Lekkoatletyka dla każdego Olsztyn 2019 – Najważniejszy był uśmiech, ale wygrana (SP 22) też się liczy

Fot. OSiR Olsztyn

W poniedziałek (10 czerwca) boisko SP nr 22 w Olsztynie tętniło życiem jak nigdy wcześniej! Stało się tak za sprawą sportowym emocji, których autorami były dzieci z klas I-III, ze szkół biorących udział w ogólnopolskim programie Lekkoatletyka dla każdego. Stu sześćdziesięciu małych adeptów „królowej sportu” przez blisko półtorej godziny sprawdzało swoją aktualną formę fizyczną i doskonale się przy tym bawiło.

Najistotniejszy w przedsięwzięciu zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wespół z Ośrodkiem Lekkiej Atletyki był bowiem uśmiech na twarzach maluchów. Ten zaś towarzyszył dzieciom od początku do końca trwania imprezy. Jeżeli chodzi o stricte sportową rywalizację, to najlepsi po zsumowaniu wszystkich konkurencji o charakterze szybkościowo-sprawnościowym okazali się gospodarze, czyli uczniowie ze SP nr 22, którzy wyprzedzili SP 33 i SP 9.

Zwycięskie szkoły wróciły do domów z okazałymi pucharami, ale nikt nie mógł czuć się zawiedziony. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w niniejszych zawodach otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy. Radości było co niemiara, toteż niejeden mały adept lekkiej atletyki żałował, że czas w poniedziałkowe popołudnie płynął tak szybko... Mamy na to jedną receptę. Kolejne spotkania z „królową sportu” już wkrótce!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn