Międzynarodowy Turniej „Działdowo Sokół Cup” 2019 – Jak co roku Święto Basketu

Fot. dzialdowo wm (ilustracja)

W dniach 7-9 czerwca Zespół Szkół Nr2 przy ul. Polnej oraz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Działdowo organizują XI Międzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców. Rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach: dziewczęta r.2005, 2006, 2007 oraz chłopcy 2006. Zaplanowano 60 meczów w na dwóch obiektach: SP Nr 1 przy ulicy Jagiełły 33 i ZS Nr 2 przy ulicy Polnej 11.

Uczestnicy turnieju

Dziewczęta r. 2005: AK Mały Kosz Białogard, UKS Orkan Zambrów, Wisła Canpack Kraków, UKS Trójka Ełk, UKS 4 Łomża i UKS Sokół Działdowo.

Dziewczęta r. 2006: SKS 12 Warszawa, UKS Jar Elbląg, UKS Orkan Zambrów, KKS Olsztyn, UKS Trójka Nidzica i UKS Sokół Działdowo.

Dziewczęta r. 2007: UKS Jar Elbląg, UKS Piątka Ostrów Wlkp., UKS Trójka Ełk, KKS Olsztyn, UKS Trójka Działdowo i UKS Sokół Działdowo.

Chłopcy r. 2006: SPK Białystok, TSK Roś Pisz, UKS Trójka Nidzica, VKM Wilno (Litwa), KS Legion Legionowo i UKS Sokół Działdowo.

Harmonogram

Hala nr A (SP2)

PIĄTEK 7 CZERWCA 2019

1 8:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

2 9:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - A.K. MAŁY KOSZBIAŁOGARD

3 10:00 CH’06 VKM WILNO - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

4 11:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - SKS 12 WARSZAWA

5 12:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - KKS OLSZTYN

6 13:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

7 14:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS ORKAN ZAMBRÓW

8 15:00 DZ’05 WISŁA CANPACK KRAKÓW - A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

9 16:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - SPK BIAŁYSTOK

10 17:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS 4 ŁOMŻA

11 18:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA - UKS JAR ELBLĄG

12 19:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW – WISŁA CANPACK KRAKÓW

13 20:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

14 21:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS JAR ELBLĄG

SOBOTA – 8 CZERWCA 2019

15 9:00 CH’06 KS LEGION LEGIONOWO - UKS TRÓJKA NIDZICA

16 10:00 DZ’05 UKS 4 ŁOMŻA - WISŁA CANPACK KRAKÓW

17 11:00 CH’06 VKM WILNO - TSK ROŚ PISZ

18 12:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KS LEGION LEGIONOWO

19 13:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS TRÓJKA NIDZICA

20 14:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS 5 OSTRÓW WLKP.

21 15:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - WISŁA CANPACK KRAKÓW

22 16:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK - TSK ROŚ PISZ

23 17:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA NIDZICA

24 18:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG -UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

25 19:00 DZ’07 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KKS OLSZTY

26 20:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS 4 ŁOMŻA

ŚNIADANIE 7:30 – 10:00 OBIAD 13:00 – 15:30 KOLACJA 18:00 – 20:30

NIEDZIELA – 9 CZERWCA 2019

27 8:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG - KKS OLSZTYN

28 9:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW - SKS 12 WARSZAWA

29 10:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

30 11:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

31 12:00 DZ’05 WISŁA CANPACK KRAKÓW - UKS TRÓJKA EŁK

32 13:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

33 14:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

34 15:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK – VKM WILNO

ok. 16:00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU „SOKÓŁ CUP 2019”

62443462 2098741010236270 7773919985767809024 n

Hala nr B (SP 1)

PIĄTEK 7 CZERWCA 2019

1 10:00 CH’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - SPK BIAŁYSTOK

2 11:00 DZ’05 UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS 4 ŁOMŻA

3 12:00 DZ’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - UKS ORKAN ZAMBRÓW

4 13:00 DZ’07 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - UKS TRÓJKA EŁK

5 14:00 CH’06 UKS TRÓJKA NIDZICA - VKM WILNO

6 15:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ - KS LEGION LEGIONOWO

7 16:00 DZ’06 KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA NIDZICA

8 17:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - UKS JAR ELBLĄG

9 18:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK - KKS OLSZTYN

SOBOTA – 8 CZERWCA 2019

10 9:00 DZ’07 UKS TRÓJKA EŁK- UKS JAR ELBLĄG

11 10:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA – KKS OLSZTYN

12 11:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS ORKAN ZAMBRÓW

13 12:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG – UKS ORKAN ZAMBRÓW

14 13:00 DZ’07 KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

15 14:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS TRÓJKA EŁK

16 15:00 DZ’06 SKS 12 WARSZAWA - UKS TRÓJKA NIDZICA

17 16:00 DZ’07 UKS 5 OSTRÓW WLKP. - UKS TRÓJKA EŁK

18 17:00 DZ’07 UKS JAR ELBLĄG – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

19 18:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK - UKS ORKAN ZAMBRÓW

20 19:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW - KKS OLSZTYN

NIEDZIELA – 9 CZERWCA 2019

21 8:00 DZ’07 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - UKS 5 OSTRÓW WLKP.

22 9:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK - KS LEGION LEGIONOWO

23 10:00 DZ’06 UKS JAR ELBLĄG - UKS TRÓJKA NIDZICA

24 11:00 CH’06 VKM WILNO - KS LEGION LEGIONOWO

25 12:00 DZ’05 A.K. MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS 4 ŁOMŻA

26 13:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ – UKS TRÓJKA NIDZICA

ok. 16:00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU „SOKÓŁ CUP 2019” w ZS nr 2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn