Ogólnopolskie Halowe Zawody „Lekkoatletyka dla każdego” Toruń 2019 – W rzutach i skokach lepiej niż w biegach

Fot. nadesłane

W sobotę (30 listopada) w Toruniu odbyły się Ogólnopolskie Halowe Zawody „Lekkoatletyka dla każdego”. Startowały reprezentacje 16 województwa w kategoriach: U13 i U15. Ekipa Warmii i Mazur w młodszej grupie wiekowej zajęła dziewiąte, a w starszej jedenaste miejsce. Zwyciężyli młodzi lekkoatleci Mazowsza (w obu kategoriach) W każdej konkurencji reprezentacja wystawiała jednego zawodnika.

W kat. U13 w rzucie piłką lekarską trzecie miejsce zajęła Paulina Szyszka (Pasłęk), na czwartych miejscach uplasowali się: Kacper Góralczyk (Wilkasy) w skoku w dal i Marcin Bieńkowski (Olsztyn) w biegi na 300 m. W starszej grupie czwarta w pchnięciu kula była Klaudia Kucińska (Nowe Miasto Lubawskie), a piąty w skoku w dal Grzegorz Stromski (Elbląg)

Kategoria U13

Chłopcy

Skok wzwyż

8 CIESZEWSKI Adam 22-06-07 (Iława) warmińsko-mazurskie WN 1.40

Piłka lekarska (2 kg)

12 KNOWSKI Krystian 08-05-07 (Iława) warmińsko-mazurskie WN 9.10

Skok w dal

4 GÓRALCZYK Kacper 01-01-07 (Wilkasy) Warmińsko-Mazurskie WN 4.90 PB

300 metrów

4 BIEŃKOWSKI Marcin 13-03-07 (Olsztyn) warmińsko-mazurskie WN 44.62 PB

60 metrów

14 CIECIUCH Piotr 31-07-07 (Olsztyn) warmińsko-mazurskie WN 8.91 PB

Dziewczęta

Skok wzwyż

12 TARANOWSKA Oliwia 01-02-08 (Iława) warmińsko-mazurskie WN 1.20

Piłka lekarska (2 kg)

3 SZYSZKA Paulina 18-02-07 Pasłęk) warmińsko-mazurskie WN 11.20

Skok w dal

11 MĘTEL Zuzanna 29-01-08 (Dobre Miasto) warmińsko-mazurskie WN 4.32

300 metrów

7 TROCHIMCZUK Milena 16-06-07 (Elbląg) warmińsko-mazurskie WN 47.50

60 metrów

14 FALĘCKA Pola 18-12-07 (Olsztyn) warmińsko-mazurskie WN 8.96 PB

4 razu 200 metrów

9 Warmińsko-Mazurskie (Falęcka Pola Mętel Zuzanna, Cieciuch Piotr. Knowski Krystian ,Trochimczuk Milena Taranowska Oliwia, Bieńkowski Marcin, Góralczyk Kacper) 4.01.04

Zespołowo (U13)

1 Mazowieckie 128

2 Dolnośląskie 121

3 Kujawsko-Pomorskie 118

4 Wielkopolskie 106

5 Śląskie 106

6 Lubuskie 100

7 Podlaskie 98

8 Opolskie 97

9 Warmińsko-Mazurskie 89

10 Łódzkie 86

11 Lubelskie 86

12 Świętokrzyskie 85

13 Podkarpackie 83

14 Pomorskie 71

15 Zachodniopomorskie 70

16 Małopolskie 60

DSC 0410

Kategoria U15

Chłopcy

Pchnięcie kulą

12 KRAWCEWICZ Kacper 20-02-06 (Woźnice) Warmińsko-Mazurskie WN 7.92

Skok wzwyż

12 MIEDZIAK Alan 01-01-06 (Wilkasy) Warmińsko-Mazurskie WN 1.40 PB

Skok w dal

5 STROMSKI Grzegorz 06-01-05 (Elbląg) warmińsko-mazurskie WN 5.43 PB

60 metrów

15 ŁASKOWSKI Filip 17-01-05 (Elbląg) warmińsko-mazurskie WN 8.10

60 metrów ppł

9 KOLPERT Jakub 04-10-05 (Elbląg) warmińsko-mazurskie WN 11.23

Dziewczęta

Pchnięcie kulą (3 kg)

4 KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 Nowe Miasto Lubawskie) warmińsko-mazurskie WN 10.97

Skok wzwyż

9 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 01-10-06 (Elbląg) warmińsko-mazurskie WN 1.45

Skok w dal

9 JANUCHTA Kinga 05-01-05 (Morąg) warmińsko-mazurskie WN 4.52

600 metrów

6 ŁUGIEWICZ Alina 10-09-05 (Gietrzwałd) warmińsko-mazurskie WN 1:41.38

60 metrów

9 SZAUER Anna 26-03-05 (Lubawa) warmińsko-mazurskie WN 8.28

60 metrów ppł

14 PIELKA Kinga 20-07-06 (Wilkasy) warmińsko-mazurskie WN 11.20

8 razy 200 metrów

8 Warmińsko-Mazurskie (Szauer Anna, Bogusławska Lexssandra, Łaskowski Filip, Miedziak Alan, Januchta Kinga, Ługiewicz Alina, Kolpert Jakub, Stromski Grzegorz )

DSC 0437

Zespołowo (U15)

1 Mazowieckie 177

2 Dolnośląskie 161

3 Podkarpackie 144

4 Kujawsko-Pomorskie 137

5 Łódzkie 132

6 Pomorskie 124

7 Śląskie 124

8 Opolskie 118

9 Wielkopolskie 111

10 Podlaskie 99

11 Warmińsko-Mazurskie 90

12 Lubuskie 89

13 Małopolskie 82

14 Zachodniopomorskie 73

15 Świętokrzyskie 56

16 Lubelskie 21

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn