DZIAŁDOWO BASKET CUP – 2018” – Ełczanie wniebowzięci, gospodarze też na podium

Fot. uks nenufar 5 Ełk facebook

W niedzielę (11 lutego) w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Polnej zakończył się trzydniowy II Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki dziewcząt r.2005 i chłopców r. 2006 „DZIAŁDOWO BASKET CUP – 2018”.W imprezie wystąpiło oprócz gospodarzy i sekcji z regionu kilka znanych klubów krajowych. W rywalizacji chłopców zwyciężyli koszykarze UKS Nenufar 5 Ełk, a wśród dziewcząt Basket 47 Białystok przed UKS Trójką Ełk.

Ełczanie mieli w składzie indywidualności. MVP turnieju chłopców został Bartosz Mońko, a w All Stars znalazł się Maksymilian Wilczewski. Drużyny działdowskie tym razem pozostały trochę w cieniu, najlepiej wypadli zawodnicy UKS Sokół, którzy zajęli trzecie miejsce. Organizatorzy jak zwykle zadbali o oprawę i liczne nagrody zespołowe i indywidualne.

Dziewczęta

Grupa A

UKS BAT Kartuzy – UKS Orkan Zambrów – 20:18

AS Mały Kosz Białogard – UKS Sokół Działdowo – 29:33

UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Sokół Działdowo – 35:28

UKS Orkan Zambrów – UKS Nenufar 5 Ełk – 38:29

UKS BAT Kartuzy – AS Mały Kosz Białogard – 34:20

AS Mały Kosz Białogard – UKS Nenufar 5 Ełk – 32:33

UKS Nenufar 5 Ełk – UKS BAT Kartuzy – 33:45

UKS Orkan Zambrów – AS Mały Kosz Białogard – 32:16

UKS Sokół Działdowo – UKS BAT Kartuzy – 20:14

UKS Sokół Działdowo – UKS Orkan Zambrów – 20:22

Kolejność

1 UKS BAT Kartuzy 3-1

2 UKS Orkan Zambrów 3-1

3 UKS Nenufar 5 Ełk 2-2

4 UKS Sokół Działdowo 2-2

5 AS Mały Kosz Białogard 0-4

Grupa B

UKS Trójka Działdowo – UKS Sokół Działdowo r.2006 - 38:22

UKS Trójka Ełk – UKS Basket 47 Białystok – 18:20

KKS Olsztyn – UKS Trójka Ełk – 16:51

UKS Trójka Działdowo – KKS Olsztyn – 42:16

UKS Basket 47 Białystok – KKS Olsztyn – 53:16

UKS Basket 47 Białystok – UKS Trójka Działdowo – 20:21

UKS Sokół Działdowo r.2006 – UKS Basket 47 Białystok – 18:45

UKS Sokół Działdowo r.2006 – UKS Trójka Ełk – 10:26

UKS Trójka Ełk – UKS Trójka Działdowo – 26:21

KKS Olsztyn – UKS Sokół Działdowo r.2006 – 25:33

Kolejność

1 UKS Trójka Ełk 3-1

2 UKS Basket 47 Białystok 3-1

3 UKS Trójka Działdowo 3-1

4 UKS Sokół Działdowo r.2006 1-3

5 KKS Olsztyn 0-4

Półfinały

UKS BAT Kartuzy – UKS Basket 47 Białystok 17:33

UKS Orkan Zambrów – UKS Trójka Ełk 22:31

o 9 m. – Mały Kosz Białogard – KKS Olsztyn 38:20

o 7 m. – UKS Sokół Działdowo – UKS Sokół Działdowo r.2006 35:12

o 5 m. – UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Trójka Działdowo 26:51

o 3 m. – UKS BAT Kartuzy – UKS Orkan Zambrów 42:21

finał – UKS Basket 47 Białystok – UKS Trójka Ełk 29:19

Fot. Jerzy Kowalski facebook

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt r.2005:

1. UKS Basket 47 Białystok

2. UKS Trójka Ełk

3. UKS BAT Kartuzy

4. UKS Orkan Zambrów

5. UKS Trójka Działdowo

6. UKS Nenufar 5 Ełk

7. UKS Sokół Działdowo

8. UKS Sokół Działdowo r.2006

9. AS Mały Kosz Białogard

10. KKS Olsztyn

MVP turnieju - najlepsza zawodniczka

BARAN Oliwia - UKS Basket 47 Białystok

Najlepsza rozgrywająca turnieju

WNDROWSKA Julia - UKS TRÓJKA Ełk

Najlepsza obrończyni turnieju

KUSIAK Agnieszka - UKS BAT Kartuzy

ALL STARS – Najlepsza piątka

LEWOŃCZUK Izabela - UKS Basket 47 Białystok

KOWZON Gabriela - UKS Trójka Ełk

LITWIN Nikola - UKS BAT Kartuzy

MARCZYK Karolina - UKS Orkan Zambrów

NIEDZIELSKA Aleksandra - UKS Trójka Działdowo

Najlepsze zawodniczki w zespołach

ADAMCZUK Justyna - UKS Basket 47 Białystok

KLIMOWICZ Michalina - UKS Trójka Ełk

ZATYKA Nina - UKS BAT Kartuzy

NOWACKA Camilla - UKS Orkan Zambrów

DEMBSKA Alicja - UKS Trójka Działdowo

MAJEWSKA Patrycja - UKS Nenufar 5 Ełk

ŁAZOWSKA Katarzyna - UKS Sokół Działdowo

SOWIŃSKA Sara - UKS Sokół Działdowo r.2006

ZWOLIŃSKA Julia - AS Mały Kosz Białogard

KOMASZYŃSKA Maja - KKS Olsztyn

Wyróżnienie trenera

SIDORCZUK Karolina - UKS Basket 47 Białystok

BRODOWSKA Martyna - UKS Trójka Ełk

DOMASZK Natalia - UKS BAT Kartuzy

POTĘGA Weronika - UKS Orkan Zambrów

PIÓREK Wiktoria - UKS Trójka Działdowo

LASKOWSKA Róża - UKS Nenufar 5 Ełk

SIATKOWSKA Karolina - UKS Sokół Działdowo

CHYCZEWSKA Julia - UKS Sokół Działdowo r.2006

JANIK Julia - AS Mały Kosz Białogard

MAZURO Karolina - KKS Olsztyn

Najmłodsza zawodniczka

KLACH Pola - UKS Trójka Działdowo

Składy drużyn:

UKS Trójka Działdowo: Boćko Oliwia, Busk Wiktoria, Ciecińska Oliwia, Dembska Alicja 2006, Haspel Louise, Klach Pola, Kwasiborska Oliwia, Machujska Daria, Niedzielska Aleksandra, Piórek Wiktoria, Przybyłko Kinga, Szczepańska Julia, Szeklicka Joanna, Szymańska Aleksandra, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna, Żółtowska Paulina – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.

UKS Sokół Działdowo : Bartosiewicz Laura, Borkowska Oliwia, Brzozowska Milena, Kowalska Wiktoria, Łazowska Katarzyna, Majerska Martyna, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pawłowska Michasia, Pudlak Iga, Pydynkowska Larysa, Rutkowska Kaja, Siatkowska Karolina, Woycicka Emilia – Trener: Raczyło Sylwia.

UKS Sokół Działdowo r.2006: Baca Maja, Brzezińska Tatiana, Chyczewska Julia, Konopka Zofia, Kozikowska Lena, Kręciszewska Wanessa, Kuc Kinga, Lech Julia, Ludwińska Wiktoria, Margalska Aleksandra, Nadolska Amelia, Napiwocka Oliwia, Nowakowska Martyna, Ostrowska Judyta, Sowińska Sara, Szczech Martyna, Went Jagoda, Wółkiewicz Zuzanna – Trener: Pietrzak Mariusz.

Fot. nenufar ełk facebook

Chłopcy

Grupa A

Top-Spin Olsztynek – TSK Roś Pisz – 17:41

UKS Sokół Działdowo – KS Legion Legionowo – 49:30

TSK Roś Pisz – KS Legion Legionowo – 55:21

KS Legion Legionowo – Top-Spin Olsztynek – 29:35

UKS Sokół Działdowo – Top-Spin Olsztynek – 34:24

TSK Roś Pisz – UKS Sokół Działdowo – 31:20

Kolejność

1 TSK Roś Pisz 3-0

2 UKS Sokół Działdowo 2-1

3 Top-Spin Olsztynek 1-2

4 KS Legion Legionowo 0-3

Grupa B

MKS Novum Bydgoszcz – UKS Jar Elbląg – 38:19

UKS Nenufar 5 Ełk – UKS Sokół II Działdowo (PK) - 35:23

UKS Nenufar 5 Ełk – MKS Novum Bydgoszcz – 39:18

UKS Jar Elbląg – UKS Nenufar 5 Ełk – 25:53

UKS Sokół II Działdowo (PK) – UKS Jar Elbląg – 46:32

MKS Novum Bydgoszcz – UKS Sokół II Działdowo (PK) – 23:39

Kolejność

1 UKS Nenufar 5 Ełk

2 MKS Novum Bydgoszcz

3 UKS Jar Elbląg

4 UKS Sokół II Działdowo (PK)

Półfinał strefa 5/8

Legion Legionowo – UKS Jar Elbląg – 42:50

Top-Spin Olsztynek – Sokół Działdowo (PK) – 20:0

Półfinał strefa 1/4

UKS Sokół Działdowo – UKS Nenufar 5 Ełk 21:55

TSK Roś Pisz – MKS Novum Bydgoszcz 11:16

o 7 m. – Legion Legionowo – UKS Sokół Działdowo (PK) 19:46

o 5 m. – UKS Jar Elbląg – Top-Spin Olsztynek 34:26

o 3 m. – UKS Sokół Działdowo – TSK Roś Pisz 31:22

finał – UKS Nenufar 5 Ełk – MKS Novum Bydgoszcz 51:17

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców r.2006:

1. UKS Nenufar 5 Ełk

2. MKS Novum Bydgoszcz

3. UKS Sokół Działdowo

4. TSK Roś Pisz

5. UKS Jar Elbląg

6. Top-Spin Olsztynek

7. KS Legion Legionowo

8. UKS Sokół Działdowo (PK)

MVP turnieju - najlepszy zawodnik

MOŃKO Bartosz - UKS Nenufar 5 Ełk

Najlepszy rozgrywający turnieju

SZYPERSKI Oliwier - MKS Novum Bydgoszcz

Najlepszy obrońca turnieju

GAWARZYCKI Łukasz - UKS Sokół Działdowo

ALL STARS – Najlepsza piątka

WILCZEWSKI Maksymilian - UKS Nenufar 5 Ełk

KAŹMIERCZAK Wojciech - MKS Novum Bydgoszcz

WÓŁKIEWICZ Jakub - UKS Sokół Działdowo

WIŚNIEWSKI Wiktor - TSK Roś Pisz

BARTKOWSKI Daniel - UKS Jar Elbląg

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach

LISIEWICZ Sebastian - UKS Nenufar 5 Ełk

SIEKIERKOWSKI Jakub - MKS Novum Bydgoszcz

TYBURSKI Jakub - UKS Sokół Działdowo

GREK Nikodem - TSK Roś Pisz

CELAK Krzysztof - UKS Jar Elbląg

GANCARZ Kacper - TOP-SPIN Olsztynek

KOZAK Bartosz - KS Legion Legionowo

RZESZOTALSKI Krzysztof - UKS Sokół Działdowo (PK)

Wyróżnienie trenera

WALENDZEWICZ Daniel - UKS Nenufar 5 Ełk

HETZIG Bartosz - MKS Novum Bydgoszcz

BRZOZOWSKI Igor - UKS Sokół Działdowo

GOŁĘBIOWSKI Jakub - TSK Roś Pisz

GRUCHALSKI Dawid - UKS Jar Elbląg

SULIMA Wiktor - TOP-SPIN Olsztynek

WASILUK Kacper - KS Legion Legionowo

DOMBROWSKI Łukasz - UKS Sokół Działdowo (PK)

Najmłodszy zawodnik

GREK Nikodem - TSK Roś Pisz

Składy zespołów:

UKS Sokół Działdowo: Banaś Krystian, Brzozowski Igor, Brzozowski Stanisław 2007, Czaprowski Kacper, Gawarzycki Łukasz, Kolaj Oliwier, Pietrzak Hubert, Raczyło Sebastian, Samoraj Kamil 2007, Trąbiński Bartłomiej, Tyburski Jakub, Wółkiewicz Jakub – Trener: Pietrzak Jakub.

UKS Sokół Działdowo (PK): Bartwicki Konrad, Borowski Wiktor, Dombrowski Łukasz, Groszek Krystian, Kulawik Michał, Łukaszewski Kamil, Rzeszotalski Krzysztof – Trener: Pietrzak Jakub.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn