MP w motocrossie (6) Więcbork 2018 – Paskal Myhan trzyma się mocno

Fot. adventure team/paskal myhan facebook

W niedzielę (19 sierpnia) w Więcborku odbyła się szósta runda Mistrzostw Polski w motocrossie. Z zawodników okręgu warmińsko-mazurskiego zdecydowanie najlepiej wypadł Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), który był trzeci w MX 85 i zajmuje tę samą lokatę miejsce w klasyfikacji generalnej. Nie zdobył punktów w Więcborku Cezary Lewko(Motoklub Olsztyn) i spadł w generalce MX125 na siódme miejsce.

Wyniki

Klasa MX65

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 38 44 82

3 Dawid Zaremba KMX Kaszuby Husqvarna DUUST.CO 44 38 82

...................................................

19 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 21 21 42

24 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 17 17 34

Klasyfikacja generalna

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING DUUST.CO 578

2 Dawid Zaremba KMX Kaszuby DUUST.CO 508

3 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 474

...........................

23 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 132

38 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 34

39747747 953834341466453 4850161586456756224 n

Klasa MX85

1 Kamil Maślanka MTR Osielec KTM 50 44 94

2 Wiktor Sobiech WKM Więcbork KTM KTMSKLEP.PL 44 40 84

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna Adventure Team Liralighting 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING DUUST.CO 484

2 Kamil Maślanka MTR Osielec 438

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Adventure Team Liralighting 417

..................................

36 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 26

Klasa MX Kobiet

1 Anna Stecjuka Łotwa Husqvarna 50 50 100

2 Adrija Skudutyte Lithuania KTM 44 44 88

3 Karolina Jasińska Automobilklub Gorzowski Yamaha 38 40 78

.............................

11 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 30 30 60

Klasyfikacja generalna

1 Anna Stecjuka Łotwa 538

2 Karolina Jasińska Automobilklub Gorzowski 435

3 Wanessa Rapacz MTR Osielec 416

...................

10 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 179

Klasa MX2

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 50 50 100

2 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM DUUST.CO / POLTAREX Kubiak Team 40 44 84

3 Artsiom Sazanovets Białoruś KTM 36 40 76

...................

20 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 0 25 25

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno DUUST.CO 481

2 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 438

3 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX DUUST.CO / POLTAREX Kubiak Team 415

................................

29 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 108

35 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 67

42 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 48

Klasa MX Open

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 50 50 100

2 Łukasz Kędzierski DUUST RACING Yamaha Bros Racing 38 44 82

3 Szymon Staszkiewicz LKS Jastrząb Lipno KTM DUUST.CO 44 38 82

...................

14 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha ZEM Racing Team 27 27 54

18 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 22 23 45

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 500

2 Łukasz Kędzierski DUUST RACING Bros Racing 412

3 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX DUUST.CO / POLTAREX Kubiak Team 371

.................................

26 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 109

30 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 80

Klasa MX Masters

1 Paweł Szturomski Automobilklub Głogów KTM Adventure Team Liralighting 44 50 94

2 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 50 44 94

3 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Yamaha Bros Racing 40 40 80

......................

17 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 25 25 50

Klasyfikacja generalna

1 Paweł Szturomski Automobilklub Głogów Adventure Team Liralighting 562

2 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 554

3 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Bros Racing 476

...................

33 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 107

42 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 63

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn