Ogólnopolski mityng LA Toruń 2018 – Forma musi przyjść w najważniejszym momencie

Fot.mks truso elbląg

W miniony weekend (12 maja) w Toruniu odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny, w którym wystartowało wiele sekcji z Warmii i Mazur. Stadion w mieście Kopernika spełnia europejskie standardy, dlatego ta oferta była najciekawsza, a poza tym startować w takich warunkach to sama przyjemność. Występ w Toruniu można określić jako sprawdzian u progu sezonu, mieliśmy lekkoatletów w różnych grupach wiekowych.

Zawodnicy po okresie przygotowawczym weszli w cykl startowy, ale ma to też charakter testów przed najważniejszymi imprezami sezonu. Mamy nadzieje, że z każdym tygodniem forma będzie rosnąć, co zaowocuje medalami w zawodach rangi mistrzowskiej, ale do nich mamy jeszcze sporo czasu. Rekordy życiowe ustanawiali głównie najmłodsi, ale mnie było to regułą. Warto prześledzić wyniki osiągnięte przez reprezentantów Warmii i Mazur.

100 metrów mężczyzn

Finał

5 DZIADKO Mateusz 25-05-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.62 (+1.7)

Eliminacje

SKOMSKI Marcin 10-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.79 SB (+0.9)

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 11.92 (-1.9)

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 11.97 PB (0.0)

WIESIOŁEK Kacper 14-12-96 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.00 (-1.6)

SOBOL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.02 PB (0.0)

PAŁKOWSKI Dawid 18-09-04 LUKS Lidzbark Welski WN 12.02 PB (0.0)

FAFIŃSKI Paweł 03-09-01 LKS Lubawa WN 12.08 PB (0.0)

GIBAS Seweryn 07-07-01 MKS Truso Elbląg WN 12.34 (+0.9)

STYPIK Piotr 15-03-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 13.17 (-2.3)

MARKOWSKI Stefan 25-02-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.18 (-2.3)

BARANOWSKI Wiktor 01-06-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 13.22 (0.0)

PAŁKOWSKI Paweł 04-03-06 LUKS Lidzbark Welski WN 14.21 PB (0.0)

200 metrów mężczyzn

MIERZEJEWSKI Dawid 18-09-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 22.89 PB (+0.9)

DZIADKO Mateusz 25-05-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.20 (+1.2)

WIESIOŁEK Kacper 14-12-96 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.58 (+1.0)

WIRA Kacper 19-11-01 MKS Truso Elbląg WN 23.66 PB (-0.6)

FAFIŃSKI Paweł 03-09-01 LKS Lubawa WN 23.88 PB (-0.6)

SKOMSKI Marcin 10-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.97 (-2,2)

SOBOL Damian 23-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.07 (-2,2)

PAŁKOWSKI Dawid 18-09-04 LUKS Lidzbark Welski WN 24.17 PB (-0.6)

PIECZUŁAJTIS Patryk 14-06-01 UKS Jedynka Bartoszyce WN 24.60 SB (-1.0)

GIBAS Seweryn 07-07-01 MKS Truso Elbląg WN 24.99 (-0.6)

300 metrów M U16

LEWALSKI Kacper 07-05-03 MKS Truso Elbląg WN 36.78

FLOREK Mikołaj 17-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.30

BIEŃKOWSKI Michał 07-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.44

STALĘGA Sergiusz 09-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 42.21

KLIMEK Rafał 21-07-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 50.20

KOZACKI Jakub 11-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.32 PB

CHMIELNICKI Witold 23-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 53.59

ZALEWSKI Dominik 16-08-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.47

JAROSZEWSKI Bartosz 29-03-02 LKS Lubawa WN 55.56

600 metrów M U16

RUDAWSKI Dominik 16-01-03 MKS Truso Elbląg WN 1:29.61 PB

GÓRCZYŃSKI Bartosz 25-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:31.68 PB

SZUBZDA Jakub 07-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:38.47

KAMIŃSKI Sebastian 27-04-04 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:47.29

800 metrów mężczyzn

JARZYNA Damian 12-02-00 LKS Lubawa WN 2:06.46

NIEDZIELA Mateusz 17-12-02 LKS Lubawa WN 2:12.43

1500 metrów mężczyzn

KOZŁOWSKI Piotr 14-02-01 LKS Lubawa WN 4:04.43

TYBOROWSKI Natan 02-07-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:12.75 PB

TKACZUK Mateusz 08-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 4:42.52

200 metrów pł M U16

STEFANOWICZ Maciej 15-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.36 PB (+0.2)

400 m ppł mężczyzn

RYBKA Sebastian 14-05-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.14 PB

4x100 metrów M U16

KS AZS UWM Olsztyn WN ( Stefan MARKOWSKI , Michał BIEŃKOWSKI , Mikołaj FLOREK m Maciej STEFANOWICZ ) 49.46

Pchnięcie kulą M U18 (5kg)

1 BORKOWSKI Jakub 26-06-01 LKS Lubawa WN 14.56

Rzut oszczepem M U18 (700)

5 PRZYBYŁOWSKI Tomasz 22-06-02 LKS Lubawa WN 39.48

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

1 ĆWIK Wojciech 20-07-94 KS AZS UWM Olsztyn WN 65.56

Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)

2 MAŚLI Igor 28-03-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 30.93 SB

Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)

4 BORKOWSKI Jakub 26-06-01 LKS Lubawa WN 37.97

6 JAWORSKI Mateusz 15-05-02 LUKS Lidzbark Welski WN 34.23

7 RUCIŃSKI Kacper 23-10-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.12

Skok wzwyż mężczyzn

2 RUDNIK Kacper 24-03-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.90

8 NIECIECKI Jakub 04-04-04 MKS Truso Elbląg WN 1.55 PB

Skok w dal mężczyzn

12 STYPIK Piotr 15-03-04 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 4.39

100 metrów kobiet

KITEWSKA Wioleta 02-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.20 PB (-0.4)

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.22 SB (+0,6)

MILANOWSKA Beata 24-07-95 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.55 (+0.6)

BARASZKIEWICZ Julia 10-04-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.55 (+0.6)

LIS Aleksandra 02-02-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.63 PB (+0.4)

UZARSKA Julia 05-05-03 LKS Lubawa WN 13.78 SB(-0.6)

FAFIŃSKA Emilia 05-01-03 LKS Lubawa WN 13.79 (0.0)

STRUGIŃSKA Oliwia 29-12-03 MKS Truso Elbląg WN 13.86 SB (-0.4)

CZARNECKA Alicja 23-07-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.05 PB (+0.2)

KOWALCZYK Weronika 24-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.18 PB (+0.2)

SOWINSKA Wiktoria 07-05-05 LUKS Lidzbark Welski WN 14.58 (0.0)

ANTONIUK Maja 09-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.73 PB (-1.9)

MASOJĆ Wiktoria 18-05-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 15.24 PB (-1.9)

KILANOWSKA Patrycja 07-01-07 LUKS Lidzbark Welski WN 15.77 PB (-1.9)

PAWLOWSKA Oliwia 29-01-08 LUKS Lidzbark Welski WN 16.37 (0.0)

200 metrów kobiet

KITEWSKA Wioleta 02-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.40 PB (+0.1)

CZARNECKA Aleksandra 26-06-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.59 PB (+0.1)

MILANOWSKA Beata 24-07-95 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.57 (-1.7)

FAFIŃSKA Emilia 05-01-03 LKS Lubawa WN 27.86 (+0.5)

UZARSKA Julia 05-05-03 LKS Lubawa WN 28.09 PB (-0.9)

LASKIEWICZ Zofia 31-01-03 MKS Truso Elbląg WN 28.49 (-2,2)

BIEDRZYCKA Malwina 15-04-03 LKS Lubawa WN 29.37 (-2.2)

KABUŁA Oliwia 07-02-02 MKS Truso Elbląg WN 30.18 (-0.9)

FIGLEWSKA Dominika 16-07-03 MKS Truso Elbląg WN 30.41 (+0.5)

300 metrów K U16

PIECHOCKA Alicja 16-02-03 MLKS Ostróda WN 42.81 SB

TWARDOWSKA Julia 19-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.56

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.85 PB

PUŹNIEWSKA Aleksandra 31-07-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.84 PB

BULIK Patrycja 11-03-05 LKS Lubawa WN 46.04 PB

ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 19-09-03 LKS Lubawa WN 46.61 PB

CYBULSKA Wiktoria 12-08-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 46.78 SB

STEFANOWICZ Inez 01-10-03 MKS Truso Elbląg WN 48.24

KOWALCZYK Weronika 24-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 48.41 PB

400 metrów kobiet

ŻUK Natalia 23-12-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 58.45

BIELECKA Emilia 04-09-99 KS AZS UWM Olsztyn WN 59.60

RUMIŃSKA Justyna 15-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:04.10

600 metrów K U16

OSTROWSKA Klaudia 26-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:44.66

WROŃSKA Laura 11-06-03 LKS Lubawa WN 1:49.39

ULIŃSKA Otylia 06-09-04 KS Zamek Kurzętnik WN 1:49.11 PB

RADZIKOWSKA Patrycja 01-01-03 MKS Truso Elbląg WN 1:58.97

ANTOSIEWICZ Gabriela 18-12-03 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WN 2:02.11 PB

SKWAREK Dominika 25-08-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:16.73

MON Julia 22-03-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 2:24.60

800 metrów kobiet

9 DOMURAT Wiktoria 06-04-02 MLKS Ostróda WN 2:24.12

2 DALIDOWICZ Maja 29-07-02 MKS Truso Elbląg WN 2:23.54 PB

6 LEMANOWICZ Maja 01-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:30.96

9 PAŁEJKO Aleksandra 22-05-00 MLKS Ostróda WN 2:39.71 PB

1500 metrów kobiet

PAWŁOWSKA Kamila 18-07-00 KS Zamek Kurzętnik WN 4:52.70 PB

ZIÓŁEK Weronika 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 5:25.86

200 metrów pł K U16

PAWŁOWSKA Patrycja 07-11-99 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 31.98 (-0.4)

ZIÓŁEK Weronika 23-04-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 33.69 (-1.7)

LIS Aleksandra 02-02-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.51 (-1.7)

RUMIŃSKA Justyna 15-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.51 (-1.7)

KRAUSHAR Julia 24-10-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 34.90 PB (-0.4)

ANTONIUK Maja 09-04-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.58 (-0.4)

BIELAKOW Katarzyna 22-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.03 (-1.7)

MASOJĆ Wiktoria 18-05-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.26 (-1.7)

CZARNECKA Alicja 23-07-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 39.46 (-0.4)

400 m pł kobiet

3 STAWICKA Maja 07-06-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:06.11

400 metrów pł K U18 (76.2)

4 KUBICKA Julia 09-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:08.46

5 HERMAN Kornelia 28-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:13.92

4x100 metrów K U16

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Aleksandra CZARNECKA , Julia BARASZKIEWICZ , Julia KUBICKA   Wioleta KITEWSKA ) 49.60

2 KS AZS UWM Olsztyn III (Maja STAWICKA , Aleksandra LIS , Alicja CZARNECKA , Katarzyna BIELAKOW ) 52.66

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10-05-02 LKS Lubawa WN 12.86 PB

8 WIECHA Wanesa 05-11-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 9.36

Pchnięcie kulą K U16 (3kg)

1 ANTOSZEWSKA Maja 06-03-04 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 10.73

2 KUCIŃSKA Klaudia 04-01-06 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 9.05

Rzut oszczepem K U18 (500)

6 NIEDZIELA Zuzanna 17-12-02 LKS Lubawa WN 33.03 PB

8 GRZYWIŃSKA Alicja 24-04-02 MKS Truso Elbląg WN 19.26 PB

Rzut oszczepem kobiet (600)

2 WOJSIAT Marta 14-10-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 35.88

Rzut oszczepem K U16 (500)

1 MOSZCZYŃSKA Patrycja 06-08-04 LUKS Lidzbark Welski WN 35.11

Rzut dyskiem kobiet (1kg)

1 SIEMIŃSKA Daria 10-05-02 LKS Lubawa WN 35.46

5 WIECHA Wanesa 05-11-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 28.78

6 WOJSIAT Marta 14-10-00 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.33 SB

7 NIEDZIELA Zuzanna 17-12-02 LKS Lubawa WN 22.46

Skok wzwyż kobiet

5 ZIELIŃSKA Agata 19-03-03 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.55

12 MELER Julia 27-09-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe WN 1.40

Skok w dal kobiet

6 ZAWODNIK Maja 25-01-04 LUKS Lidzbark Welski WN 4.96 PB

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn