), 2:5 – Paweł Ossowski (28), 2:6 – Paweł Kaniewski (30), 3:6 – Mikołaj Bereźnicki (31), 3:7 – Paweł Ossowski (38)

KS Constract Lubawa: Do Rosario (Okuniewski) – Kaniewski, Ossowski, Maśkiewicz, Sass – Grubalski, Łożyński, Kieper, Rolo, Tokarski, Budzyń. Jarzembowski.

W pierwszej części gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, a lubawianie sprawiali wrażenie jakby chcieli się dać wyszumieć rywalowi. Do przerwy był remis, ale po zmianie stron goście wskoczyli na zupełnie inny poziom i rywale nie byli w stanie się przeciwstawić. W ciągu sześciu minut zdobyli cztery bramki i losy meczu zostały rozstrzygnięte. W roli głównej wystąpił Paweł Ossowski, który trzykrotnie trafił do siatki.

Mieszko Gniezno -Constract Lubawa 3:7

Auto Wicherek Oborniki - FC Kartuzy 2:7

Malwee Łódź - LZS Bojano 6:5

LSSS Lębork - UMKS Zgierz 7:0

Futsal Leszno - Vamos Gdańsk 3:0 (wo)

Helios Białystok - AZS UW Warszawa 4:3

1. Constract Lubawa 13 37 66-20

2. Futsal Leszno 13 37 79-19