Basket Cup Działdowo 2019 – Już niebawem Festiwal Talentów (prezentujemy terminarz)

Fot. Karol Wrombel/działdowo wm (ilustracja)

Zespół Szkół nr 2 i UKS Sokół w Działdowie zapraszają na III Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców (rocznik 2005 i 2006) Basket Cup 2019. Mecz rozgrywane będą od piątku do niedzieli (15/17 lutego) w dwóch salach: Zespołu Szkół (ul. Polna) i SP 1 (ul. Jagiełły), a udział w imprezie zapowiedziało wiele znanych w kraju klubów. Na razie prezentujemy baner, niebawem zamieścimy też terminarz gier.

TERMINARZ GIER

HALA UL POLNA

PIĄTEK - 15.02.2019 - Z.S. Nr 2 – ul. Polna 11

1 12:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO- ORKAN ZAMBRÓW

2 13:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – URSUS 4 WARSZAWA

3 14:00 DZ’05 USK SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS 3 EŁK

4 15:00 DZ’05 AK MAŁY KOSZ BIAŁOGARD – MUKS STOCZEK45 BIAŁYSTOK

5 16:00 CH’06 KS LEGION LEGIONOWO – TSK ROŚ PISZ

6 17:00 DZ’05 UKS JEDYNKA NIDZICA - UKS JEDYNKA ŁAPY

7 18:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – KS LEGION LEGIONOWO

8 19:00 DZ’05 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – AK MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

9 20:00 DZ’06 MUKS BYDGOSZCZ II – UKS JEDYNKA NIDZICA

10 21:00 CH’06 UKS NENUFAR 5 EŁK – SPK BIAŁYSTOK

SOBOTA – 16.02.2019 - Z.S. Nr 2 – ul. Polna 11

11 8:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ – NENUFAR 5 EŁK

12 9:00 DZ’06 UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK – UKS JEDYNKA NIDZICA

13 10:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – UKS NENUFAR 5 EŁK

14 11:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS NENUFAR 5 EŁK

15 12:00 CH’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – KS LEGION LEGIONOWO

16 13:00 DZ’05 UKS STOCZEK 45 BIAŁYSTOK – UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

17 14:00 DZ’05 UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK – UKS JEDYNKA NIDZICA

18 15:00 DZ’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – MUKS I BYDGOSZCZ

19 16:00 DZ’05 UKS TRÓJKA EŁK – AK MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

20 17:0 0 DZ’05 A3 - B4

21 18:00 DZ’05 A4 - B3

22 19:00 DZ’06 A1 - B2

23 20:0 0 DZ’06 A2 - B1

NIEDZIELA – 17.02.2019- Z.S. Nr 2 – ul. Polna 11

24 8:00 DZ’05 7-8m. PRZEGRANY A3-B4:A4-B3

25 9:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – SPK BIAŁYSTOK

26 10:0 0 DZ’06 7-8m. PRZEGRANY A3-B4:A4-B3

27 11:00 CH’06 UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO – TSK ROŚ PISZ

28 12:0 0 DZ’06 5-6m WYGRANY A3-B4:A4-B3

29 13:0 0 DZ’05 FINAŁ

30 14:00 DZ’06 FINAŁ

ok.15:30 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

HALA UL. JAGIEŁŁY

PIĄTEK– 15.02.2019 r. – SP nr 1 , ul. Jagiełły 34

1 13:00 DZ’05 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO – UKS JEDYNKA ŁAPY

2 14:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – UKS JEDYNKA NIDZICA

3 15:00 DZ’06 MUKS II BYDGOSZCZ – UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK

4 16:00 CH’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – UKS NENUFAR 5 EŁK

5 17:00 DZ’06 MUKS I BYDGOSZCZ – UKS NENUFAR 5 EŁK

6 18:00 DZ’05 UKS STOCZEK 45 BIAŁYSTOK – UKS TRÓJKA EŁK

7 19:00 DZ’05 UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK – UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

8 20:00 DZ’06 URSUS 4 WARSZAWA – UKS NENUFAR 5 EŁK

SOBOTA – 16.02.2019 r. – SP nr 1 , ul. Jagiełły 34

9 9:00 DZ’05 UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK – UKS JEDYNKA ŁAPY

10 10:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – MUKS II BYDGOSZCZ

11 11:00 DZ’06 MUKS I BYDGOSZCZ – URSUS 4 WARSZAWA

12 12:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ – SPK BIAŁYSTOK

13 13:00 DZ’05 UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO – UKS JEDYNKA NIDZICA

14 14:00 DZ’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK

15 15:00 CH’06 UKS ORKAN ZAMBRÓW – SPK BIAŁYSTOK

16 16:00 DZ’06 A3-B4

17 17:00 DZ’06 A4-B3

18 18:00 DZ’05 A1-B2

19 19:00 DZ’05 A2-B1

NIEDZIELA - 17.02.2019 r.– SP nr 1 , ul. Jagiełły 34

20 9:00 CH’06 TSK ROŚ PISZ – UKS ORKAN ZAMBRÓW

21 10:00 DZ’05 5-6 m. WYGRANY A3-B4:A4-B3

22 11:00 CH’06 UKS NENUFAR 5 EŁK – KS LEGION LEGIONOWO

23 12:00 DZ’06 3-4m. PRZEGRANI A1-B2:A2-B1

24 13:00 DZ’05 3-4m. PRZEGRANI A1-B2:A2-B1

25 14:00 CH’06 SPK BIAŁYSTOK – KS LEGION LEGIONOWO

 img,gcsi,e4becbebfbd5d6884e7fa9dea14e889c4acab1c9,mpid,10,maxwidth,1366,maxheight,615

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn