Paged Morąg Cup (rocznik 2008) Morąg 2019 – Stomil SA z kolejnym trofeum

Fot. ostródanews.pl

W niedzielę (13 stycznia) odbył się halowy turniej piłkarski chłopców rocznika 2008 – Paged Morąg Cup. W rywalizacji uczestniczyło 12 zespołów w pierwszej fazie podzielonych na dwie grupy eliminacyjne, gdzie obowiązywał system każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do finału zaliczeniem wyniku z eliminacji. W efekcie zwyciężył AS Stomil Olsztyn przed Piłeczką Pruszcz Gdański, AP Ostróda i Huraganem Morąg.

Triumfatorzy (mistrzowie niedawno rozegranych mistrzostw województwa) zdobyli główna nagrodę – puchar ufundowany przez Burmistrza Morąga. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez tytularnego sponsora Paged Sklejka Morąg , najlepsi zawodnicy statuetki i nagrody piłkarskie , wyróżniający się piłkarze upominki ponadto cztery najlepsze drużyny puchary, a zwycięska ekipa dodatkowo voucher na zakupy w hurtowni piłkarskiej Exclusive Sport Gdańsk.

Kolejność w grupach

Grupa A

1 AP ostróda 15 15:3

2 Kaczkan Huragan Morągf 12 8:2

3 Żuri Footbal Olsztyn 9 10:4

4 Naki II Olsztyn 6 5:7

5 AP Pasłęk 3 5:1q0

6 AP Piekarczyk Elbląg 0 2:2-

Grupa B

1 Piłeczka Pruszcz Gdański 13 13:1

2 AS Stomil Olsztyn 12 23:4

3 Naki I Olsztyn 10 8:5

4 Fun Futbol Olsztyn 6 9:7

5 Sokół Ostróda 3 8:18

6 El-Futbol Elbląg   0 2:18

Faza finałowa

AP Ostróda – Kaczkan Huragan Morąg 2:0 (z eliminacji)

AP Ostróda – Piłeczka Pruszcz Gdański 0:0

AP Ostróda – AS Stomil Olsztyn 0:2

Kaczkan Huragan Morąg – Piłeczka Pruszcz Gdański 0:0

Kaczkan Huragan Morąg – AS Stomil Olsztyn 0:5

Piłeczka Pruszcz Gdański – AS Stomil Olsztyn 2:1 (z eliminacji)

Tabelka finału

1 AS Stomil Olsztyn   6 8:2

2 Piłeczka Pruszcz Gdański 5 2:1

3 AP Ostróda 3 2:2

4 Kaczkan Huragan Morąg   1 0:7

Końcowa klasyfikacja (najlepszy w zespole)

1 AS Stomil Olsztyhn - Wojtek Klimkiewicz

2 Piłeczka Pruszcz Gdański - Piotr Kotaraski

3 AP Ostróda - Adrian Krajewski

4 Kaczkan Huragan Morąg - Jan Kursa

5 Żuri Football Olsztyn - Oliwier Szymkiewicz

6 Naki I Olsztyn - Piotr Kraszewski

7 Naki II Olsztyn - Aleks Olsztyn

8 FunFutbol Olsztyn - Michał Łotysz

9 Sokół Ostróda -   Jakub Borys

10 AP Pasłęk - Ksawery Kujawski

11 El-Futbol Elbląg - Kacper Tyczka

12 AP Piekarczyk Elbląg - Kuba Necel

Wyróżnienia

Najlepszy zawodnik: Grzegorz Mastalerz (Piłeczka Pruszcz Gd)

Najlepszy strzelec: Antek Kozłowski (Stomil ) 13 goli

Najwszechstronniejszy zawodnik : Oskar Wypych (AP Ostróda)

Skład zwycięskiego zespołu

AS Stomil Olsztyn : Igor Cieśla , Oliwier Sarnowski, Wojtek Klimkiewicz, Adrian Stanilewicz, Antek Kozłowski, Krzysztof Chrobak, Sebastian Kopeć , Krispin Gołąb, Michał Śniadowski.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn