1 zawody Kontrolne WMOZLA Warszawa 2019 – Pierwsze starty pod dachem

Fot. uks jelonki dobre miasto facebook

W sobotę (12 stycznia) w na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się pierwsze w tym sezonie ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne pod dachem. Do stolicy wybrały się większe grupy z KS Jelonki Dobre Miasto i LKS Korab Olecko oraz miotacze teamu trenera Bukowieckiego. Była to typowa przymiarka sezonu halowego, którego apogeum stanowić będą imprezy rangi mistrzowskiej.

Uzyskane wyniki są przede wszystkim wskazówką dla trenerów i zawodników by dokonać ewentualnych korekt, niemniej cieszy fakt ustanowienia wielu rekordów życiowych. Większość zawodników przeniosła się w niedziele do Torunia by wystartować w kolejnej imprezie pod dachem.

Wyniki

Mężczyźni

60 metrów M16

SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.18 PB

JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.73

60 metrów U18

SZWAJCA Norbert 22.02.2002 LKS Korab Olecko WN 7.54

MURAWSKI Kacper 22.06.2002 LKS Korab Olecko WN 7.66 PB

200 metrów

SZWAJCA Norbert 22.02.2002 LKS Korab Olecko WN 24.95

MURAWSKI Kacper 22.06.2002 LKS Korab Olecko WN 25.32 PB

600 metrów M U16

JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 1:52.19 PB

SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 1:57.62

BRYNDA Marcin 06.12.1988 LKS Korab Olecko

Pchnięcie kulą (7.26kg)

3 ŁUKSZO Sebastian 29.07.1994 PKS Gwardia Szczytno WN 16.69

Pchnięcie kulą M U20 (6kg)

7 BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 LKS Lubawa WN 13.99

Pchnięcie kulą M U16 (5kg)

1 KIJEWSKI Karol 10.10.2005 PKS Gwardia Szczytno WN 10.49 PB

Skok w dal M U18

1 TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 MLKS Czarni Olecko WN 6.38

Skok w dal M U16

8 SAWICZ Kacper 08.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.49 PB

9 PIOTROWSKI Dominik 09.07.2006 LKS Korab Olecko WN 4.34

10 JACKOWSKI Jakub 29.06.2005 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.06 PB

Kobiety

60 metrów K16

SOKOŁOWSKA Gabriela 30.06.2005 LKS Korab Olecko WN 8.93

ULEWICZ Wiktoria 19.01.2006 LKS Korab Olecko WN 8.95

MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.03 PB

ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.12

ŁASZENKOW Amelia 06.11.2006 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.19 PB

KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.49

CHOMEJ Wiktoria 02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 9.61 PB

60 metrów U18

JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto WN 8.60 PB

200 metrów

JANKOWSKA Urszula 23.07.2002 KS Jelonki Dobre Miasto WN 29.14

300 metrów K U16

SOKOŁOWSKA Gabriela 30.06.2005 LKS Korab Olecko WN 50.42

ZADROGA Wiktoria 26.11.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.25

CHOMEJ Wiktoria 02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 51.51

600 metrów K U18

MOTULEWICZ Patrycja 21.06.2002 LKS Korab Olecko WN 2:00.71

600 metrów K U16

KRASKOWSKA Maja 16.03.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 2:06.78 PB

KOWALEWSKA Oliwia 28.03.2005 LKS Korab Olecko WN 2:21.34

CZAPKOWSKA Natalia 25.11.2005 LKS Korab Olecko WN 2:21.64

1000 metrów

5 ŚWIERZBIN Agnieszka 20.04.2002 LKS Korab Olecko WN 3:25.51

2000 metrów

1 PIETRUCZUK Alicja 14.01.2000 LKS Korab Olecko WN 7:14.93

Skok w dal K U16

3 MACZUKIN Mariola 21.06.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.66

6 TOREBKO Gabriela 04.06.2005 LKS Korab Olecko WN 4.60

15 CHOMEJ Wiktoria 02.05.2004 KS Jelonki Dobre Miasto WN 4.04

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn