Stomilanki z Piastovią 2:1, ale lekko nie było – Decydujący cios Sandry

Piłkarki KKP Stomilanki kontynuują dobra passę. W niedzielę (16 września) odniosły czwarte zwycięstwo w rozgrywkach I ligi (grupa północna) pokonując na własnym boisku Piastovię Piasów 2:1 (1:0). Nie było to łatwe spotkanie, rywalki postawiły trudne warunki, grały bardzo ambitnie i agresywnie. Losy meczu długo ważyły się, na szczęście decydująca bramka zdobyta przez Sandrę Bukowską zapewniła olsztyniankom komplet punktów

KKP Stomilanki Olsztyn – Pastovia Piastów 2:1 1:0)

1:0 – Valentina Tarakanova (42), 1:1 – (58), 2:1 – Sandra Bukowska (68)

KKP Stomilanki OIsztyn: Marta Kaźmierczak, Paula Krech, Paulina Wasiluk (72 Eliza Ostrowska), Paulina Mazurkiewicz, Marta Smolińska, Sandra Bukowska (83 Paulina Zawistowska), Anna Siwicka, Ada Rosiak, Katarzyna Grzesik, Klaudia Kamińska, Valentina Tarakanova (81 Aleksandra Pęk)

Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zawodniczki z Piastowa zaprezentowały się z dobrej strony, a olsztynianki nie miały najlepszego dnia. Trudno im było przełamać defensywę rywalek. Dobrze, że tuż przed przerwa niezawodna Valentina Tarakanova uzyskała prowadzenie. Gdy wydawało się, że w drugiej części stomilanki opanują sytuację doszło do wyrównania i trzeba było zacięcie walczyć o pełna pulę. Udało się. Sandra Bukowska w 68 minucie zadała decydujący cios.