Ogólnopolski mityng Chojnice 2019 – Przymiarki do drugiej części sezonu

Fot. mks truso elbląg

Lekkoatleci sposobią się do startów w drugiej części sezonu. Duża grupa zawodników startowała w ogólnopolskim mityngu w Chojnicach, Padło sporo rekordów życiowych, a to znak, że forma rośnie. Dobrze wypadli sprinterzy AZS UWM: Julia Kubicka, Natalia Żuk, Małgorzata Prusińska, Jakub Kozacki, na średnich dystansach: Maja Lemanowicz i Julia Pętlicka (AZS UWM) i Dominik Rudawski (Truso Elbląg), w dysku Karol Kijewski (Gwardia Szczytno).

W tych dniach odbyły się mityngi w innych miejscowościach, ale tu były pojedyncze starty. W Mistrzostwach Polski na 5 km w Sieradzu Martyna Konarzewska (MOSiR Działdowo) zajęła 13 miejsce.

Ogólnopolski Mityng Sieradz

Mężczyźni

100 metrów

KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.27 (+1.4)

FLOREK Mikołaj 04-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.66 (+0.4)

STEFANOWICZ Maciej 03-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.01 PB (-0.1)

ZIMIŃSKI Dobrosław 02-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.46 (-0.1)

JEŻEWSKI Krzysztof 03-01-10 MKS Truso Elbląg WN 12.58(-1.0)

REWIŃSKI Łukasz 03-04-04 MKS Truso Elbląg WN 13.05 (+0.2)

KOWALSKI Damian 05-02-15 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 13.29 PB (+0.1)

KOWALSKI Marceli 06-01-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 13.82 PB (-0.1)

JĘDRZEJEWSKI Dawid 06-08-20 MKS Truso Elbląg WN 15.04 (-0.1)

300 metrów

KOZACKI Jakub 02-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.01 PB

FLOREK Mikołaj 04-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.39

STEFANOWICZ Maciej 03-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.22 PB

MICHALAK Sebastian 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn 38.39

ZIMIŃSKI Dobrosław 02-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.56 PB

KOZIBSKI Tomasz 06-03-15 Orka Iława Athletics WN 42.34 PB

KIENINGSMAN Jakub 06-01-08 PKS Gwardia Szczytno WN 43.03

JANICKI Maciej 06-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.97 PB

WASIELEWSKI Wojciech 06-01-18 UKS MOSiR Działdowo WN 44.59

JĘDRZEJEWSKI Dawid 06-08-20 MKS Truso Elbląg WN 47.88

600 metrów

SZUBZDA Jakub 04-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:37.16

KUNCE Kamil 05-02-18 PKS Gwardia Szczytno WN 1:43.50 PB

JANIAK Paweł 04-08-09 MKS Truso Elbląg WN 1:44.51 PB

2000 metrów

1 RUDAWSKI Dominik 03-01-16 MKS Truso Elbląg WN 6:10.13

2 RODZIEWICZ Michał 05-05-06 MKS Truso Elbląg WN 6:15.14

3 BĄK Kacper 05-05-16 MKS Truso Elbląg WN 6:33.84

5 VAN IEPEREN Alex 03-06-24 MKS Truso Elbląg WN 6:50.59

200 metrów pł M U16

1 MICHALAK Sebastian 04-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.53 PB (+0.4)

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

2 KIJEWSKI Karol 05-10-10 PKS Gwardia Szczytno WN 13.23 PB

7 AMBROZIAK Marcel 04-11-14 PKS Gwardia Szczytno WN 9.63 PB

Rzut oszczepem M U18 (700)

2 CYTLAŁ Artur 03-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 50.30

Rzut oszczepem M U16 (600)

2 ŻUCHOWSKI Daniel 04-07-17 LKS Lubawa WN 49.86

12 WÓJTOWICZ Bartosz 06-09-20 UKS MOSiR Działdowo WN 18.11

Rzut dyskiem M U16 (1kg)

1 KIJEWSKI Karol 05-10-10 PKS Gwardia Szczytno WN 49.82 PB

8 AMBROZIAK Marcel 04-11-14 PKS Gwardia Szczytno WN 34.96

16 WÓJTOWICZ Bartosz 06-09-20 UKS MOSiR Działdowo WN 19.60 PB

Skok w dal

7 KOZIBSKI Tomasz 06-03-15 Orka Iława Athletics WN 4.96 PB (-0.2)

190818626 DSC07972

Kobiety

100 metrów

KUBICKA Julia 02-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.86 (-0.7)

PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.91 (-0.7)

ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.09 (-0.7) (-0.7)

BIELAKOW Katarzyna 04-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.12 PB (+0.3)

CZARNECKA Aleksandra 02-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.21 SB (+0.3)

JANKOWSKA Urszula 02-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.81(+0.7)

KOWALSKA Aleksandra 04-09-24 Orka Iława Athletics WN 13.91 (+0.7)

SZMIGIEL Julia 05-12-15 CSiR Susz WN 13.95(-0.8)

DOMURAT Wiktoria 02-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.97 PB (-0.2)

HULANICKA Patrycja 04-05-07 MKS Truso Elbląg WN 14.14 (-0.8)

FUCZEK Alexandra 03-04-15 PKS Gwardia Szczytno 14.18 (-0.4)

DRZEWIECKA Natalia 05-08-08 Orka Iława Athletics WN 14.22 PB (-0.2)

OMIECZYŃSKA Sylwia 02-02-14 Orka Iława Athletics WN 14.27 PB (-0.2)

LASKIEWICZ Zofia 03-01-31 MKS Truso Elbląg WN 14.37 (-0.8)

BETLEJEWSKA Oliwia 03-03-03 MKS Truso Elbląg WN 14.52 SB (-0.2)

KABUŁA Oliwia 02-02-07 MKS Truso Elbląg WN 14.63 (-0.5)

CZARZASTA Wiktoria 04-10-27 Orka Iława Athletics WN 15.18 (0.0)

WADECKA Maja 04-11-30 MKS Truso Elbląg WN 15.35 (0.0)

PERNAL Julia 05-04-01 MKS Truso Elbląg WN 15.93 (-0.1)

300 metrów

KUBICKA Julia 02-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.43 PB

ŻUK Natalia 00-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 41.82

PRUSIŃSKA Małgorzata 00-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.34

BIELAKOW Katarzyna 04-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.79 PB

CZARNECKA Aleksandra 02-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.33

KOPICZYŃSKA Julia 04-12-01 GUKS Asy Dywity WN 43.34

KUŁAKOWSKA Dominika 05-06-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.43 PB

TWARDOWSKA Julia 04-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.61 SB

LASKIEWICZ Zofia 03-01-31 MKS Truso Elbląg WN 45.53 SB

JANKOWSKA Urszula 02-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.69 PB

DOMURAT Wiktoria 02-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.85

FUCZEK Alexandra 03-04-15 PKS Gwardia Szczytno WN 46.23 PB

HULANICKA Patrycja 04-05-07 MKS Truso Elbląg WN 46.67

KABUŁA Oliwia 02-02-07 MKS Truso Elbląg WN 48.33

DRZEWIECKA Natalia 05-08-08 Orka Iława Athletics WN 48.54 PB

CEBULA Aurelia 05-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WN 48.94

WADECKA Maja 04-11-30 MKS Truso Elbląg WN 50.54 PB

OMIECZYŃSKA Sylwia 02-02-14 Orka Iława Athletics 50.93

CIELESZ Izabela 06-10-30 MKS Truso Elbląg WN 51.58

BETLEJEWSKA Oliwia 03-03-03 MKS Truso Elbląg WN 51.59 PB

600 metrów

LEMANOWICZ Maja 01-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:42.57 SB

BULIK Patrycja 05-03-11 LKS Lubawa 1:45.45

DUDZIEC Kornelia 06-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:46.47 PB

JELENIEWICZ Nikola 07-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:52.13

KRAUSHAR Julia 03-10-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:54.57 PB

KALINOWSKA Emilia 03-08-12 MKS Truso Elbląg WN 1:56.60

1000 metrów

PĘTLICKA Julia 02-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:54.33 PB

ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:09.91 SB

LEŚNIEWSKA Małgorzata 05-11-26 MKS Truso Elbląg WN 3:18.10

ULIŃSKA Otylia 04-09-06 KS Zamek Kurzętnik WN 3:23.78

WRÓBEL Patrycja 04-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 3:30.06 PB

WLIZŁO Anna 05-10-16 MKS Truso Elbląg WN 3:42.87 PB

200 metrów pł K U16

1 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 06-10-01 MKS Truso Elbląg WN 33.71 (-0.2)

3 DUDZIEC Martyna 04-08-27 PKS Gwardia Szczytno WN 37.81 PB (-0.2)

80 metrów pł K U16

1 KOWALSKA Aleksandra 04-09-24 Orka Iława Athletics WN 12.82 PB (+1.1)

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 MARSZELEWSKA Joanna 04-05-10 NKS Nowe Miasto Lubawskie WN 12.69

Skok wzwyż

3 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 06-10-01 MKS Truso Elbląg WN 1.51

Skok w dal

11 CZARZASTA Wiktoria 04-10-27 Orka Iława Athletics WN 4.26 PB (+0.9)

14 KORZENIEWSKA Julia 04-05-24 MKS Truso Elbląg WN 3.74 (+0.1)

Sieradz MP na 5 km

13 Martyna KONARZEWSKA 91-02-13 UKS MOSiR Działdowo(WN) 18:01.61

Cud nad Wisłą Warszawa

1000 metrów

15 SENDZICKI Aleksander 05-02-22 UKS MOSiR Działdowo WN 3:19.08

600 metrów

3 KOPICZYŃSKA Julia 04-12-01 GUKS Asy Dywity WN 1:39.78 PB

6 TOMCZYK Aleksandra 04-01-03 UKS MOSiR Działdowo WN 1:48.53

1000 metrów

1 KONARZEWSKA Martyna 91-02-13 UKS MOSiR Działdowo WN 3:07.70

Skok w dal

5 STEĆ Patrycja 01-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WN 5.29

Mityng Warszawa (10 sierpnia)

300 metrów

2 KOZŁOWSKI Kacper 07.12.1986 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.76

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn