Mistrzostwa Województwa LZS w Biegach Przełajowych Pasłęk 2019 – Obiecujące otwarcie sezonu, a tytuły też się liczą

Fot. nadesłane

W piątek (15 marca) w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w Biegach Przełajowych pod patronatem Burmistrza. Do rywalizacji przystapiło ponad 150 uczestników – uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na dystansach od 1000 m do 3000 m wśród dziewcząt i chłopców. Gospodarze wygrali klasyfikacje zespołowe i biegi najmłodszych grup.

W starszych triumfowali reprezentanci: Kurzętnika, Dywit i Ostródy. Mistrzami województwa LZS zostali: rocznik 2006 i młodsi: Jakub Soroka (Polonia pasłęk) i Wiktoria Kulot (Polonia Pasłęk), młodzicy: Maciej Szczepański (Polonia Pasłęk) i Otylia Ulińska (Zamek Kurzętnik), juniorzy młodsi: Adam Ochnik (Polonia Pasłęk) i Alicha Piechocka (MLKS Ostróda), juniorzy + open: Sylwester Paluch (Asy Dywity) i Kamila Pawłowska (Zamek Kurzętnik).

Pogoda nie sprzyjała przełajowcom, ale oni są do tego przyzwyczajeni. Na szczęście rozpadało się na dobre, dopiero po dekoracji, która jak zwykle miała uroczysty charakter, a nagrody i dyplomy, będą miłym wspomnieniem udziały w pasłęckich mistrzostwach. Było to obiecujace otwarcie sezonu, bo przed nami jeszcze kilka prestiżowych imprez przełajowych.

Wyniki

Chłopcy 2006 i młodsi – 1000 metrów

1 Jakub Soroka Polonia Pasłęk Pasłęk 20

2 Stanisław Kosiorek Atos Woźnice Mikołajki 17

3 Tomasz Kozak Iława 15

4 Cezary Jędrzejewski Sokół Węgorzewo Węgorzewo 13

5 Cezary Zdziebłowski Dywity 12

6 Łukasz Szulago Polonia Pasłęk Pasłęk 11

7 Kacper Sierakowski Sokół Węgorzewo Węgorzewo 10

8 Mateusz Pokojski Iława 9

9 Szymon Święty Iława 8

10 Marcel Dorożyński Polonia Pasłęk Pasłęk 7

11 Bartosz Oryńczak Sokół Węgorzewo Węgorzewo 6

12 Marcel Stalęga Zamek Kurzętnik Kurzętnik 5

13 Łukasz Kukułka Sokół Węgorzewo Węgorzewo 4

14 Kacper Golonka Asy Dywity Dywity 3

15 Arkadiusz Lewandowski Asy Dywity Dywity 2

16 Kamil Olszowski Słobity 1

17 Maksymilian Chojecki Polonia Pasłęk Pasłęk 1

18 Kacper Jóżefowicz Iława 1

19 Barosz Tomaszewicz Bartoszyce PK 1

20 Tobiasz Sawicki Iława 1

21 Piotr Skocki Zamek Kurzętnik Kurzętnik

22 Gabriel Wawrzykowski Atos Woźnice Mikołajki

23 Dawid Satrubowski Iława

24 Kacper Bałdyga Asy Dywity Dywity

25 Igor Jasek Polonia Pasłęk Pasłęk

26 Mateusz Straczewski Iława

27 Michał Greifenberg Asy Dywity Dywity

28 Natan Czapkowski Gimpas Pasłęk Pasłęk

29 Dawid Kowalkowski Asy Dywity Dywity

30 Oskar Giżycki Gimpas Pasłęk Pasłęk

31 Dominik Lenard Polonia Pasłęk Pasłęk

32 Igor Deroszewski Polonia Pasłęk Pasłęk

33 Damian Hermanowicz Polonia Pasłęk Pasłęk

Dziewczęta 2006 i młodsi – 1000 metrów

1 Kulot Wiktoria KS Polonia Pasłęk Pasłęk 20

2 Marta Garbino GUKS Ast Dywity Dywity 17

3 Patrycja Jeznach Zamek Kurzętnik Kurzętnik 15

4 Kinga Pielka UKS Atos Woźnice Mikołajki 13

5 Dominika Ostrowska MLKS Ostróda Ostróda 12

6 Kornelia Dudziec Biskupiec Biskupiec 11

7 Dorota Górna ASY Dywity Dywity 10

8 Julia Pawłowska Braniewo PK 9

9 Olga Jeznach Zamek Kurzętnik Kurzętnik 8

10 Nikolo Urlicka Zamek Kurzętnik Kurzętnik 7

11 Amelia Pielech KS Polonia Pasłęk Pasłęk 6

12 Karolina Solis Iława Iława 5

13 Anita Jeznach Zamek Kurzętnik Kurzętnik 4

14 Aleksandra Bieńkowska Asy Dywity Dywity 3

15 Kinga Zienkiewicz UKS Gimpas Pasłęk Pasłęk 2

16 Hanna Włodarska MLKS Ostróda Ostróda 1

17 Oliwia Drozd Sokół Węgorzewo Węgorzewo 1

18 Maja Guttman Bartoszyce PK 1

19 Karolina Felska Gimpas Pasłęk Pasłęk 1

20 Zuzanna Woś Iława Iława 1

21 Szczepańska Klaudia Iława Iława

22 Zofia Rzymska Polonia Pasłęk Pasłęk

23 Maja Murach Atos Woźnice Woźnice

24 Natalia Piotrowicz SP Rudzienice Iława

25 Julia Milinkiewicz Sokół Węgorzewo Węgorzewo

26 Nikola Traskiewicz SP Rudzienice Iława

27 Amelia Klimczak Gimpas Pasłęk Pasłęk

28 Maja Kapica Iława

29 Judyta Jeboda Sokół Węgorzewo Węgorzewo

30 Weronika Grodź Gimpas Pasłęk Pasłęk

31 Katarzyna Źrebiec Sokół Węgorzewo Węgorzewo

32 Nikola Żuchowska Polonia Pasłęk Pasłęk

33 Emilia Jackiewicz MLKS Ostróda Ostróda

34 Julia Maliszewska Iława

35 Eliza Zienkiewicz Gimpas Pasłęk Pasłęk

36 Zuzanna Furtak Sokół Węgorzewo Węgorzewo

37 Gabrysia Goździcka MLKS Ostróda Ostróda

38 Natalia Rostecka Sokół Węgorzewo Węgorzewo

39 Kinga Woźnicka Gimpas Pasłęk Pasłęk

40 Monika Markowska Iława

41 Julia Smosarska MLKS Ostróda

42 Zofia Roczkowska Polonia Pasłęk Pasłęk

43 Agata Jakubowska Polonia Pasłęk Pasłęk

44 Oliwia Oleszczuk Polonia Pasłęk Pasłęk

45 Ingrid Hint Sokół Węgorzewo Węgorzewo

46 Kinga Skorupa Gimpas Pasłęk Pasłęk

47 Julia Roman Polonia Pasłęk Pasłęk

48 Adrianna Kamińska Polonia Pasłęk Pasłęk

49 Paulina Łuczko Słobity

50 Aleksandra Mankiewicz Polonia Pasłęk

Młodzicy 2000 metrów

1 Maciej Szczepański Polonia Pasłęk Pasłęk 20

2 Patryk Kowalczuk Asy Dywity Dywity 17

3 Dawid Majewski Atos Woźnice Mikołajki 15

4 Hubert Adamczyk Polonia Pasłęk Pasłęk 13

5 Michał Kijewski Sokół Węgorzewo Węgorzewo 12

6 Stanisław Rozicki Iława 11

7 Patryk Goliniewski Sokół Węgorzewo Węgorzewo 10

8 Kamil Rzymski Polonia Pasłęk Pasłęk 9

9 Michał Bułakowski Ryn 8

10 Filip Fota Iława 7

11 Piotr Mnich Sokół Węgorzewo Węgorzewo 6

12 Michał Borkowski Iława 5

13 Adam Wysocki Gimpas Pasłęk Pasłęk 4

14 Oliwier Krynicz Słobity 3

15 Hubert Zieliński Polonia Pasłęk Pasłęk 2

16 Gabriel Puczydłowskim Sokół Węgorzewo Węgorzewo 1

17 Bartosz Ochnik Polonia Pasłęk Pasłęk 1

18 Bartosz Śliwiński Asy Dywity Dywity 1

19 Dominik Szyłejko Atos Woźnice Mikołajki 1

20 Kacper Cichocki Słobity 1

21 Hubert Żak Słobity

22 Daniel Końpa Sokół Węgorzewo Węgorzewo

Młodziczki 1500 metrów

1 Otylia Ulińska Zamek Kurzętnik Kurzętnik 20

2 Patrycja Bulik LKS Lubawa Iława 17

3 Witoria Krawiec MLKS Ostróda Ostróda 15

4 Julia Wawrzynowicz Atos Woźnice Mikołajki 13

5 Patrycja Wróbel Gimpas Pasłęk Pasłęk 12

6 Zuzanna Kopko Atos Woźnice Mikołajki 11

7 Julia Kopiczyńska Asy Dywity Dywity 10

8 Lena Kozłowska Zamek Kurzętnik Kurzętnik 9

9 Aleksandra Rochewicz Zamek Kurzętnik Kurzętnik 8

10 Marta Chomik Asy Dywity Dywity 7

11 Alicja Kapusto Braniewo PK 6

12 Oliwia Biegaj Atos Woźnice Mikołajki 5

13 Weronika Piasiuk Sokół Węgorzewo Węgorzewo 4

14 Julia Kucińska Asy Dywity Dywity 3

15 Zuzanna Wawrzyńska MLKS Ostróda Ostróda 2

16 Dominka Skwarek Bartoszce PK 1

17 Fabiana Skuza Asy Dywity Dywity 1

18 Nadia Narwojsz Atos Woźnice Mikołajki 1

19 Oksana Przepióra Ast Dywity Dywity 1

20 Emilia Łuszczak Bartoszyce PK 1

21 Wiktoria Baranowska MLKS Ostróda Ostróda

22 Alicja Solis Iława

23 Ola Królak Sokół Węgorzewo Węgorzewo

Juniorzy młodsi 2500 metrów

Adam Ochnik Agros Pasłęk Pasłęk 20

2 Bartosz Walnicki Sokół Węgorzewo Węgorzewo 17

3 Adrian Bochniak Agros Pasłęk Pasłęk 15

4 Konrad Solis Iława 13

5 Jan Michalak Asy Dywity Dywity 12

6 Miłosz Kutnik Sokół Węgorzewo Węgorzewo 11

7 Dominik Larm Ryn 10

8 Dominik Jarzyna Iława 9

9 Jakub Kosowski Gimpas Pasłęk Pasłęk 8

10 Paweł Trachniewicz Polonia Pasłęk Pasłęk 7

11 Michał Konczewski Gimpas Pasłęk Pasłęk 6

12 Krystian Jurek Sokół Węgorzewo Węgorzewo 5

13 Jakub Żuk Gimpas Pasłęk Pasłęk 4

14 Nikodem Boszko Asy Dywity Dywity 3

Juniorki młodsze 1500 metrów

Alicja Piechocka MLKS Ostróda Ostróda 20

2 Maria Gierulska Polonia Pasłęk Pasłęk 17

3 Wiktoria Sobocińska Agros Pasłęk Pasłęk 15

4 Agata Talkowska Agros Pasłęk Pasłęk 13

5 Alicja Kowalczyk Polonia Pasłęk Pasłęk 12

6 Alicja Jocz Ryn 11

7 Julia Onyszko Ryn 10

8 Wiktoria Kłosowska Iława 9

Juniorzy + Open 3000 metrów

1 Sylwester Paluch Asy Dywity Dywity 20

2 Mikołaj Truszczyński Asy Dywity Dywity 17

3 Dawid Sikora Sokół Węgorzewo Węgorzewo 15

4 Janusz Szymański Agros Pasłęk Pasłęk 13

5 Marcin Tokarz Sokół Węgorzewo Węgorzewo 12

6 Kamil Knutowicz Gimpas Pasłęk Pasłęk 11

Juniorki + Open 2000 metrów

1 Kamila Pawłowska Zamek Kurzętnik Kurzętnik 20

2 Kamila Sojka Sokół Węgorzewo Węgorzewo 17

Klasyfikacja klubów

1. Polonia Pasłęk - 147 pkt.

2. Sokół Węgorzewo - 144 pkt.

3. GUKS Asy Dywity - 140 pkt.

4. Zamek Kurzętnik - 100 pkt.

5. Agros Pasłęk - 76 pkt.

6. Atos Woźnice - 76 pkt.

7. MLKS Ostróda - 51 pkt.

8. UKS Gimpas Pasłęk - 48 pkt.

Klasyfikacja gmin

1. Gmina Pasłęk - 273 pkt.

2. Gmina Węgorzewo - 144 pkt.

3. Gmina Dywity - 140 pkt.

4. Gmina Iława - 116 pkt.

5. Gmina Kurzętnik - 100 pkt.

6. Gmina Mikołajki – 76 pkt.

7. Gmina Ostróda - 51 pkt.

ORGANIZATORZY

- Warmińsko - Mazurskie Zrzeszenie LZS

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku

- KS Polonia w Pasłęku

- Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego

- Krajowe Zrzeszenie LZS

- Zespół Szkół w Pasłęku

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn