Mędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Olecko 2019 (pełne wyniki)– Piękny bilans Warmii i Mazur

Fot. nadesłane

W Olecku odbyły się w sobotę (7 września) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U16) w lekkiej atletyce. Jak zwykle zawodnicy warmińsko-mazurskich sekcji skonfrontowali swe możliwości z rówieśnikami z Mazowsza. To przeciwnicy dysponujący znacznie większym potencjałem, dlatego cieszy piękny bilans Warmii i Mazur (11 zł, 5 sr, 13 br.), Nim zaprezentujemy komplet wyników przedstawiamy lekkoatletów, którzy stanęli na podium.

Na szczególne wyróżnienie zasługują złoci medaliści, w tym podwójni: Mikołaj Florek (AZS UWM Olsztyn) i Karol Kijewski (Gwardia Szczytno)

Medaliści z Warmii i Mazur

Złote

Florek Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 1m 100m B. Ludwichowska

Florek Mikołaj KS AZS UWM Olsztyn 1m 300m B.Ludwichowska

Lis Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1m 300m B.Ludwichowska

Michalak Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 1m 200ppł B.Ludwichowska

Górczyński Bartek KS AZS UWM Olsztyn 1m 2000m M.Podolak

Stępkowska Kamila KS Drwęca Nowe Miasto Lub. 1m 200ppł L.Prusakowski

Piędziak Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warm 1m skok wzwyż A.Gieryszewski

Zuchowski Daniel LKS Lubawa 1m Rzut Oszczepem L.Kołodziejski

Kijewski Karol PKS Gwardia Szczytno 1m Rzut dyskiem M.Bukowiecki

Kijewski Karol PKS Gwardia Szczytno 1m Pchnięcie kulą M.Bukowiecki

4 x100m KS AZS UWM Olsztyn 1m Trener Grzegorz Pawłowski (Michalina Częczek, Zuanna Gołota, Lena Sadurska, Kinga Januchta)

Srebrne

Marszelewska Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie 2m Pchnięcie kulą M.Urbanowski

Szpanelewski Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lub. 2m 200ppł L.Prusakowski

Dźwilewska Daria LKS Korab Olecko 2m Rzut Oszczepem M.Brynda

Cybulska Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 2m 600m G.Pawłowski

Górski Jakub UKS Aros Woźniice 2 m Skok wzwyż W. Brodowski

Brązowe

Adamczyk Hubert KS Polonia Pasłęk 3m Rzut Oszczepem P.Borysewicz

Bielakow Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 3m 100m B.Ludwichowska

Bielakow Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 3m 300m B.Ludwichowska

Michalak Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 3m Skokw dal B.Ludwichowska

Markowski Stefan KS AZS UWM Olsztyn 3m 600m B.Ludwichowska

Rodziewicz Michał MKS Truso Elbląg 3m 2000m Cz. Nagy

Ulińska Otylia KS Zamek Kurzętnik 3m 2000m D.Pawłowska

Kowalska Aleksandra Orka Iława 3m 80ppł A.Ostanek

Stępień Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 3m 100m M.Urbanowski

Sobczak Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie 3m 300m M.Urbanowski

Wawrzynowicz Dawid UKS Atos Woźnice 3m 110ppł T. Morgaś

Kopiczyńska Julia GUKS Asy Dywity 3m 600m Sz.Niestatek

4 x 100mZdrojewska, Anna Ewertowska LKS Lubawa 3m Trener Marek Tykarski (Anna Szauer, Dominika Truszczyńska, Wiktoria Zdrojewska, Anna Ewertowska )

Pełne wyniki zawodników Warmii i Mazur w MMM (U16)

Młodzicy

100 metrów

Finał A (-0.5)

1 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.63

3 STĘPIEŃ Mateusz 13.08.2005 NKS Nowe Miasto LubawskieWN 11.95

6 TABAKA Wojciech 24.06.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 12.17

Eliminacje

STALĘGA Sergiusz 09.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 12.71 (-1.0)

ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 12.78 PB (-1.0)

SZYŁEJKO Dominik 14.07.2005 UKS Atos Woźnice WN 12.75 (0.0)

STROMSKI Grzegorz 06.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 13.29 (-1.1)

300 metrów

1 FLOREK Mikołaj 17.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.43

3 SOBCZAK Błażej 30.12.2004 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 38.01 PB

9 SZYŁEJKO Dominik 14.07.2005 UKS Atos Woźnice WN 41.50

13 BARTOSZEWICZ Igor 28.06.2005 LKS Korab Olecko WN 50.37

14 KULĄGOWSKI Kacper 13.09.2005 LKS Korab Olecko WN 52.84

600 metrów

3 MARKOWSKI Stefan 25.02.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:29.76

4 WOLDAN Marcin 04.01.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lub.WN 1:30.79 PB

6 KIJEWSKI Michał 25.10.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 1:32.34

8 SZUBZDA Jakub 07.04.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:34.31 PB

10 KUNCE Kamil 18.12.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 1:40.81

1000 metrów

7 SZCZEPAŃSKI Maciej 07.06.2004 KS Polonia Pasłęk WN 2:54.88 PB

14 JANIAK Paweł 09.08.2004 MKS Truso Elbląg WN 3:12.28 PB

tru3

2000 metrów

1 GÓRCZYŃSKI Bartosz 25.03.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:06.09

3 RODZIEWICZ Michał 06.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 6:12.02 PB

6 BENDYK Marcin 23.09.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:24.99

7 BĄK Kacper 16.05.2005 MKS Truso Elbląg WN 6:26.19 PB

12 WIŚNIEWSKI Jakub 08.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 7:07.55

200 metrów pł

1 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.44 (-1.7)

2 SZPANELEWSKI Dawid 31.05.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lub.WN 28.69 (-1.7)

5 STALĘGA Sergiusz 09.09.2004 KS Zamek Kurzętnik WN 29.67 PB (-1.7)

9 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 34.40 PB (-0.5)

110 metrów pł

3 WAWRZYNOWICZ Dawid 05.10.2005 UKS Atos Woźnice WN 20.72 (-0.5)

Pchnięcie kulą(5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 14.15 PB

4 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 11.31

6 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 9.86

8 ADAMCZYK Hubert 07.03.2004 KS Polonia Pasłęk WN 8.85

Rzut oszczepem (600 g)

1 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa WN 51.47

3 ADAMCZYK Hubert 07.03.2004 KS Polonia Pasłęk WN 43.88 PB

8 WYSOCKI Adam 27.07.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 35.35

Rzut dyskiem(1kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 46.38

4 EWERTOWSKI Mateusz 01.04.2004 LKS Lubawa WN 40.98 PB

7 AMBROZIAK Marcel 14.11.2004 PKS Gwardia Szczytno WN 35.13

Skok wzwyż

2 GÓRSKI Jakub 04.10.2004 UKS Atos Woźnice WN 1.60

Skok w dal

3 MICHALAK Sebastian 04.01.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 6.06 (-0.7)

6 ŻUCHOWSKI Daniel 14.07.2004 LKS Lubawa WN 5.30 (-0.6)

8 STROMSKI Grzegorz 06.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 5.03 (+0.6)

9 ŁAPIŃSKI Kacper 16.02.2005 LKS Korab Olecko WN 4.98 (-0.6)

15 GÓRSKI Jakub 04.10.2004 UKS Atos Woźnice WN 4.59 PB (+0.6)

16 ŁASKOWSKI Filip 17.01.2005 MKS Truso Elbląg WN 4.46 (-0.6)

da2

Młodziczki

100 metrow

Finał (0.0)

3 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.15

4 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.22(211)

5 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lub.WN 13.22(216)

7 CZĘCZEK Michalina 13.12.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.47

8 SZAUER Anna 26.03.2005 LKS Lubawa WN 13.68

Eliminacje

SZMIGIEL Julia 15.12.2005 CSiR Susz WN 13.72 (-2.0)

CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 14.16 (-2.1)

ZDROJEWSKA Wiktoria 07.10.2004 LKS Lubawa WN 14.60 (-2.1)

SZLENDAK Milena 19.03.2004 MKS Truso Elbląg WN 14.31 (-1.8)

STYCZEŃ Alicja 11.02.2004 MKS Truso Elbląg WN 15.13 (-0.5)

ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 30.04.2004 MKS Truso Elbląg WN 15.20 (-0.5)

TRUSZCZYŃSKA Dominika 11.08.2004 LKS Lubawa WN 15.25 (-2.0)

EWERTOWSKA Anna 10.11.2005 LKS Lubawa WN 15.35 PB (-0.5)

300 metrów

1 LIS Aleksandra 20.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.95 PB

3 BIELAKOW Katarzyna 22.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.43 PB

4 SADURSKA Lena 20.06.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.45 PB

7 BULIK Patrycja 11.03.2005 LKS Lubawa WN 43.34

10 KOPKO Zuzanna 08.02.2005 UKS Atos Woźnice WN 44.15 PB

11 WAWRZYNOWICZ Julia 11.02.2004 UKS Atos Woźnice WN 44.28 1

12 WRÓBEL Patrycja 22.01.2004 UKS Gimpas Pasłęk WN 44.82

13 KUŁAKOWSKA Dominika 14.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.85

17 HINC Julia 21.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.82 PB

19 HULANICKA Patrycja 07.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 46.21 PB

24 CEBULA Aurelia 26.01.2005 UKS Gimpas Pasłęk WN 48.55

26 PIOTROWSKA Rozalia 16.11.2004 LKS Korab Olecko WN 50.54

27 DRZEWIECKA Natalia 08.08.2005 Orka Iława Athletics WN 50.75

600 metrów

2 CYBULSKA Wiktoria 12.08.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.37

3 KOPICZYŃSKA Julia 01.12.2004 GUKS Asy Dywity WN 1:39.61 PB

4 TWARDOWSKA Julia 19.05.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:39.72

Olecko 2

1000 metrów

5 ŁUGIEWICZ Alina 10.09.2005 KS Drwęca Nowe Miasto Lub.WN 3:19.31

8 LEŚNIEWSKA Małgorzata 26.11.2005 MKS Truso Elbląg WN 3:20.15

9 ORZECHOWSKA Dorota 27.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:20.94 PB

12 ORZECHOWSKA Michalina 07.07.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:36.83

14 TOŃSKA Maja 05.09.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:56.15

15 PIAŚCIK Weronika 12.05.2005 UKS Sokół Węgorzewo WN 4:01.45

80 metrów pł

Finał ((-0.2)

3 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 Orka Iława Athletics WN 12.64 PB

200 metrów (-1.5)

1 STEMPKOWSKA Kamila 06.08.2004 KS Drwęca Nowe Miasto Lub.WN 30.05 PB

4 KOWALSKA Aleksandra 24.09.2004 Orka Iława Athletics WN 31.69 PB

Pchnięcie kulą (3kg)

2 MARSZELEWSKA Joanna 10.05.2004 NKS Nowe Miasto LubawskieWN 11.52

4 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa WN 10.31

5 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21.07.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.89

7 PIELECH Wiktoria 22.11.2005 KS Polonia Pasłęk WN 9.22 1

8 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 8.47 PB

12 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.61

13 URANOWSKA Marta 11.06.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.60

Rzut oszczepem(500)

2 DŹWILEWSKA Daria 15.05.2005 LKS Korab Olecko WN 31.00 PB

7 DYBICH Daria 17.08.2004 LKS Lubawa WN 26.25

9 MIESIKOWSKA Marta 31.07.2005 LKS Lubawa WN 25.24

16 LENKIEWICZ Alicja 09.02.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 20.40 PB

17 GRZYWACZ Agata 06.04.2004 LKS Lubawa WN 20.20

Rzut dyskiem (0.75 kg)

4 SOKOŁOWSKA Małgorzata 21.07.2004 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.96

8 NOWAKOWSKA Julia 03.05.2004 KS Polonia Pasłęk WN 21.25

Skok wzwyż

1 PIĘDZIAK Julia 11.02.2004 LUKS Kłobuk Lidzbark War.WN 1.59

Skok w dal

9 JANUCHTA Kinga 05.01.2005 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.29 (+0.5)

12 KORZENIEWSKA Julia 24.05.2004 MKS Truso Elbląg WN 4.17 SB (+0.6)

14 KACA Anna 25.08.2005 CSiR Susz WN 4.15 PB (-0.6)

16 CZARZASTA Wiktoria 27.10.2004 Orka Iława Athletics WN 4.11 (+0.8)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn