III Memoriał Kazimierza Okołowskiego 2019 – W Nowym Mieście Lubawskim w blasku jupiterów

Fot.LKS Lubawa facebook

W Nowym Mieście Lubawskim odbyły się 4 października Mistrzostwa Województwa Warmińsko –Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Rywalizacja przebiegała w Wieczornym Mitingu Lekkoatletycznym o Puchar Marszałka Województwa, był to jednocześnie III Memoriał Kazimierza Okołowskiego . Wystartowało ponad 200 uczniów głównie z powiatów nowomiejskiego i iławskiego, ale przyjechali z innych miejscowości regionu.

Wystąpili zawodnicy trzech kategorii wiekowych: rocznik 2007 i młodsi (Igrzyska dzieci), rocznik 2005 – 2006 i rocznik 2000-2004 ( Licealiada). Memoriał był pierwszą imprezą lekkoatletyczną, po modernizacji stadionu, która odbywała się wieczorem, przy sztucznym oświetleniu, co dla uczestników stanowiło nie lada atrakcję. W mityngu startowali i znani już zawodnicy, a także debiutanci, stąd poziom sportowy był bardzo zróżnicowany. Puchary Marszałka Województwa za najlepsze wyniki otrzymali Anna Szauer z Lubawy i Kacper Rudnik z Nowego Miasta.

Wyniki

60 m dziewcząt 2007 i młodsze

1. Aleksandra Auda Brzozie Lubawskie 8,75

2. Julia Trendowicz SP 1 NML 9,20

3. Maja Banacka Kazanice 9,1

60 m chłopców 2007 i młodsi

1. Kornel Żbikowski SP 2 NML 8,46

2. Tomasz Pawlak Brodnica 8,47

3. Kacper Góralczyk SP Wilkasy 8,56

100 m dziewcząt 2005-2006

1. Anna Szwer Lubawa 12,78

2. Natalia Pesta Brodnica 13,93

3. Karolina Uszyńska SP Wilkasy 14,42

100 m chłopców 2005-2006

1. Mateusz Stępień Marzęcice 11,18

2. Dawid Ryczkowski SP 1 NML 12,52

3. Jakub Ryczkowski SP 2 NML 12,59

100 m dziewcząt Licealiada

1. Katarzyna Kwiatkowska ZS NML 13,43

2. Laura Wrońska Lubawa 13,73

3. Wiktoria Zdrojewska Lubawa 13,84

100 m chłopców Licealiada

1. Kacper Rudnik ZS NML 10,91

2. Dawid Pałkowski Brodnica 11,22

3. Jan Samulewicz ZS NML 11,34

200 m dziewcząt 2005-2006

1. Anna Szauer Rożental 28,28

2. Karolina Cellmer Brodnica 28,43

3. Kinga Pielka SP Wilkasy 30,34

200 m chłopców 2005-2006

1. Mateusz Stępień Marzęcice 23,72

2. Konrad Bartycha SP 1 NML 26,75

3. Dawid Zwoliński Kurzętnik 27,34

200 m dziewcząt 2000-2004

1. Laura Wrońska Lubawa 28,16

2. Emilia Fafińska Lubawa 29,04

3. Aleksandra Ćwiklińska Lubawa 29,60

200 m chłopców 2000-2004

1. Błażej Sobczak 23,51

2. Rafał Małolepszy Lubawa 25,13

3. Mateusz Niedziela Lubawa 25,25

Fot. LKS Lubawa facebook

300 m dziewcząt 2007 i młodsze

1. Roksana Cegielska Brzozie Lub. 51,40

2. Julia Szauer Rożental 51,93

3. Martyna Jesionowska SP 2 NML 52,08

300 m chłopców 2007 i młodsi

1. Kacper Góralczyk Wilkasy 45,05

2. Kacper Olęcki Mroczno 49,80

3. Zbigniew Góralczyk Wilkasy 50,35

400 m dziewcząt 2000-2004

1. Otylia Ulińska ZSZ Kurzętnik 67,68

400 m chłopców 2000-2004

1. Damian Jarzyna Lubawa 55,37

2. Wojciech Skronik ZSZ Kurzętnik 60,55

800 m dziewcząt 2005-2006

1. Patrycja Jeznach SP Kurzętnik 2:45,59

2. Małgorzata Milewska SP 1 NML 2:50,39

3. Karolina Uszyńska Wilkasy 2:53,66

800 m chłopców 2005-2006

1. Paweł Rafiński Lubawa 2:18,05

2. Maciej Malicki SP 2 NML 2:19,61

1000 m chłopców 2007 i młodsi

1. Kacper Góralczyk Wilkasy 3:36,98

2. Zbigniew Góralczyk Wilkasy 3:37,63

3. Paweł Ługiewicz SP 2 NML 3:38,78

Fot. St. R. Ulatowski/nowe miasto lubawskie wm

Skok wzwyż chłopcy 2007 i młodsi

1. Miłosz Bochenek SP 2 NML 130

2. Olgierd Orzechowski SP 2 NML 125

3. Zbigniew Góralczyk Wilkasy 120

Skok wzwyż chłopcy 2005-2006

1. Mateusz Cegielski Wilkasy 145

2. Kacper Hincmann SP 1 NML 140

3. Michał Wielgosiński Mroczno 130

Skok wzwyż chłopcy 2000-2004

1. Kacper Rudnik NML 170

2. Alan Michałek TI Elbląg 155

3. Jakub Góralski ZSZ Kurzętnik 155

Skok w dal dziewczęta 2007 i młodsze

1. Zuzanna Machnyk SP Miłakowo 3,72

2. Aleksandra JaroszewskaSP 2 NML 3,66

3. Joanna Matyjasek Wilkasy 3,57

Skok w dal dziewczęta 2005-2006

1. Kinga Pielka Wilkasy 4,21

2. Karolina Uszyńska Wilkasy 3,91

3. Amelia Łożyńska Mroczno 3,87

Skok w dal dziewczęta 2000-2004

1. Agata Kozłowska ZSZ Kurzętnik 3,70

2. Agnieszka Żuralska ZSZ Kurzętnik 2,91

Pchnięcie kulą dziewczęta 2005-2006

1. Klaudia Kucińska SSP Tylice 11,68

2. Patrycja Ligman SP Sampława 9,48

3. Marta Mlesikowska Lubawa 8,02

Pchnięcie kulą dziewczęta 2000-2004

1. Daria Siemińska Lubawa 12,87

2. Joanna Marszelewska NML 11,84

3. Daria Rybicka Lubawa 10,44

Pchnięcie kulą chłopcy 2007 i młodsi

1. Marcin Stępień Marzęcice 10,70

2. Jakub Dembiński Mroczno 8,42

3. Kacper Góralczyk Wilkasy 7,80

Pchnięcie kulą chłopcy 2005-2006

1. Dawid Rykaczewski SP 1 NML 10,60

2. Adam Mieczkowski Wilkasy 10,26

3. Miłosz Moczadło SP 1 NML 10,15

Pchnięcie kulą chłopcy 2000-2004

1. Olaf Kucik Brodnica 13,27

2. Mateusz Ewertowski Lubawa 11,00

Fot. sp2nml.pl

Rzut oszczepem/400 g/ dziewczęta 2007 i młodsze

1. Milena Rams Sampława 18,58

2. Karolina Kołodziejska Kazanice 18,19

3. Zofia Ługiewicz Kazanice 12,77

Rzut oszczepem/500 g/ dziewczęta 2005-2006

1. Patrycja Ligman Sampława 30,45

2. Patrycja Kołodziejska Lubawa 27,01

3. Julia Niedziela Sampława 24,98

Rzut oszczepem/600 g/ dziewczęta 2000-2004

1. Zuzanna Niedziela Lubawa 33,18

2. Daria Dybicka Lubawa 28,39

3. Magdalena Jankowska Lubawa 10,27

Rzut oszczepem/600 g/ chłopcy 2005-2006

1. Wojciech Buliński Lubawa 29,20

Rzut oszczepem/800 g/ chłopcy 2000-2004

1. Dawid Żuchowski Lubawa 47,86

2. Jan Domżalski Kurzętnik 30,60

3. Mateusz Ewertowski Lubawa 26,97

Sztafeta szwedzka dziewczęta

1. Lubawa 61,01

2. Lubawa I 61,04

3. Wilkasy 61,62

Sztafeta szwedzka chłopcy

1. SP 1 NML 54,27

2. SP 2 NML 54,92

3. SP Wilkasy 59,34

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn